Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair kondicionér 200 ml
144 Kč

Popis Složení s technologií OMEGAPLEX® obnovuje narušené vazby ve vlasové struktuře. Vlasové vlákno je tak dlouhodobě chráněno před budoucími negativními vlivy.* *až po dobu 24 umytí po aplikaci při použití v kombinaci s regenerační maskou Vlastnosti Okamžité rozčesávání…

Gliss Kur Million Gloss regenerační expres balzám 200 ml
144 Kč

Vlastnosti Nová receptura Okamžitá rozčesatelnost a lesk Matné vlasy bez lesku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepte! Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte! Používejte pravidelně…

Gliss Kur Ultimate Color maska proti vyblednutí barvy 300 ml
170 Kč

Novinka

Popis Gliss Kur Ultimate Color maska proti vyblednutí barvy pro barvené, tónované a melírované vlasy. Receptura s krémovou texturou poskytuje vlasům efekt proti vyblednutí barvy a ochranu barvy až na 12 týdnů.* Regeneruje a uhlazuje vlasové vlákno pro zářivý lesk. *Při použití v…

Gliss Kur Regenerační šampon Ultimate Repair (Shampoo) 400 ml
108 Kč

Regenerační šampon Ultimate Repair je určen k ochraně a důkladné regeneraci velmi poškozených a suchých vlasů. Šampon díky svému složení regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození. Po jeho použití budou vaše vlasy ozdravené, plné síly a lesku.

Gliss Kur Regenerační expres balzám Oil Nutritive (Express Repair) 200 ml
108 Kč

Regenerační expres balzám Oil Nutritive je bezoplachová péče, která je určena pro všechny druhy dlouhých vlasů se sklonem k třepení. Receptura s prvotřídními zkrášlujícími oleji vlasy vyživuje pro okamžitou rozčesatelnost, až o 95%* méně roztřepených konečků a zdravě vypadající lesk.

Gliss Kur Regenerační balzám pro matné vlasy bez lesku Million Gloss 200 ml
92 Kč

Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození. Pro potřeby matných vlasů, balzám Million Gloss s intenzivním Gloss elixírem potáhne každý vlas lehkou a hladkou vrstvou lesku pro dlouhotrvající třpyt a zářivé odlesky.

Gliss Kur Regenerační šampon pro matné vlasy bez lesku Million Gloss (Shampoo) 250 ml
92 Kč 88 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a zabraňuje budoucímu poškození. Pro potřeby matných vlasů, šampon Million Gloss s intenzivním Gloss elixírem a technologií laminace lesku potáhne každý vlas lehkou a hladkou vrstvou lesku pro dlouhotrvající třpyt a zářivé odlesky.

Gliss Kur Regenerační šampon Fiber Therapy (Shampoo) 400 ml
107 Kč

Regenerační šampon Fiber Therapy je určen pro vlasy namáhané barvením nebo stylingovými úpravami. Obnovuje vazby ve vlasové struktuře a dodává vlasům dlouhotrvající ochranu*. *až po 24 umytí při použití v kombinaci s regenerační maskou a balzámem.

Gliss Kur Intenzivní maska Supreme Lenght 300 ml
133 Kč

Gliss Kur Supreme Length intenzivní maska s mikro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk intenzivně regeneruje poškození, zabraňuje vysoušení a křehkosti a dodává vlasům poddajnost.

Gliss Kur Regenerační šampon Purify & Protect (Shampoo) 400 ml
108 Kč

Regenerační šampon Purify & Protect je určený pro městem namáhané vlasy a mastné kořínky. Regeneruje poškození způsobená volnými radikály a čistí vlasy od znečištěného vzduchu (prachu). Vytváří nezatěžující ochranu proti okolním vlivům a navíc je bez silikonů a umělých barviv.

Gliss Kur Regenerační šampon pro mastné vlasy Purify & Protect (Shampoo) 250 ml
92 Kč 77 Kč

Gliss Kur Purify & Protect šampon s výtažky ze semen moringy slouží potřebám mastné pokožky a vlasů namáhaných městským životem. Tato ultralehká řada regeneruje poškození způsobená volnými radikály a chrání vlasy před znečištěným vzduchem*. Vytváří nezatěžující ochranu proti okolním vlivům.

Gliss Kur Gliss Kur Total Repair šampon 250ml (Německo)
60 Kč

Total Repair dodává suchým a poškozeným vlasům poddajnost a lesk. Pro každodenní použití. Regenerační receptura s 19 aktivními ingrediencemi redukuje lámavost vlasů až o 90 %. Nová regenerační receptura s Komplexem tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř tak na jeho povrchu.

Gliss Kur Péče proti roztřepeným konečkům Oil Nutritive 300 ml
133 Kč 124 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gliss Kur Oil Nutritive péče proti roztřepeným konečkům s prvotřídními zkrášlujícími oleji pro až o 85%* méně rotřepených konečků poskytuje vlasům smyslnou poddajnost a zdravý lesk. *v porovnání s neošetřenými vlasy.

Gliss Kur Regenerační expres balzám Ultimate Repair (Express Repair) 200 ml
108 Kč

Regenerační expres balzám Ultimate Repair je určen k ochraně a důkladné regeneraci velmi poškozených a suchých vlasů. Tato bezoplachová péče pomáhá s rozčesáváním vlasů a díky svému složení regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození. .

Gliss Kur Regenerační kondicionér pro mastné vlasy Purify & Protect 200 ml
92 Kč 88 Kč

Gliss Kur Purify & Protect kondicionér s výtažky ze semen moringy slouží potřebám mastné pokožky a vlasů namáhaných městským životem. Tato ultralehká řada regeneruje poškození způsobená volnými radikály a chrání vlasy před znečištěným vzduchem* & zlepšuje rozčesávání.

Gliss Kur Regenerační maska Fiber Therapy 300 ml
137 Kč

Fiber Therapy regenerační maska s technologií Omegaplex® obnovuje narušené vazby ve vlasové struktuře a poskytujte dlouhotrvající ochranu*. *Až po dobu 24 umytí při použití v kombinaci s balzámem a regeneračním expres balzámem.

Gliss Kur Regenerační šampon Bio-Tech Restore (Rich Shampoo) 400 ml
133 Kč 118 Kč

Regenerační šampon Bio-Tech Restore je určen pro křehké vlasy náchylné k poškození. Šampon s komplexem z rostlinných kmenových buněk a růžovou vodou stimuluje vlasové folikuly. Vlasy posiluje až o 90 % a viditelně zlepšuje jejich kvalitu.

Gliss Kur Regenerační šampon Oil Nutritive (Shampoo) 400 ml
101 Kč 95 Kč

Regenerační šampon Oil Nutritive je určen pro všechny druhy dlouhých vlasů se sklonem k třepení. Receptura s prvotřídními zkrášlujícími oleji vlasy vyživuje a poskytuje jim intenzivní péči a zdravě vypadající lesk. .

Vyzkoušejte řadu Gliss Kur společnosti Schwarzkopf pro péči o vylasy dle svých představ. Máme-li nádherné vlasy, cítíme se skvěle. Odborníci od Schwarzkopf & Henkel vyvinuli exkluzivní, vysoce účinnou produktovou řadu Gliss Kur. Řada obsahuje speciální aktivní komplexy a vitamíny přizpůsobené různým typům vlasů. Vyberte ten správný produkt pro poddajné, zdravě vypadající a lesklé vlasy. Krásné a zdravé vlasy můžete mít i vy.

Vyzkoušejte řadu Gliss Kur společnosti Schwarzkopf pro péči o vylasy dle svých představ. Máme-li nádherné vlasy, cítíme se skvěle. Odborníci od Schwarzkopf & Henkel vyvinuli exkluzivní, vysoce účinnou produktovou řadu Gliss Kur. Řada obsahuje speciální aktivní komplexy a vitamíny přizpůsobené různým typům vlasů. Vyberte ten správný produkt pro poddajné, zdravě vypadající a lesklé vlasy. Krásné a zdravé vlasy můžete mít i vy.