Green Apple Kovový rámeček EDA SILVER FUSCHSIA malý
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní rámeček na fotky EDA SILVER FUCHSIA je vyroben z postříbřeného kovu a je osázen malými průzračnými a rudými křišťály. Velikost rámečku je 13 × 18 cm, velikost fotografie 10 × 15 cm.

Green Apple Kovový rámeček na fotky CRYSTAL SILVER PINK malý
1 900 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní rámeček na fotky CRYSTAL SILVER PINK je vyroben z postříbřeného kovu s bílým a růžovým dekorem a je osázen malými křišťály. Velikost rámečku je 13 × 18 cm, velikost fotografie 10 × 15 cm.

Green Apple Stříbrný rámeček I LOVE YOU
590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malý rámeček na fotografie z leštěného hliníku s nápisem I LOVE YOU. Velikost rámečku je 7 × 10 cm, velikost fotografie 5 × 7 cm.

Green Apple Slánka BALLET HEART BLUE, velikost 5 x 6 cm
1 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánová slánka BALLET HEART BLUE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Slánka MIR VICTORIE, velikost 7 x 4 x 6,5 cm
900 Kč

Porcelánová slánka MIR VICTORIE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Kovový rámeček EDA SILVER FUSCHSIA velký
2 300 Kč

Elegantní rámeček na fotky EDA SILVER FUCHSIA je vyroben z postříbřeného kovu a je osázen malými průzračnými a rudými křišťály. Velikost rámečku je 15 × 20 cm, velikost fotografie 13 × 18 cm.

Green Apple Kovový rámeček SHINE SILVER
1 900 Kč

Elegantní rámeček na fotky SHINE SILVER je vyroben z postříbřeného kovu a je osázen malými křišťály. Velikost rámečku je 15 × 20 cm, velikost fotografie 13 × 18 cm.

Green Apple Obdélníkový podnos HERITAGE
2 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stříbrný podnos HERITAGE je vyroben z poniklovaného kovu, je obložen malými křišťály, dno je vyrobeno ze zrcadla. Velikost podnosu je 27 × 11 cm, výška 5 cm.

Green Apple Pepřenka BALLET HEART BLUE, velikost 5 x 6 cm
1 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pepřenka BALLET HEART BLUE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Pepřenka MIR VICTORIE, velikost 7 x 4 x 6,5 cm
900 Kč

Pepřenka MIR VICTORIE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Zlatý rámeček LIGHT GOLD
2 500 Kč

Bílý elegantní rámeček QUIRINO je vyroben ze skla a osázen malými zlatavými křišťály. Velikost rámečku je 15 × 20 cm, velikost fotografie 10 × 15 cm.