Grünland Pantofle šedé vel. 38 EU Memi

Grünland Pantofle šedé Memi

2 251 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální boty dámské Grünland Memi CB2476ARGENTO vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Grünland projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Pantofle stříbrné vel. 36 EU Sara

Grünland Pantofle stříbrné Sara

2 417 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Design modelu Grünland Sara CB2626PLATINO upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

Grünland Pantofle zelené vel. 40 EU Sara

Grünland Pantofle zelené Sara

1 827 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Design modelu Grünland Sara CB2425OLIVA upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

Grünland Pantofle béžové vel. 37 EU Sara

Grünland Pantofle béžové Sara

2 088 Kč
Doprava zdarma

Model Grünland Sara CB0003KAKI zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Grünland Sara se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Grünland Pantofle černé vel. 36 EU Sara

Grünland Pantofle černé Sara

1 599 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální dámské Grünland Sara CB0015NERO boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Grünland projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Pantofle hnědé vel. 42 EU Bobo

Grünland Pantofle hnědé Bobo

1 765 Kč
Doprava zdarma

Univerzální boty pánské Grünland Bobo CB3011MOGANO vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Grünland projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Sandály hnědé vel. 38 EU Zipe

Grünland Sandály hnědé Zipe

2 841 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Model Grünland Zipe SA2361CUOIO zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Grünland Zipe se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Grünland Bačkory černé vel. 40 EU Sara

Grünland Bačkory černé Sara

2 316 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální pánské Grünland Sara CB7019NERO boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Grünland projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Bačkory šedé vel. 38 EU Alin

Grünland Bačkory šedé Alin

1 667 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální dámské Grünland Alin CI2091BEIGE boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Grünland projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Bačkory tmavomodré vel. 39 EU Dola

Grünland Bačkory tmavomodré Dola

1 273 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Grünland Dola. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

Grünland Boty béžové vel. 40 EU Vivy

Grünland Boty béžové Vivy

2 058 Kč
Doprava zdarma

Univerzální dámské Grünland Vivy SC5138PLATINO boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Grünland projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Grünland Boty béžové vel. 39 EU Vity

Grünland Boty béžové Vity

2 058 Kč
Doprava zdarma

Univerzální boty dámské Grünland Vity SC5135PLATINO vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Grünland projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.