Gsi Fairshare Mug 2 green
479 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 green s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.


Gsi Glacier 6,5 FL. OZ. Doppio Mug
279 Kč

249 Kč

GSI Glacier 6,5 FL. OZ. Doppio Mug je nerezový kalíšek o objemu 192 ml. Dvoustěnná konstrukce udrží Vaši kávu teplou i v mrazivých ránech.


Gsi Bugaboo Camper

Gsi Bugaboo Camper

Hodnocení: 5
2 990 Kč

2 745 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada outdoorového nádobí GSI Bugaboo Camper je vyrobena z lehkého hliníku, který velice dobře vede teplo. Hliník je pak pokryt dvěma vrstvami trvanlivé teflonové vrstvy se zvýšenou odolností proti poškrábání. Určeno pro 4 osoby na letní dovolenou do kempu, turistiku nebo vodáctví.


Gsi Collapsible Fairshare Mug
469 Kč

395 Kč

Collapsible Fairshare Mug je téměř kouzelný hrnek vylepšen o integrovanou skládací rukojeť se zámkem pro fixaci ve dvou různých polohách. Horizontální pro lepší manipulaci při jídle, a diagonálně-vertikální pro manipulaci při pití.


Gsi Infinity láhev 1l

Gsi Infinity láhev 1l

Hodnocení: 4
289 Kč

231 Kč

Cestovní láhve Infinity jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které jsou v současnosti k dispozici. Tyto plastové láhve jsou plně recyklovatelné, nevylučují žádné látky, neobsahují BPA, Ftaláty ani Antimony. Navíc tato láhev nevylučuje ani neabsorbuje žádné zápachy a je velmi dobře omyvatelná.


Gsi Espresso Cup

Gsi Espresso Cup

Hodnocení: 5
239 Kč

191 Kč

Dvoupláštový nerezový hrneček na espresso GSI Espresso Cup s objemem 52ml. Dvouplášťová konstrukce pomáhá déle udržet teplotu nápoje.


Gsi Halulite MicroDualist

Gsi Halulite MicroDualist

Hodnocení: 4,5
1 790 Kč

1 544 Kč

Kompatní, lehká sada nádobí pro dva Halulite MicroDualist nejlehčí řady Halulite. Unikátní hrnek a miska s nízkým těžištěm zabraňuje vylití. Obal celé sady lze použít jako nádobu na vodu nebo jako umyvadlo pro umytí nádobí.


Gsi Infinity Backpacker Mug green
319 Kč

216 Kč

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug green s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.


Gsi Fairshare Mug 2 orange
479 Kč

439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 dark grey s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.


Gsi Bugaboo Base Camper Medium
2 190 Kč

1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bugaboo Base Camper Medium je sada 2 kastrolů a dalšího vybavení pro kempování 4 osob. Uši hrnců jsou izolovány proti popálení a lze je zacvaknout do přesných zarážek tak aby odolávaly vysoké teplotě. Povrch je chráněn úpravou Bugaboo.


Gsi Fairshare Mug 2 blue
479 Kč

439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 blue s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.


Gsi Infinity Backpacker Mug orange
319 Kč

241 Kč

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug orange s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.


Gsi Pinnacle Dualist

Gsi Pinnacle Dualist

Hodnocení: 4,5
1 990 Kč

1 831 Kč

Pinnacle Dualist je sada pro dva s nejvyšší úpravou oceněna několika outdoorovými cenami. Unikátní hrnek a miska s nízkým těžištěm zabraňuje vylití.


Gsi Fairshare Mug 2 dark grey
479 Kč

439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 dark grey s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.


Gsi Glacier Stainless Camper 2+3l
2 490 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Sada outdoorového nádobí GSI Glacier Stainless Camper obsahuje dva nerez hrnce, nerez pánev a sadu plastového nádobí. Skvělé pro rodinu nebo početnější skupinu.


Gsi Pinnacle Canister Stove
1 190 Kč

1 074 Kč

GSI Pinnacle Canister Stove je hořák vhodný expedice, kde každý gram hraje roli. Je schopen omezit spotřebu paliva a zároveň urychlit dobu varu. Ozubená ramena zajistí dobrou stabilitu hrnce.


Gsi Infinity Backpacker Mug red
319 Kč

216 Kč

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug red s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.


Gsi Bugaboo Base camper large
2 590 Kč

2 387 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nádobí Bugaboo Base Caper Large vhodná pro dva cestovatele na letní dovolenou do kempu, turistiku nebo vodáctví. Sada je složena ze dvou kastrolů, pokliček, pánve a plastového prkénka. Povrch je chráněn úpravou Bugaboo.


Gsi Halulite Ketalist

Gsi Halulite Ketalist

Hodnocení: 5
1 090 Kč

1 001 Kč

Ketalist je konvička s hrnečkem a miskou pro jednu osobu z nejlehčí řady Halulite. Nízká konvička se širokým hrdlem umožňuje kromě vaření také např. rozpouštění sněhu.


Gsi Pinnacle Soloist

Gsi Pinnacle Soloist

Hodnocení: 5
1 486 Kč

Lehká kompaktní sada nádobí pro jednu osobu s unikátní úpravou povrchu Pinnacle. Unikátní hrnek/miska s nízkým těžištěm zabraňuje vylití. Tento hrnek/miska je po obvodu opatřen neoprénovým obalem.


Gsi Infinity Backpacker Mug blue
319 Kč

289 Kč

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug blue s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Hrnek brání rozlití a udržuje teplotu nápoje po delší dobu.


Gsi Glacier Stainless Bottle Cup Large
429 Kč
412 Kč

Odolný hrnek GIS Glacier Stainless Bottle Cup Large o objemu 710 ml, z nerezové oceli se skládacím ouškem. Navržen tak, aby šel nasadit přes standardní litrovou lahev, a mohl tak šetřit prostor.


Gsi Glacier Stainless 3 PC. Ring Cutlery
299 Kč

275 Kč

GSI Glacier Stainless 3 PC. Ring Cutlery je praktická sada příborů, která se skládá ze 3 kusů. Je velmi lehká, vhodná pro outdoorové aktivity. Díky karabině příbory nepoztrácíte.


Gsi Destination Kitchen Kit Set 24
1 590 Kč

1 352 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada kuchyňského náčiní GSI Destination Kitchen Kit Set 24 pro všechny labužníky, kteří chtějí kouzlit dobroty i v kempu. Celá sada je umístěna v pevném, dobře omyvatelném pouzdře.


Gsi Halulite Cutlery set
539 Kč

481 Kč

Lehká sada příborů GSI Halulite Cutlery set z materiálu Halulite – super lehký materiál z tvrdě anodizovaného hliníku. Spojující karabinka součástí balení.


Gsi Classic Flask
559 Kč

499 Kč

Nerezová placatka GSI Classic Flask v klasickém provedení o objemu 148ml. Placatka má ke šroubovacímu hrdlu přidělaný cvoček pro zavěšení na šňůrku


Gsi Stacking cutlery set green
149 Kč

134 Kč

Elegantní příborový GSI Stacking cutlery set green z odolného plastu (BPA free). Set lze do sebe jednoduše zacvaknout pro větší úsporu místa i pro jeho ochranu.


Gsi Microlite 1000 Twist 1l stainless
999 Kč

899 Kč

Neuvěřitelně lehká nerezová vakuová termoska GSI Microlite 1000 Twist 1l stainless o objemu 1 L.. Jednoduchý šroubovací uzávěr je k termosce připevněn a nehrozí tak jeho ztráta.


Gsi Lexan Gear Box-10%

Gsi Lexan Gear Box

Hodnocení: 4,5
619 Kč

555 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vodotěsný box Lexan Gear Box různých velikostí pro uchovávání fotoaparátů, svačiny, knih, atd.


Gsi Boulder Flask
399 Kč

359 Kč

Cestovní placatka o objemu 295 ml GSI Boulder Flask z pevného plastu a pogumovanými hranami. Víčko perfektně těsní a o svůj oblíbený nápoj se tak nemusíte obávat.


Gsi Bugaboo Base Camper Small
1 990 Kč

1 817 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada Bugaboo Base Camper Small, 2 hrnců, pokliček, pánvičky, prkénka a obalu, který slouží jako umyvadlo. Povrch je chráněn úpravou Bugaboo.


Gsi Bugaboo Cup 414ml

Gsi Bugaboo Cup 414ml

Hodnocení: 5
249 Kč

219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSI Bugaboo Cup je neuvěřitelně lehký,hliníkový hrnek o objemu 414 ml. Velmi odolný a praktický hrnek se sklopným uchem. Ideální na cesty.


Gsi Collapsible Java Drip
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací překapávač na kávu GSI Collapsible Java Drip dokáže vyrobit od 1 do 12 šálků čerstvé kávy. Překapávač obsahuje také těsnící víčko pro uchování čerstvé a horké kávy. Používá standardní filtry vel. 4. (nejsou součástí balení).


Gsi Glacier Stainless Bottle Cup/Pot 591ml
379 Kč

349 Kč

GSI Glacier Stainless Bottle Cup/Pot je odolný, přitom stále lehký ocelový hrnek se skládacím ouškem o objemu 591 ml. Navržený tak, aby šel nasadit přes standardní litrovou lahev a ušetřili jste tak místo v batohu Ideální na cesty.


Gsi Glacier Stainless Minimalist
799 Kč

729 Kč

Kvalitní nerezová sada GSI Glacier Stainless Minimalist kompaktního nádobí pro jednu osobu. Tato souprava je vhodná pro teplá jídla nebo horké nápoje. Snadnou manipulaci zajišťuje teplu odolná silikonová chňapka.


Gsi Glacier Stainless Nesting Wine Glass
439 Kč

383 Kč

GSI Glacier Stainless Nesting Wine Glass je nerezová, elegantní, skládací vinná sklenička na cesty. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.


Gsi Infinity 1 Person Tableset
749 Kč

682 Kč

Recyklovatelné nádobí 1 Person Tableset z kvalitního plastu Infinity. Odpověď na všechny potřeby každého cestovatele a dobrodruha. Nízká hmotnost, efektivně složitelné vzájemně do sebe pro jednoduché balení a transport.


Gsi Infinity 4 person deluxe tableset
1 990 Kč

1 607 Kč

Luxusní sada nádobí Infinity 4 Person Deluxe Tableset pro 4 osoby je rozlišeno pestrými barvami. 100% recyklovatelný materiál. Obsahuje misky s víčkem, izolované hrnky, skleničky, velké talíře, vše zabalené v síťovaném obalu.


Gsi Isobutane 230 g Fuel Cartridge
149 Kč

131 Kč

GSI Isobutane 230 g Fuel Cartridge je plynová kartuše obsahující výkonnou směs isobutanu / propanu. Perfektně se hodí pro celoroční využití. Navržen pro použití se všemi hořáky GSI.


Gsi Isobutane Fuel Cartridge 450g
229 Kč

199 Kč

GSI Isobutane 450 g Fuel Cartridge je plynová kartuše obsahující výkonnou směs isobutanu / propanu. Perfektně se hodí pro celoroční využití. Navržen pro použití se všemi hořáky GSI. Šroubovací uzávěr.


Gsi Moka Espresso Pot 739ml
1 590 Kč

1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezová moka konvička **GSI Moka Espresso Pot ** objemu 739 ml až na 10 šálků double shotu. Neošiďte se o kvalitní kávu ani na cestách! vhodné i na indukční desku.


Gsi Nesting Wine Glass Set
499 Kč

424 Kč

Skládací plastová, elegantní sklenička GSI Nesting Wine Glass v balení po 2 ks. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.


Vše začalo před mnoha a mnoha lety u francouzsko-kanadských lovců a slušného množství podomácku vyrobeného alkoholu. Abychom tento příběh zkrátili, ráno po nich zůstalo jen pár žhavých uhlíků z táboráku, kus rozbahněné trávy polité kafem, několik rozedraných matrací a velmi, velmi nepohodlné tábořiště, silně zapáchající bourbonem. Brzy poté, více a více lidí opouštělo své jinak pohodlné domovy ve starém světě a vyráželi podél východní hranice oceánu za novými zážitky do divočiny. V průběhu dalších dvou století byl odkaz bláznivých lovců a dobrodruhů naplněn i na západě, ale je to právě trvalé dědictví krásy života mimo město a civilizaci, co nás v dnešní době nutí vyrazit ven.

Roku 1985, kdy v podobném duchu jako kdysi lovce hnala touha po dobrodružství, vyrazila skupinka sourozenců dolů podél západního pobřeží do San Diega, kde založili GSI Outdoors. Začínali s několika kousky smaltovaného nádobí povrchní znalostí táborového vybavení. Brzy však začala firma růst a věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu, stále většího množství outdoorového nádobí, jídelních pomůcek a příslušenství. Po nějaké době se Don, Ian a Kathy Scott rozhodli přesunout sídlo do Spokane, stát Washington, kde vyrůstali. Dnes jsou výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem svých výrobků, především ale humorným a zábavných přístupem majitelů k outdoor

Vše začalo před mnoha a mnoha lety u francouzsko-kanadských lovců a slušného množství podomácku vyrobeného alkoholu. Abychom tento příběh zkrátili, ráno po nich zůstalo jen pár žhavých uhlíků z táboráku, kus rozbahněné trávy polité kafem, několik rozedraných matrací a velmi, velmi nepohodlné tábořiště, silně zapáchající bourbonem. Brzy poté, více a více lidí opouštělo své jinak pohodlné domovy ve starém světě a vyráželi podél východní hranice oceánu za novými zážitky do divočiny. V průběhu dalších dvou století byl odkaz bláznivých lovců a dobrodruhů naplněn i na západě, ale je to právě trvalé dědictví krásy života mimo město a civilizaci, co nás v dnešní době nutí vyrazit ven.

Roku 1985, kdy v podobném duchu jako kdysi lovce hnala touha po dobrodružství, vyrazila skupinka sourozenců dolů podél západního pobřeží do San Diega, kde založili GSI Outdoors. Začínali s několika kousky smaltovaného nádobí povrchní znalostí táborového vybavení. Brzy však začala firma růst a věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu, stále většího množství outdoorového nádobí, jídelních pomůcek a příslušenství. Po nějaké době se Don, Ian a Kathy Scott rozhodli přesunout sídlo do Spokane, stát Washington, kde vyrůstali. Dnes jsou výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem svých výrobků, především ale humorným a zábavných přístupem majitelů k outdoor