Gledring je gumárenská společnost s dlouholetou tradicí založená už v roce 1949. První výrobky, se kterými začínala, byly univerzální gumové koberce. Dnes se výroba zaměřuje na přesné gumové autokoberce pro osobní vozy, dodávky i nákladní vozy a gumové vany do kufru.

Během posledních let, kdy výroba začala směřovat k přesným autokobercům, bylo vyrobeno více než 500 modelů pro nejpopulárnější automobily po celém světě. Cílem společnosti je neztratit krok s dobou a neustále inovovat sortiment. Proto vyvíjí každý měsíc dva až pět nových modelů. Autokoberce Gledring jsou unikátní svým moderním designem a vysokou kvalitou. Té je dosaženo především skrze špičkové gumové směsi, které neobsahují recykláty.

Gledring je jediný výrobce, který do gumové směsi přidává aromatické látky a autokoberce tak jemně voní po vanilce. Autokoberce splňují atest českého Ministerstva dopravy 8SD 3432 pod záštitou institutu TÜV SÜD. Přesný tvar pro daný automobil, kvalitní zpracování a velmi jednoduché čištění je u autokoberců a van Gledring samozřejmostí. Mají 1 cm vysoký okraj, který zadržuje nečistoty a nepouští je do interiéru vozu. Na spodní části jsou vylisovány výstupky, které zvyšují přilnavost.