-28%
Gonher Puška kovbojská stříbrná kovová
7x

Gonher Puška kovbojská stříbrná kovová

769 Kč
549 Kč

S touto kovbojskou opakovací puškou se váš chlapec přenese do dob divokého západu. Puška je vyrobena z kovu a plastu ve stříbrno-hnědé barevné variantě. Je na kapslíky a to na osm ran. Vhodné od 3 let.

Od prodejce MALL
-29%
Gonher Kovbojská sada - revolever + šerifská hvězda
13x

Gonher Kovbojská sada - revolever + šerifská hvězda

439 Kč
309 Kč

S touto sadou s revolverem, pouzdrem a šerifskou hvězdou se váš chlapec bude cítit jako opravdový kovboj. Replika revolveru je vyrobena z kovu ve stříbrné barevné variantě s plastovou rukojetí. Je na kapslíky a to na dvanáct ran. Vhodné od 3 let.

Od prodejce MALL
Gonher Samopal policejní černý
5x

Gonher Samopal policejní černý

679 Kč

S touto krátkou útočnou puškou se váš chlapec bude cítit jako člen speciálních jednotek. Puška je vyrobena z kovu v černé barevné variantě. Je na kapslíky a to na osm ran. Vhodné od 3 let.

Od prodejce MALL

Gonher zahájila svou činnost v roce 1950, když bratři Antonio a Carlos González, poté co pracovali pro hračkářskou společnost Rico, založili dne 29. Ledna 1958 společnost "Gonzalez Hermanos S.L.". Jejich know-how a zkušenosti z podnikání s hračkami je přivedlo k přesvědčení, zaměřit svoji činnost na výrobu kovbojských a policejních zbraní, doplněných kovovými částmi. Trh přijal jejich sortiment velice rychle a hned od počátku začala společnost navštěvovat národní a mezinárodní veletrhy. Vzhledem k tomu začala okamžitě růst a exportovat produkty do různých zemí Evropy. Dne 13. Června 1977 se společnost stává nynější "Gonher S.A.". V současné době společnost řídí již druhá generace rodiny ve spolupráci s třetí generací. Stejně jako zakladatelé, pokračují v nabídce původního sortimentu zbraní a kovbojských doplňků, zároveň však rozšířili portfolio o produkty zaměřené na piráty, lov, vojenskou výbavu a střelby na terč.