Guess Boxerky Guess U54G15 žlutý proužek + dárek zdarma
550 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny širokou pasovou gumou s nápisy Guess. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Boxerky Guess U77F14 + dárek zdarma
480 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny širší gumou s nápisy Guess a logem značky. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Boxerky Guess U77F21 + dárek zdarma
595 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny širší pasovou gumou s nápisy Guess. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Boxerky Guess U77F25 + dárek zdarma
689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny širokou pasovou gumou s nápisem Guess na přední části a našitým trojúhelníkem, typickým pro značku Guess na zádní části gumy. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Boxerky Guess UMPA13 bílá + dárek zdarma
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny jemnou pasovou gumou s nápisem Guess. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Brooklyn W0974G1
6 950 Kč 2 432 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Guess jsou jako stvořené pro všechny moderní gentlemany, kteří si potrpí na stylové doplňky. Jejich stříbrný ciferník upoutá na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času.

Guess CALIBER W0864G6
8 966 Kč 3 586 Kč
+ doprava zdarma

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky značky Guess, můžete si být jistý, že váš nový doplněk rozhodně nikdo nepřehlédne. Na první pohled zaujme pouzdro z ušlechtilé oceli zdobené modrou PVD úpravou, které v návaznosti na modrý pryžový řemínek tvoří perfektně vypadající celek.

Guess Cambridge W1078G1
5 668 Kč 2 180 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky módní značky Guess si zamilují všichni moderní gentlemani, se zálibou ve stylových doplňcích. Na první pohled vás rozhodně upoutá přehledný stříbrný ciferník, na kterém se skvěle vyjímají římské indexy, luminiscenční ručičky a nechybí ani subciferník jako vteřinovka.

Guess Delancy W0870G4
4 536 Kč 2 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ležérní elegance, nadčasový design a schopnost propůjčit svému nositeli stylový vzhled. To vše v sobě snoubí hodinky z dílny oblíbené značky Guess. Jejich tmavě modrý ciferník lemovaný výraznými římskými číslicemi zaujme na první pohled čtyřmi výraznými chronografy.

Guess Hollywood V1001M1
2 490 Kč 1 550 Kč

Hodinky Hollywood z dílny fashion značky Guess si na první pohled oblíbí všichni milovníci a milovnice stylových doplňků. Jejich bělostný ciferník zdobí výrazný trojúhelník s logem značky, který je ve světě módy opravdovým pojmem. Kromě něj najdete na ciferníku jen úzké stříbrné ručičky.

Guess Hollywood V1003M2
1 990 Kč 1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky Hollywood z dílny fashion značky Guess si na první pohled oblíbí všichni milovníci a milovnice stylových doplňků. Jejich bělostný ciferník zdobí výrazný trojúhelník s logem značky, který je ve světě módy opravdovým pojmem.

Guess Hollywood V1003M3
1 990 Kč 1 490 Kč

Hodinky Hollywood z dílny fashion značky Guess si na první pohled oblíbí všichni milovníci a milovnice stylových doplňků. Jejich bělostný ciferník zdobí výrazný trojúhelník s logem značky, který je ve světě módy opravdovým pojmem.

Guess Mens Dress DELANCY W0870G2
4 490 Kč 2 245 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro oblek, volnočasovou košili nebo koženou bundu, hodinky z dílny značky Guess váš styl dokonale doplní.

Guess Mens Dress ESCROW W0990G1
4 329 Kč 2 060 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny populární značky Guess jsou tím pravým pro doplnění vašeho volnočasového outfitu. Na černém ciferníku vyniknou jednoduché ručičky s indexy, díky čemuž je ciferník perfektně čitelný. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli.

Guess Mens Dress HORIZON W0379G3
6 190 Kč 2 790 Kč
+ doprava zdarma

K modernímu muži neodmyslitelně patří stylové hodinky. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí kousek od osvědčené módní značky Guess. Na první pohled si zamilujete modrý ciferník lemovaný stříbrnými římskými číslicemi.

Guess Mens Dress HORIZON W0380G2
4 590 Kč 2 312 Kč
+ doprava zdarma

K modernímu muži neodmyslitelně patří stylové hodinky. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí kousek od osvědčené módní značky Guess. Na první pohled si zamilujete světlý ciferník lemovaný stříbrnými římskými číslicemi.

Guess Mens Dress HORIZON W0380G5
5 390 Kč 2 790 Kč
+ doprava zdarma

K modernímu muži neodmyslitelně patří stylové hodinky. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí kousek od osvědčené módní značky Guess. Na první pohled si zamilujete modrý ciferník lemovaný zlatými římskými číslicemi.

Guess Mens Sport FLEET W0970G4
4 590 Kč 2 143 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Guess jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou ve sportovní eleganci. Jejich bílý ciferník upoutá na první pohled třemi černými chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, které dělají z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Guess Mens Sport FLEET W0971G1
4 789 Kč 2 750 Kč
+ doprava zdarma

Kdo říká, že černé doplňky musí být nudné a bez nápadu? Hodinky z dílny fashion značky Guess jsou důkazem toho, že i ony můžou mít šmrnc.

Guess Mens Sport INTREPID W0167G1
5 990 Kč 4 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky světové značky Guess pro moderního muže. Tento model má černý silikonový řemínek a ocelové pouzdro. Pod minerálním sklíčkem na přehledném černém ciferníku najdete datumovku a chronografy se stopkami a 24 hodnový ciferník.

Guess Mens Sport LEGACY W1049G2
8 694 Kč 4 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny fashion značky Guess jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích.

Guess Mens Sport OCTANE W1047G2
8 118 Kč 3 790 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny fashion značky Guess jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou ve sportovní eleganci. Jejich ciferník s nadčasovým karbonovým vzorem zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Guess Pánské boxerky Guess U77G03 C 3pack + dárek zdarma
915 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní boxerky od značky Guess. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Boxerky jsou opatřeny širokou pasovou gumou s nápisy Guess. Balení obsahuje 3 kusy boxerek (černé, modré a šedé). Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan

Guess Pánské boxerky Guess U84F05 + dárek zdarma
615 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitní bavlny s abstraktním motivem výraznějších kombinací barev. V pase je středně široká guma po obvodu s nápisem této značky a modrobílým lemovaním. Boxerky jsou kratšího střihu a jsou velmi příjemné na dotek. Materiálové složení: 95% bavlna, 5%

Guess Pánské boxerky Guess U84F10 + dárek zdarma
615 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitní bavlny s abstraktním motivem bíločerné kombinace. V pase je středně široká guma po obvodu s nápisem této značky a červeným lemovaním. Boxerky jsou kratšího střihu a jsou velmi příjemné na dotek. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan.

Guess Pánské boxerky Guess U84F12 + dárek zdarma
615 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitního materiálu LYOCELL. Toto vlákno je podobné jako viskoza, avšak vylepšené o další vlastnosti jako je větší prodyšnost a odolnost povrchu proti prodření, dokonalá jemnost a měkkost, vlákno je rostliného původu, tím nezatěžuje životní pr

Guess Pánské boxerky Guess U84F14 + dárek zdarma
570 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitní bavlny. V pase je středně široká guma po obvodu s nápisem této značky a modrooranžovým lemováním. Boxerky jsou kratšího střihu a jsou velmi příjemné na dotek. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan.

Guess Pánské boxerky Guess U84G02 3PACK + dárek zdarma
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitní bavlny v trojbalení. V pase je středně široká guma po obvodu s nápisem této značky. Boxerky jsou kratšího střihu a jsou velmi příjemné na dotek. Balení obsahuje tři kusy – dle obrázku. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan.

Guess Pánské boxerky Guess U84G13 3PACK + dárek zdarma
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky oblíbené značky Guess vyrobené z kvalitní bavlny v trojbalení. V pase je středně široká guma po obvodu s nápisy GUESS a logem této značky. Boxerky jsou kratšího střihu a jsou velmi příjemné na dotek. Balení obsahuje tři kusy – dle obrázku. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% elastan.

Značku GUESS založili v roce 1981 bratři Marcianové, kteří opustili jih Francie ve snaze o americký sen. Spojili nespoutaný západní styl s elegantními prvky své rodné krajiny a tak mohla vzniknout jedinečná módní ikona. Jeden z jejich prvních návrhů byly přiléhající džíny „Marilyn“, které byly během několika hodin vyprodány. Vize Marcianů značku posunuly k novým hranicím a GUESS se stal symbol dobrodružného, mladého sexy životního stylu. Svými reklamními kampaněmi značka zviditelnila tehdy ještě neznámé tváře světového modelingu, jako je například Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Eva Herzigová a další. Dnes je GUESS globální lifestylovou značkou s kompletním sortimentem špičkového oblečení a doplňků, 19 licenčními partnery a 1210 obchody ve více než 80 zemích světa.

Slogan značky Guess – Faces to Watch – byl představen v roce 2005 jako marketingové označení pro celosvětové hledání modelek a modelů pro značku Guess. Úspěch tohoto sloganu vedl vlastníka značky, společnost Sequel, k objevení mnoha způsobů, jakým jej lze interpretovat. Lze jej chápat například jako označení pro revoluční design hodinek nebo jako rozpoznávací prvek pro lidi uvnitř společnosti nebo mimo ni, kteří jsou ochotni udělat pro úspěch hodinek Guess něco navíc.

Značku GUESS založili v roce 1981 bratři Marcianové, kteří opustili jih Francie ve snaze o americký sen. Spojili nespoutaný západní styl s elegantními prvky své rodné krajiny a tak mohla vzniknout jedinečná módní ikona. Jeden z jejich prvních návrhů byly přiléhající džíny „Marilyn“, které byly během několika hodin vyprodány. Vize Marcianů značku posunuly k novým hranicím a GUESS se stal symbol dobrodružného, mladého sexy životního stylu. Svými reklamními kampaněmi značka zviditelnila tehdy ještě neznámé tváře světového modelingu, jako je například Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Eva Herzigová a další. Dnes je GUESS globální lifestylovou značkou s kompletním sortimentem špičkového oblečení a doplňků, 19 licenčními partnery a 1210 obchody ve více než 80 zemích světa.

Slogan značky Guess – Faces to Watch – byl představen v roce 2005 jako marketingové označení pro celosvětové hledání modelek a modelů pro značku Guess. Úspěch tohoto sloganu vedl vlastníka značky, společnost Sequel, k objevení mnoha způsobů, jakým jej lze interpretovat. Lze jej chápat například jako označení pro revoluční design hodinek nebo jako rozpoznávací prvek pro lidi uvnitř společnosti nebo mimo ni, kteří jsou ochotni udělat pro úspěch hodinek Guess něco navíc.