Giuliani vini

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Giuliani vini Lavarossa Primitivo Gioia del Colle DOC 2017 Giuliani vini Baronaggio Primitivo Gioia del Colle DOC Riserva 2017
Giuliani vini Lavarossa Primitivo Gioia del Colle DOC 2017

Lavarossa je krásné Primitivo z jihu Itáli, konkrétně z regionu Apulie, oblast Gioia del Colle DOC. Ovocné, lehce kořeněné, s příjemnou tříslovinou a nižší kyselinkou.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Giuliani vini Petrizza Primitivo IGT 2018 Giuliani vini Baronaggio Primitivo Gioia del Colle DOC Riserva 2017
Giuliani vini Petrizza Primitivo IGT 2018

Primitivo je zřejmě jedna z nejznámějších italských odrůd. Petrizza pochází z regionu Apulie. Výraznější, ovocné a lehce kořeněné.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Giuliani vini Baronaggio Primitivo Gioia del Colle DOC Riserva 2017 Giuliani vini Baronaggio Primitivo Gioia del Colle DOC Riserva 2017
Giuliani vini Baronaggio Primitivo Gioia del Colle DOC Riserva 2017

Krásné červené Primitivo, které se vyrábí výhradně z ručně sbíraných hroznů. Charakteristická vůně i chuť třešní v čokoládě. Plné, komplexní, s dlouhou dochutí.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Vitivinicola Giuliani - tak zní celé jméno tohoto vinařství z jihu Itálie, konkrétně z regionu Apulie. jejich specializací jsou červené místní odrůdy. V první řadě notoricky známé a populární Primitivo, které je v jejich zpracování spíše objemné, hodně ovocné a více alkoholické. Třísloviny jsou hladké a kyselinka spíše nižší.