10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gucci 90ml guilty, parfémovaná voda Gucci 90ml guilty, parfémovaná voda
Gucci 90ml guilty, parfémovaná voda

Složení parfému: růžový pepř, šeřík, pačuli, mandarinko-pomerančové aroma, geranium, bergamot, fialka, ambra, růže. V roce 2019 značka Gucci uvedla na trh parfémovanou vodu Gucci Guilty Navázala tak na stejnojmennou toaletní vodu z roku 2010 Oproti.

můžete mít 30.5.

Gucci 100ml bloom, parfémovaná voda Gucci 90ml guilty, parfémovaná voda
Gucci 100ml bloom, parfémovaná voda

Složení parfému: jasmín, tuberóza, Rangoon creeper. Parfémovaná voda Gucci Bloom je oslavou ženské krásy a přirozenosti Gucci Bloom Vás přenese do rozkvetlé zahrady, kde všude kolem sebe ucítíte svůdné tóny květin Rozmanitá vůně Bloom je plná.

můžete mít 30.5.

Gucci 30ml bloom, parfémovaná voda Gucci 90ml guilty, parfémovaná voda
Gucci 30ml bloom, parfémovaná voda

Složení parfému: jasmín, tuberóza, Rangoon creeper. Parfémovaná voda Gucci Bloom je oslavou ženské krásy a přirozenosti Gucci Bloom Vás přenese do rozkvetlé zahrady, kde všude kolem sebe ucítíte svůdné tóny květin Rozmanitá vůně Bloom je plná.

můžete mít 30.5.

Gucci 50ml flora by gorgeous gardenia, parfémovaná voda Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml
Gucci 50ml flora by gorgeous gardenia, parfémovaná voda

Složení parfému: jasmín, gardénie, květ hrušně, hnědý cukr, pačuli. Sada parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 10 ml.

můžete mít 30.5.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml

Utečte do říše fantazie plné radosti s Gucci Flora. Gucci Flora Gorgeous Gardenia, uzavřená v nové lahvičce, znovu uvádí na trh novou parfémovanou vodu. Charakteristická květinová vůně pro všechny svobodomyslné ženy plné pozitivní energie.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Guilty Pour Homme - EDT Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml
Gucci Guilty Pour Homme - EDT

Guilty Pour Homme je pečlivě navržen pro muže, kteří vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout. Charismatický muž, pravý magnet pro dámy, je zastoupený v této provokativní a svůdné kompozici. Vůně se otevírá levandulí a citronem, dále přichází na řadu květ pomerančovníku.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Magnolia - EDP 50 ml + EDP 10 ml Gucci Flora By Gucci Gorgeous Magnolia - EDP 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Magnolia - EDP 50 ml + EDP 10 ml

Flora By Gucci Gorgeous Magnolia od značky Gucci je okouzlující parfémovaná voda pro všechny elegantní a sebevědomé ženy, které se nebojí dát průchod své vnitřní síle a za každých okolností jsou samy sebou.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Magnolia - EDP 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvělý pro muže všech typů. Po začátku ucítíte rozkvetlou růži a pálivou chilli papričku. V srdci této skvělé vůně ucítíte noroli, pomerančový květ a smyslnou levanduli. A kompozici uzavírá cedrové dřevo a pačuli.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Mémoire D´Une Odeu - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Magnolia - EDP 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Mémoire D´Une Odeu - EDP

Mémoire D´Une Odeu je unisexová vůně, která byla uvedená na trh v roce 2019. Otevírá se tóny hořkých mandlí a heřmánku. V srdci ucítíte kombinaci pižma a jasmínu. Kompozici uzavírá sladká vanilka, santalové a cedrové dřevo. .

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Bamboo - EDP Gucci Bamboo - EDP
Gucci Bamboo - EDP

Vůně Gucci Bamboo je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která zachycuje něžné tóny květu pomerančovníku snoubící smyslnost křehkých lilií, aby nás vzápětí překvapila delikátním vyzněním květu ylang-ylang v kontrastu se svůdnou tahitskou vanilkou. Na trh byla uvedena v roce 2015.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Rush - EDT Gucci Bamboo - EDP
Gucci Rush - EDT

Orientálně-květinová vůně, která vás zasáhne jako násilný polibek ze zakázaného místa, opojný a tajemný. Rush v překladu znamená úprk, zásah, náhlý příjemný pocit vyvolaný drogou. Gucci Rush je síla a rychlost vody, krve, emocí, je to euforie, had, démon i milenec.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Bloom - EDP Gucci Bamboo - EDP
Gucci Bloom - EDP

Za vznikem květinové vůně Gucci Bloom stojí italský módní návrhář Alessandro Michele. Hlava se skládá z pomeranče a zelených tónů. V srdci se mísí tuberóza s jasmínem a zimolezem. V základu se následně rozvoní santalové dřevo společně s vanilkou a kořenem kosatce.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Guilty - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP
Gucci Guilty - EDP

Guilty Eau De Parfum z kolekce Gucci Guilty je orientálně-květinová vůně pro ženy. Citrusovou hlavu doplňují tóny růžového pepře, v čistě květinovém srdci ucitíte růži, šeřík, pelargonii a fialku. Kompozici uzavírá jednoduchý základ v podobě hřejivé ambry a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2019.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP

Dámská vůně Flora By Gucci Gorgeous Jasmine přináší ve svém srdci legendární dědictví světoznámé značky. Inspirací k jejímu vytvoření byla proslulá a stále oblíbená kolekce květinových ornamentů módního domu Gucci.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Guilty Absolute Pour Femme - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP
Gucci Guilty Absolute Pour Femme - EDP

Guilty Absolute Pour Femme je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje červený pepř, bergamot a ostružina. V srdci ucítíte růži, cypřiš, vetiver a dřevité tóny. Kompozici uzavírá ambra a pačuli.   Na trh byla uvedena v roce 2017.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP Gucci Guilty Elixir De Parfum Pour Femme - parfém 60 ml
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP

Utečte do říše fantazie plné radosti s Gucci Flora. Gucci Flora Gorgeous Gardenia, uzavřená v nové lahvičce, znovu uvádí na trh novou parfémovanou vodu. Charakteristická květinová vůně pro všechny svobodomyslné ženy plné pozitivní energie.  Celá vůně je postavena na tónech gardénie.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci Guilty Elixir De Parfum Pour Femme - parfém 60 ml Gucci Guilty Elixir De Parfum Pour Femme - parfém 60 ml
Gucci Guilty Elixir De Parfum Pour Femme - parfém 60 ml

Parfémovaný extrakt Guilty Elixir De Parfum Pour Femme od značky Gucci je výzvou k sebepoznání a sebepřijetí. Intenzivní květinově-vanilková vonná esence umocní vaše přirozené charisma a zahalí vás do pulzující vůně, která vám ukáže skutečné krásy života.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Gucci 100ml bloom, toaletní voda Gucci Guilty Elixir De Parfum Pour Femme - parfém 60 ml
Gucci 100ml bloom, toaletní voda

Složení parfému: jasmín, neroli, hranoplod indický, citron, tuberóza, santalové dřevo, květ pomerančovníku, bergamot, mandarinka, pižmo.

můžete mít 30.5.

Gucci 30ml guilty absolute pour femme, parfémovaná voda Gucci 30ml guilty absolute pour femme, parfémovaná voda
Gucci 30ml guilty absolute pour femme, parfémovaná voda

Složení parfému: ostružina, cypřiš, růžový pepř, indické pačuli, dřevité tóny, vetiver, bergamot, bulharská růže, ambra.

můžete mít 30.5.

Gucci 50ml guilty 2021, toaletní voda Gucci 30ml guilty absolute pour femme, parfémovaná voda
Gucci 50ml guilty 2021, toaletní voda

Složení parfému: jasmín, malina, šeřík, pačuli, růžový pepř, bílé pižmo, geranium, mandarinka, vanilka, ambra, černý rybíz, broskev.

můžete mít 30.5.

Gucci 60ml memoire dune odeur, parfémovaná voda Gucci 30ml guilty absolute pour femme, parfémovaná voda
Gucci 60ml memoire dune odeur, parfémovaná voda

Složení parfému: indický jasmín, santalové dřevo, hořká mandle, cedr, heřmánek, vanilka, pižmo.

můžete mít 30.5.

Gucci 75ml bamboo, parfémovaná voda Gucci 90ml guilty absolute pour homme, parfémovaná voda
Gucci 75ml bamboo, parfémovaná voda

Složení parfému: ylang-ylang, santalové dřevo, lilie casablanca, tahitská vanilka, květ pomerančovníku, bergamot, ambra.

můžete mít 30.5.

Gucci 90ml guilty 2021, toaletní voda Gucci 90ml guilty absolute pour homme, parfémovaná voda
Gucci 90ml guilty 2021, toaletní voda

Složení parfému: jasmín, malina, šeřík, pačuli, růžový pepř, bílé pižmo, geranium, mandarinka, vanilka, ambra, černý rybíz, broskev.

můžete mít 30.5.

Gucci 90ml guilty absolute pour homme, parfémovaná voda Gucci 90ml guilty absolute pour homme, parfémovaná voda
Gucci 90ml guilty absolute pour homme, parfémovaná voda

Složení parfému: dřevité tóny, cypřiš, vetiver, pačuli, kůže.

můžete mít 30.5.

Gucci je klasickou italskou, velmi kvalitní značkou, která se stala nejúspěšnějším výrobcem koženého zboží, oblečení a jiných módních doplňků. Její výrobky se zaměřují na jednoduché provedení, které je podtrhnuto luxusní klasickou elegancí. Spojuje klasické a moderní prvky.V italské Florencii ji založil Guccio Gucci v roce 1921 jako výrobnu jemného koženoho zboží. Postupně se síť obchodů, která začínala ve Florencii, Římě a Miláně, rozšířila do metropolí po celém světě. Nové impulzy přinesl svým vstupem do společnosti návrhář Tom Ford v roce 1990. Filozofie značky vyžaduje požadavek nejvyšší úrovně zpracování od počátku až k finálnímu výrobku. Klade důraz na detail a také vysokou úroveň kontroly kvality.

Hodinky značky Gucci umělecky kombinují klasickou eleganci italského designu s nedostižnou precizností proslulého švýcarského řemesla a každé hodinky Gucci tak představují hodinářství v té nejvyšší kvalitě. Proto tyto hodinky jako by za svého majitele říkaly: „Mám rád jen to nejlepší, vím, co chci a mohu si to dovolit.“ Mít zápěstí ozdobené touto luxusní značkou patří v některých společenských kruzích téměř k bontonu. Pokud jsou hodinky opatřeny kovovými náramky, jsou vyrobeny z oceli s povrchovými úpravami např. v provedení s osmnáctikarátovým zlatem. V nynější době jsou všechny typy hodinek Gucci zajištěny tvrzeným minerálním sklíčkem. V duchu tradic se Gucci původně specializoval na luxusní kožené výrobky, a proto mají hodinky často kožené řemínky. Na ty je používána krokodýlí, ještěrčí, telecí či žraločí kůže.