Givenchy Givenchy Pour Homme - EDT 50 ml
3x

Givenchy Pour Homme - EDT

1 024 Kč

Givenchy Pour Homme je fougerová dřevitá vůně určena moderním, elegantním a atraktivním mužům. Mísí květinově-ovocné tóny s vetiverem a exotickými dřevinami, jež vůni dávají nezapomenutelnou smyslnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2002.

Partner: Vivantis
-27%
Givenchy L´Interdit - EDP 50 ml
7x

Givenchy L´Interdit - EDP

1 899 Kč
1 368 Kč

L´Interdit ze stejnojmenné kolekce je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje svěží bergamot a šťavnatou hrušku, v čistě květinovém srdci ucítíte pomerančový květ, tuberózu a jasmín. Kompozici uzavírá vetiver, pačuli, vanilka a ambroxan. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Partner: Vivantis
Givenchy Pour Homme Blue Label - EDT 100 ml
5x

Givenchy Pour Homme Blue Label - EDT

1 139 Kč
974 Kč

První věc, které si všimnete na vůni Givenchy Pour Homme Blue Label je její stimulující svěžest. Tato orientální dřevitá vůně kombinuje trvalou svěžest s mužnou sílou. Příjemná vodní nóta hedionu poskytuje jas a transparentnost. Pepř dodává koření zvláštní příchuť, hloubku a jiskru.

Partner: Vivantis
-15%
Givenchy Organza - EDP 100 ml
2x

Givenchy Organza - EDP

1 519 Kč
1 290 Kč

Smyslný a mýtický parfém spojující eleganci s opovážlivostí a čistotu se smyslností. Současný parfém, který čerpá z uměleckého a kulturního dědictví výjimečného charakteru, je jakýmsi pojítkem mezi minulostí a budoucností. Organza je oslavou ženské věčnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.

Partner: Vivantis
Givenchy Ange Ou Démon Le Secret (2014) - EDP 100 ml

Givenchy Ange Ou Démon Le Secret (2014) - EDP

1 829 Kč

Givenchy uvádí na trh Ange Ou Démon Le Secret 2014, původně představenou už v roce 2009 jako svěží, květinovou vůni. Složení zůstává věrné kompozici bílých květin a jasmínového čaje. Úvodní tóny představují čajové lístky, citron a brusinky.

Partner: Vivantis
Givenchy Amarige - EDT 100 ml
3x

Givenchy Amarige - EDT

1 369 Kč
1 217 Kč

Žena Amarige je ženou velmi žádanou, je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní a veselá. Má smysl pro citovost, jež se u ní neočekávaně projevuje. Je neodolatelná a oplývá oslnivým šarmem. Její aura je pro všechny kolem neobyčejně povzbudivá, vytváří opravdovou touhu po lásce.

Partner: Vivantis
Givenchy Ange Ou Démon - EDP 50 ml
1x

Givenchy Ange Ou Démon - EDP

1 165 Kč

Dámská vůně Ange Ou Démon od Givenchy je hypnotizující a fascinující. Tato květinově-orientální vůně má v sobě neobvyklý druh smyslnosti. Ztělesňuje všechny hodnoty značky Givenchy: eleganci, inspiraci, hravého ducha a výjimečnou kvalitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Partner: Vivantis
Givenchy Gentlemen Only - EDT 100 ml

Givenchy Gentlemen Only - EDT

1 299 Kč
1 164 Kč

Vůně Gentlemen Only od značky Givenchy je dřevitá, orientální vůně pro muže, která v sobě v úvodu ukrývá listy břízy, muškátový oříšek, růžový pepř a mandarinku. V srdci se nachází vetiver, pačuli a cedrové dřevo a v závěru vůni fixuje kadidlo a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Partner: Vivantis