-16%
Gsi Espresso Cup
5x

Gsi Espresso Cup

239 Kč
199 Kč

Dvoupláštový nerezový hrneček na espresso GSI Espresso Cup s objemem 52ml. Dvouplášťová konstrukce pomáhá déle udržet teplotu nápoje.

Od prodejce MALL
-38%
Gsi Collapsible Fairshare Mug Green
5x

Gsi Collapsible Fairshare Mug

469 Kč
289 Kč

Collapsible Fairshare Mug je téměř kouzelný hrnek vylepšen o integrovanou skládací rukojeť se zámkem pro fixaci ve dvou různých polohách. Horizontální pro lepší manipulaci při jídle, a diagonálně-vertikální pro manipulaci při pití.

Od prodejce MALL
Gsi Bugaboo Camper
11x

Gsi Bugaboo Camper

2 990 Kč
2 549 Kč

Sada outdoorového nádobí GSI Bugaboo Camper je vyrobena z lehkého hliníku, který velice dobře vede teplo. Hliník je pak pokryt dvěma vrstvami trvanlivé teflonové vrstvy se zvýšenou odolností proti poškrábání. Určeno pro 4 osoby na letní dovolenou do kempu, turistiku nebo vodáctví.

Od prodejce MALL
-33%
Gsi Fairshare Mug 2 orange

Gsi Fairshare Mug 2 orange

479 Kč
319 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 dark grey s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.

Od prodejce MALL
-27%
Gsi Destination Kitchen Kit Set 24
2x

Gsi Destination Kitchen Kit Set 24

1 590 Kč
1 149 Kč
Akce

Sada kuchyňského náčiní GSI Destination Kitchen Kit Set 24 pro všechny labužníky, kteří chtějí kouzlit dobroty i v kempu. Celá sada je umístěna v pevném, dobře omyvatelném pouzdře.

Od prodejce MALL
Gsi Glacier Stainless Camper 2+3l
3x

Gsi Glacier Stainless Camper 2+3l

2 490 Kč
2 239 Kč

Sada outdoorového nádobí GSI Glacier Stainless Camper obsahuje dva nerez hrnce, nerez pánev a sadu plastového nádobí. Skvělé pro rodinu nebo početnější skupinu.

Od prodejce MALL
Gsi Pinnacle Soloist
5x

Gsi Pinnacle Soloist

1 390 Kč
1 229 Kč

Lehká kompaktní sada nádobí pro jednu osobu s unikátní úpravou povrchu Pinnacle. Unikátní hrnek/miska s nízkým těžištěm zabraňuje vylití. Tento hrnek/miska je po obvodu opatřen neoprénovým obalem.

Od prodejce MALL
Gsi Glacier Stainless Vacuum Bottle; 1l; red
1x

Gsi Glacier Stainless Vacuum Bottle; 1l

1 190 Kč
1 039 Kč

Termoska disponuje nerezovým uzávěrem s vnějším plastem proti popálení. Udrží nápoj teplý po dobu 30h a studený po dobu 32h. Gsi Glacier Stainless Vacuum Bottle; 1l má silikonovou podložku proti skluzu.

Od prodejce MALL
Gsi Bugaboo Base camper large
6x

Gsi Bugaboo Base camper large

2 590 Kč
2 219 Kč

Sada nádobí Bugaboo Base Caper Large vhodná pro dva cestovatele na letní dovolenou do kempu, turistiku nebo vodáctví. Sada je složena ze dvou kastrolů, pokliček, pánve a plastového prkénka. Povrch je chráněn úpravou Bugaboo.

Od prodejce MALL
Gsi Microlite 720 Twist, 720 ml 720 zelená

Gsi Microlite 720 Twist, 720 ml

909 Kč
Novinka

Microlite 720 Twist od značky Gsi je dvouplášťový lehoučký termohrnek se šroubovacím víkem. Díky tenké 2 mm stěně je tenčí než většina jednoplášťových plastových láhví a tak dokáže udržet nápoj teplý po dobu 9 hodin a studený po dobu 22 hodin. 

Od prodejce MALL
Gsi Glacier Stainless Nesting Wine Glass
34x

Gsi Glacier Stainless Nesting Wine Glass

439 Kč
389 Kč

GSI Glacier Stainless Nesting Wine Glass je nerezová, elegantní, skládací vinná sklenička na cesty. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Od prodejce MALL
Gsi Isobutane Fuel Cartridge 450g
4x

Gsi Isobutane Fuel Cartridge 450g

229 Kč
209 Kč

GSI Isobutane 450 g Fuel Cartridge je plynová kartuše obsahující výkonnou směs isobutanu / propanu. Perfektně se hodí pro celoroční využití. Navržen pro použití se všemi hořáky GSI. Šroubovací uzávěr.

Od prodejce MALL
Vše začalo před mnoha a mnoha lety u francouzsko-kanadských lovců a slušného množství podomácku vyrobeného alkoholu. Abychom tento příběh zkrátili, ráno po nich zůstalo jen pár žhavých uhlíků z táboráku, kus rozbahněné trávy polité kafem, několik rozedraných matrací a velmi, velmi nepohodlné tábořiště, silně zapáchající bourbonem. Brzy poté, více a více lidí opouštělo své jinak pohodlné domovy ve starém světě a vyráželi podél východní hranice oceánu za novými zážitky do divočiny. V průběhu dalších dvou století byl odkaz bláznivých lovců a dobrodruhů naplněn i na západě, ale je to právě trvalé dědictví krásy života mimo město a civilizaci, co nás v dnešní době nutí vyrazit ven. Roku 1985, kdy v podobném duchu jako kdysi lovce hnala touha po dobrodružství, vyrazila skupinka sourozenců dolů podél západního pobřeží do San Diega, kde založili GSI Outdoors. Začínali s několika kousky smaltovaného nádobí povrchní znalostí táborového vybavení. Brzy však začala firma růst a věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu, stále většího množství outdoorového nádobí, jídelních pomůcek a příslušenství. Po nějaké době se Don, Ian a Kathy Scott rozhodli přesunout sídlo do Spokane, stát Washington, kde vyrůstali. Dnes jsou výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem svých výrobků, především ale humorným a zábavných přístupem majitelů k outdoor