10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Granna Příšerky ze skříně Granna Příšerky ze skříně
Granna Příšerky ze skříně

Příšerky ze skříně je nová strašidelně dětská hra. Večer vypadá svět úplně jinak. Na zdech se objevují tajemné stíny, pod postelí číhají strašidla a příšerky… Hra byla nominovaná na HRU ROKU v kategorii dětských her.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Popelka Granna Příšerky ze skříně
Granna Popelka

Kooperativní hra pro milovníky pohádek a kouzel. Popelka by ráda šla na ples, ale nemá šaty, střevíčky ani kočár. Pomozte jí! Musíte to však stihnout, než hodiny odbijí dvanáct, protože kouzla fungují jen do půlnoci! Najdete-li do té doby vše potřebné, usměje se na Popelku štěstí.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Jeníček a Mařenka Granna Příšerky ze skříně
Granna Jeníček a Mařenka

Jeníček a Mařenka je kooperativní hra pro milovníky pohádek a perníku od 6 let. Jeníček a Mařenka bloudili v temném lese, když tu se před nimi objevila chaloupka postavená z nejrůznějších sladkostí. Děti se pustily do dobrot, ale začala je honit strašlivá ježibaba. Pomozte jim posbírat co nejvíce sladkostí a utéct ježibabě!

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Auta Granna Superfarmář de luxe
Granna Auta

JÁ UŽ HRAJI! je nová série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo s rodiči. Ve hře Auta se děti seznamují se sanitkami, policejními či hasičskými auty nebo popelářskými vozy a díky zvířátkům-řidičům objevují povolání, která se s nimi pojí.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Granna Superfarmář de luxe Granna Superfarmář de luxe
Granna Superfarmář de luxe

Hra Superfarmář de luxe je ideální pro celou rodinu jelikož poskytuje rozšířené rozhodovací možnosti. Cílem hry je sesbírání všech druhů zvířat, avšak svoje stádo musí hráč mít kde pást.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Zajíc v pytli Granna Superfarmář de luxe
Granna Zajíc v pytli

Hra Zajíc v pytli ze série Her a legrácek Dráčka Fráčka rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem. Je to zajíc, nebo hruška, či snad ryba, nebo tužka? Oceněno jako Správná hračka.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Duha Granna Superfarmář & koza
Granna Duha

Zajímavá hra s duhovou hrací plochou a různobarevnými žetony učí malé děti poznávat barvy, a pojmenovávat předměty či zvířátka. Kdo jako první najde všechny správně barevné předměty?

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Hamouni Granna Superfarmář & koza
Granna Hamouni

Přichází zima a lesní zvířátka shánějí zásoby, aby přečkala dlouhé období chladu. Cílem hráčů je co nejrychleji shromáždit pět stejných oříšků. V každém kole si hráč vybere dvě karty zvířátek a postupně provádí akce, které s nimi souvisejí. Hráč, který jako první shromáždí pět stejných kartiček zásob, se stává vítězem.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Superfarmář & koza Granna Superfarmář & koza
Granna Superfarmář & koza

Limitovaná edice populárního Superfarmáře de Luxe s doplňkovou figurkou kozy. Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Můj první kvíz Granna Můj první kvíz
Granna Můj první kvíz

Originální vzdělávací kvíz umožňuje dětem řešit úkoly a ověřovat si správnost odpovědí, aniž by musely umět číst. Náměty otázek se týkají každodenního života, hra tak nenásilným způsobem rozvíjí slovní zásobu.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Puzlino Granna Můj první kvíz
Granna Puzlino

Hra ze série MÉ PRVNÍ HRY, Puzlino nabízí 12 dvojic kartiček z pevného odolného kartonu, které spolu tematicky souvisejí. Malí hráči se snaží nasbírat co nejvíce párů kartiček. Hra pro 1 až 4 děti od 2 do 4 let podporuje logické myšlení, poznávání zvířat, předmětů dětského světa nebo hraček. Děti při ní rozvíjejí své pozorovací schopnosti i jemnou motoriku a procvičují postřeh. Pravidla přinášejí také variantu pro jedno dítě.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Snídaňky Granna Můj první kvíz
Granna Snídaňky

Snídaňky jsou originální skládačka a hra v jednom pro děti od 2 do 4 let. Děti se při vytváření chlebíčkových kreací naučí poznávat barvy, potraviny, druhy zeleniny, rozvíjejí přitom kreativitu a vyjadřovací schopnosti. Tato vzdělávací skládačka neobsahuje žádné plasty.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka
Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka

Haló, haló! Jsem tu zas! Dráček Fráček – samý špás. Rád si hraješ? Vždyť já též, jestlipak vše uhádneš? Tajů plné veršovánky nabídnou ti do skládanky jeden dílek za druhým… Že to zvládneš, to já vím! Veršované nové hádanky dráčka Fráčka rozvíjejí slovní zásobu, logické myšlení a schopnost soustředění. Jsou určeny především dětem předškolního věku, ale nudit se při nich nebudou ani starší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Obrázkové loto Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka
Granna Obrázkové loto

Edice her KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ pro 1–4 hráče. Obrázkové loto pro více hráčů rovněž přináší dvě různě úrovně obtížnosti a děti si při něm nejen rozšiřují slovní zásobu, ale také procvičují vizuomotorickou koordinaci a rozvíjejí pozorovací schopnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Malý méďa Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka
Granna Malý méďa

JÁ UŽ HRAJI! je série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo společně s rodiči. S Malým méďou si děti od 2 do 4 let rozšiřují své vědomosti a učí se uspořádat obrázky tak, aby vytvořily souvislý příběh.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Domino - hra s počty Granna Domino - hra s počty
Granna Domino - hra s počty

Hra založená na známém a oblíbeném principu domina rozvíjí logické myšlení, procvičuje počítání a učí porovnávat množiny. Jako dárek puzzle s muffinky z 18 dílků. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě!

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Ranč Granna Domino - hra s počty
Granna Ranč

Kupujte pastviny, chovejte zvířata, zvětšujte stádo, zvyšujte svůj zisk! Úspěšná matematicko-logická hra je ideální pro pokročilé hráče, protože poskytuje více rozhodovacích možností.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Superfarmář Granna Domino - hra s počty
Granna Superfarmář

Ideální hra pro celou rodinu, jenž poskytuje rozšířené rozhodovací možnosti. Cílem hry je sesbírání všech druhů zvířat, avšak svoje stádo musí hráč mít kde pást.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Domino barvy 02068 Granna Superfarmář cestovní
Granna Domino barvy 02068

Jako celá série MÉ PRVNÍ HRY je i toto Domino barvy určené pro 1 až 4 hráče od 2 do 4 let vyrobeno z pevného kartonu zaručujícího dlouhou trvanlivost. Díky tradičně vysoké úrovni výtvarného zpracování si s ním děti rády hrají, a učí se tak poznávat barvy i svět okolo sebe. Zároveň si procvičují jemnou motoriku, rozvíjejí pozorovací a kombinační schopnosti a učí se logicky uvažovat. V návodu najdete hru pro jednoho i více hráčů.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Superfarmář cestovní Granna Superfarmář cestovní
Granna Superfarmář cestovní

Chováš zvířata, chráníš je před nebezpečím, rozmnožuješ je a zvyšuješ svůj zisk! Hra Superfarmář má velmi zajímavou historii. Vznikla již za 2. světové války a jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Tato jedinečná hra učí děti i rodiče strategickému myšlení.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Monster park Granna Superfarmář cestovní
Granna Monster park

Pořizujte si do svého parku různé příšery a zároveň se snažte vyhovět požadavkům návštěvníků. Kdo to dokáže nejlépe, získá nejvíce bodů a vyhraje! Snažíte se kupovat karty prapodivných tvorů obývajících různá prostředí a vylepšujete svůj park tak, abyste splnili co nejvíce požadavků náročných návštěvníků.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Pizza Granna Loto dům 02069
Granna Pizza

Pizza je originální skládačka a hra v jednom pro děti od 2 do 4 let. Děti se při vytváření různých variant pizzy naučí poznávat barvy, potraviny, druhy zeleniny, rozvíjejí přitom kreativitu a vyjadřovací schopnosti. Tato vzdělávací skládačka neobsahuje žádné plasty. Vhodné pro děti od 2 let.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Granna Loto dům 02069 Granna Loto dům 02069
Granna Loto dům 02069

Výtvarně krásně zpracované Loto dům ze Série MÉ PRVNÍ HRY s prvky z trvanlivého kartonu, jež malým rozumbradům i jejich rodičům umožní zahrát si dvě různé hry. Ty zábavnou formou procvičují pozorovací schopnosti, logické myšlení a jemnou motoriku, učí děti poznávat barvy a věci kolem sebe a rozšiřují tak jejich slovní zásobu. Hra pro 1 až 4 děti od 2 do 4 let zároveň rodičům poskytuje skvělou příležitost, jak strávit se svými ratolestmi volný čas a přispět k jejich všestrannému rozvoji.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Čárydomky Granna Loto dům 02069
Granna Čárydomky

Čárydomky je skládačka pro nejmenší děti, ve které spojují pohádkové postavičky s různými domečky a ve třech herních variantách rozvíjí své dovednosti. Obsah balení 8 puzzle po třech částech.

můžete mít DNES

Od MALL

GRANNA představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi „rostou", protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. Granna své hry neustále inovuje. Od minulého roku nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou již Duha, hra s barvami zaměřená na zrak, a Bim bam, hra se zvuky orientovaná na sluch; novinkou roku 2013 je Nosíková – unikátní hra s vůněmi zaměřená na čich. Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matemati ky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.