GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod (AFAEM-001)
2 170 Kč 1 749 Kč
+ doprava zdarma

Ultra-všestranný držák může být využit 3 hlavními způsoby: jako držák kamery, rozšiřující rameno nebo tripod.

GoPro HERO7 Black (CHDHX-701-RW)
11 490 Kč 9 490 Kč
+ doprava zdarma

GoPro HERO7 Black je 4K outdoorová kamera s revoluční stabilizací. Nejvyspělejší GoPro vůbec. Vodotěsná do 10 m bez dalšího krytu. Hlasové ovládání, Live streaming, časosběrné video. Záznam v rozlišení 4K60, 12Mpix foto. Full HD při až 240 fps.

GoPro Seeker (AWOPB-002)
3 899 Kč 3 639 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ultimátní a lehký batoh pro aktivní uživatele GoPro a outdoorové nadšence. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro a vybavený kapsou na notebook.

GoPro HERO6 Black (CHDHX-601-FW)
14 990 Kč 6 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nevýkonnější GoPro kamera v roce 2017/2018. Nový snímač GP1 pro dokonalé barvy a rozlišení 4K60p či 1080p240. Ovládání hlasem, pokročilá stabilizace videa, dotykový LCD, GPS, dotykový zoom, USB-C, Wi-Fi a Bluetooth.

GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601-RW)
8 990 Kč 5 990 Kč
+ doprava zdarma

GoPro HERO7 Silver je 4K outdoorová kamera s výkonnou stabilizací. Vodotěsná do 10 m bez dalšího krytu. Hlasové a dotykové ovládání. Záznam v rozlišení 4K30, 10Mpix foto. Full HD při až 60 fps.

GoPro HERO7 White (CHDHB-601-RW)-21%
5 990 Kč 4 690 Kč
+ doprava zdarma

Akce

GoPro HERO7 White je Full HD outdoorová kamera s výkonnou stabilizací a dotykovým displejem. Vodotěsná do 10 m bez dalšího krytu. Hlasové a dotykové ovládání. 10Mpix foto.

GoPro Rechargeable Battery (AABAT-001)
799 Kč 699 Kč

Náhradní 1220 mAh lithium-ion nabíjecí baterie pro kamery GoPro HERO5 Black, HERO6 Black, HERO7 Black a HERO (2018)

GoPro Grab Bag

GoPro Grab Bag

Hodnocení: 5
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Grab Bag je sada držáků a náhradních dílů pro kameru GoPro. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro.

GoPro Chesty - Performance Chest Mount (AGCHM-001)
1 049 Kč 988 Kč

Polstrovaný a flexibilní hrudní držák usnadňuje zachycení pohlcujících záběrů přímo z vašeho hrudníku bez nutnosti držení kamery. Je vyroben z prodyšných a lehkých materiálů a tak jeho nošení je pohodlné i během celého dne při každém dobrodružství.

GoPro Tripod Mounts (Držáky na stojan + mini tripod)
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držáky pro připojení kamer GoPro ke stativu + lehký Mini Tripod, který se připevňuje k framu nebo krytu kamery GoPro. Všechny tři poskytují pevný základ pro jakoukoliv situaci, kde je stabilita důležitá.

GoPro Ball Joint Buckle (ABJQR-001)
899 Kč 655 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otočná kloubová přezka umožňuje libovolně nastavit úhel záběru nebo ho úplně převrátit, aniž by bylo nutno zastavovat a kameru vyndavat z držáku.

GoPro Casey (skořepinové pouzdro na kameru + držáky + příslušenství) (ABSSC-001)
1 505 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

GoPro Large Tube Mount
1 227 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Odklápěcí úchyt pro všechny GoPro kamery. Vhodný pro uchycení na trubky většího průměru (3,5 až 6,35 cm)

GoPro Shorty (AFTTM-001)

GoPro Shorty (AFTTM-001)

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 1 125 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Selfie tyč s trojnožkou použitelná i jako stativ.

GoPro Wi-Fi Smart Remote (ARMTE-002-EU)
2 349 Kč
+ doprava zdarma

Ovládejte kameru GoPro ze vzdálenosti až 180m pomocí tohoto nositelného, vodotěsného dálkového ovladače.

GoPro Supercharger
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rychlá nabíječka se 2 USB porty pro nabíjení 2 zařízení GoPro nebo jiných USB zařízení zároveň.

GoPro The Strap (AHWBM-002)
1 490 Kč
+ doprava zdarma

GoPro úchyt k ruce nebo zápěstí pro natáčení neuvěřitelných POV záběrů či selfie.

GoPro Adventure Kit
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada doplňků pro akční kameru GoPro je zabalená v praktickém kufříku. GoPro Adventure Kit (AKTES-001) je ideální pro turisty. Obsahuje QuickClip pro upevnění na čepici, čelenku na hlavu pro super videa z vlastního pohledu a plovoucí rukojeť GoPro Handler.

GoPro Bite Mount + Floaty (ASLBM-001)
899 Kč 752 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák pro snadné natáčení pod vodou s volnýma rukama pro kamery HERO5/HERO6 Black/HERO

GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002)
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Všestranný mount s plovákem zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002) vám dovoluje držet kameru ústy, popřípadě využít přezky a zasadit ji do jakéhokoliv GoPro držáku. Pomáhá jednoduše natáčet POV záběry z několika úhlů.

GoPro Compact Case (ABCCS-001)
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká taška GoPro stále připravená k použití. Má dost místa na jakoukoliv GoPro kameru, držáky i příslušenství, ale je přitom tak malá, že se dá snadno umístit do zavazadla nebo nosit s sebou.

GoPro NVG Mount (ANVGM-001)
959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držák na helmu se základním šroubem. Pomocí plochého držáku snadno připevníte na typ helmy, která je vybavena úchytem na použítí NVG držáku.

GoPro Držák pod sedlo (Pro Seat Rail Mount)
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní hliníkový držák, navržený tak, aby zachytil vše, co se děje za vámi. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro.

GoPro El Grande (AGXTS-001)
1 990 Kč 1 479 Kč
+ doprava zdarma

El Grande je teleskopická tyč o délce 97 cm, která umožňuje zachycování záběrů z nových perspektiv a přiblížení k akci.

GoPro Floaty (AFLTY-004)
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plovák Floaty (AFLTY-004), který udrží vaši GoPro kameru nad hladinou!

GoPro Floaty (AFLTY-005)
699 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro Floaty (AFLTY-005) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Připevňuje se přímo k zadním dvířkám rámečku u HERO5 Black, ke dvířkám GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

GoPro Fusion baterie (ASBBA-001)
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

2620mAh lithium-ionová nabíjecí baterie sloužící jako náhradní nebo záložní baterie pro kameru GoPro Fusion.

GoPro Fusion Case (ASBLC-001)
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochrana na cesty pro vaš GoPro Fusion. Prémiové pouzdro z lehké, polotvrdé skořepiny, která ochrání čočku, tlačítka i tělo kamery.

GoPro Fusion Grip (ASBHM-001)
1 597 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální držák GoPro Fusion Grip je speciálně navržen pro snímání 360° videozáznamů ze správného úhlu a ve správné vzdálenosti. Používejte jej jako rukojeť fotoaparátu, prodlužovací tyč nebo stativ.

GoPro Fusion Mount (ASBMB-001)
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kovové vodotěsné držáky GoPro Fusion Mount slouží k připevnění kamery Fusion k zařízení a vozidlům. Držáky mohou být použity na většinu povrchů a odstranit je lze pomocí tepla (např. pomocí vysoušeče vlasů).

GoPro je celosvětově známý výrobce sportovních a outdoorových digitálních Full HD kamer. Značka GoPro vstoupila na trh v roce 2005 a je plně vlastněna společností Woodman Labs, Inc. Myšlenka vytvořit outdoorovou kameru vhodnou pro jakoukoli aktivitu, připevnitelnou na tělo či jakékoli vybavení vznikla cca o tři roky dříve v hlavě surfaře Nicka Woodmana. Při svých surfařských výletech po australských pobřežích si uvědomil, jak přínosné by mohlo být – citujme jeho vlastní slova - „mít neviditelnou kameru – kameru tak pohodlně nositelnou, že zapomenete, že ji máte“. Bylo mu totiž líto, že zážitky, které prožívá, nemůže sdílet s přáteli, protože použití standardní kamery se s většinou sportovních aktivit neslučuje. Chtěl proto vytvořit kameru, která umožní zachytit a sdílet s přáteli ty nejzajímavější okamžiky života - okamžiky aktivity a čiré radosti. A tak vytvořil GoPro. Začátky nebyly jednoduché. Aby vůbec získal nutný počáteční kapitál, objížděl Ameriku svým VW a přímo z něj prodával opasky z korálků a mušlí, které dovezl z Bali. Když vydělal dostatek peněz, pustil se do realizace svého snu – kamery GoPro.

Vzhledem ke kontextu svého vzniku byly kamery GoPro původně určeny na surf a podobné vodní sporty. Postupně se ale jejich pole působnosti rozšiřovalo a dnes již můžeme říci, že kamera je vhodná na veškeré amatérské i profesionální sportovní a zábavní aktivity. Kamera je vhodná na dovolené, k moři, do přírody, do města - kamkoliv. Oslovuje mladé, aktivní lidi, ale i rodiny s dětmi. Původní model GoPro HERO 35mm: All-Season Sports Camera byl na trh uveden 13. dubna 2005 a v následujících letech procházel rychlým vývojem. Téměř každý rok přicházel nový, vylepšený model kamery až nakonec v roce 2011 vstoupil na trh nejnovější a nejdokonalejší Full HD model kamery GoPro - HD HERO 2. Ten je v současnosti k dostání ve třech variantách – HD HERO2 Outdoor Edition, HD HERO2 Motorsport Edition a HD HERO2 Surf Edition. Volitelně lze ke kamerám vybrat z více než 30 druhů příslušenství (úchyty, přídavný LCD displej, náhradní baterie, kryty apod.). Možnosti jejího použití jsou proto nepřeberné.

V současnosti se GoPro kamery prodávají v 80 zemích po celém světě a díky své rostoucí oblibě se mohou pyšnit neoficiálním titulem nejprodávanější kamery na světě.

GoPro je celosvětově známý výrobce sportovních a outdoorových digitálních Full HD kamer. Značka GoPro vstoupila na trh v roce 2005 a je plně vlastněna společností Woodman Labs, Inc. Myšlenka vytvořit outdoorovou kameru vhodnou pro jakoukoli aktivitu, připevnitelnou na tělo či jakékoli vybavení vznikla cca o tři roky dříve v hlavě surfaře Nicka Woodmana. Při svých surfařských výletech po australských pobřežích si uvědomil, jak přínosné by mohlo být – citujme jeho vlastní slova - „mít neviditelnou kameru – kameru tak pohodlně nositelnou, že zapomenete, že ji máte“. Bylo mu totiž líto, že zážitky, které prožívá, nemůže sdílet s přáteli, protože použití standardní kamery se s většinou sportovních aktivit neslučuje. Chtěl proto vytvořit kameru, která umožní zachytit a sdílet s přáteli ty nejzajímavější okamžiky života - okamžiky aktivity a čiré radosti. A tak vytvořil GoPro. Začátky nebyly jednoduché. Aby vůbec získal nutný počáteční kapitál, objížděl Ameriku svým VW a přímo z něj prodával opasky z korálků a mušlí, které dovezl z Bali. Když vydělal dostatek peněz, pustil se do realizace svého snu – kamery GoPro.

Vzhledem ke kontextu svého vzniku byly kamery GoPro původně určeny na surf a podobné vodní sporty. Postupně se ale jejich pole působnosti rozšiřovalo a dnes již můžeme říci, že kamera je vhodná na veškeré amatérské i profesionální sportovní a zábavní aktivity. Kamera je vhodná na dovolené, k moři, do přírody, do města - kamkoliv. Oslovuje mladé, aktivní lidi, ale i rodiny s dětmi. Původní model GoPro HERO 35mm: All-Season Sports Camera byl na trh uveden 13. dubna 2005 a v následujících letech procházel rychlým vývojem. Téměř každý rok přicházel nový, vylepšený model kamery až nakonec v roce 2011 vstoupil na trh nejnovější a nejdokonalejší Full HD model kamery GoPro - HD HERO 2. Ten je v současnosti k dostání ve třech variantách – HD HERO2 Outdoor Edition, HD HERO2 Motorsport Edition a HD HERO2 Surf Edition. Volitelně lze ke kamerám vybrat z více než 30 druhů příslušenství (úchyty, přídavný LCD displej, náhradní baterie, kryty apod.). Možnosti jejího použití jsou proto nepřeberné.

V současnosti se GoPro kamery prodávají v 80 zemích po celém světě a díky své rostoucí oblibě se mohou pyšnit neoficiálním titulem nejprodávanější kamery na světě.