Gladiator Nafukovací člun AK280 AD šedý
15 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Novinka na českém trhu!Čluny jsou vhodné na sladkou vodu tak i na moře. Jsou určeny pro všechny druhy vodních aktivit, jako je rybolov, rodinné výlety nebo jako přídavný tender na jachtu. Snadno ovladatelný Kompaktní, malá hmotnost, kvalitní provedení Jednoduchá obsluha – snadno l

Gladiator Člun nafukovací AK280 AD zelený
15 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čluny jsou vhodné na sladkou vodu tak i na moře. Jsou určeny pro všechny druhy vodních aktivit, jako je rybolov, rodinné výlety nebo jako přídavný tender na jachtu. Snadno ovladatelný Kompaktní, malá hmotnost, kvalitní provedení Jednoduchá obsluha – snadno lze rozbalit i sbalit

Gladiator pádlo GLADIATOR Full Carbon
5 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pádlo GLADIATOR Full Carbon

Vysoce výkonné skládací pádlo GLADIATOR v celokarbonové konstrukci. Díky trojdílné konstrukci pádlo snadno složíte do malého obalu, případně příložíte přímo k vašemu paddleboardu.

Díky karbonové konstrukci je pádlo velmi lehké a zároveň příkladně tuhé.

Gladiator leash GLADIATOR Coiled
559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

leash GLADIATOR Coiled

Pokud chcete mít jistotu, že Váš SUP při obtížnějších podmínkách neztratíte, použijte tento kroucený nožní leash. kroucené provedení, standartní suchý pásek na nohu, připojení na D ring na Vašem paddleboardu.

Gladiator pádlo GLADIATOR Alu
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pádlo GLADIATOR Alu

Nastavitelné trojdílné paddleboardové pádlo Gladiator. Pádlo na paddleboard má aluminiový dřík, který je dostatečně odolný a pevný zároveň. Vrchní trubka zajistí možnost prodloužení nebo zkrácení pádla.

Gladiator pádlo GLADIATOR Alu Kids
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pádlo GLADIATOR Alu Kids

Dětské dvoudílné pádlo od značky GLADIATOR. Toto lehké pádlo má hliníkový dřík a nylonový list. Délka se nastavuje pomocí plastové klapky.

Gladiator pádlo GLADIATOR Carbon Shaft
2 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pádlo GLADIATOR Carbon Shaft

Pokročilé skládací pádlo GLADIATOR s karbonovým shaftem a listem z tvrzeného nylonu. Ideální kombinace tuhého a lehkého pádla s odolným listem.

Gladiator pumpa GLADIATOR Double Action Black
1 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pumpa GLADIATOR Double ActionDvojčinná vysokotlaká pumpa GLADIATOR určená pro nafukování paddleboardů. Pumpa obsahuje manometr pro snadné sledování dosaženého tlaku.

Gladiator pumpa GLADIATOR Elite Double Action 25psi White
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pumpa GLADIATOR Elite Double Action 25psiDvojčinná vysokotlaká pumpa GLADIATOR určená pro nafukování paddleboardů. Pumpa obsahuje manometr pro snadné sledování dosaženého tlaku.