Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GUMBIES Žabky černé 37 EU Islander GUMBIES Žabky černé 37 EU Islander
GUMBIES Žabky černé 37 EU Islander

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Gumbies Islander. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky černé 38 EU Islander GUMBIES Žabky černé 37 EU Islander
GUMBIES Žabky černé 38 EU Islander

Univerzální boty pánské Gumbies Islander GUMBIESIslanderCanvasRedBlueRose vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Gumbies projektů, které dostaly nový vzhled.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky černé Australian GUMBIES Žabky černé 37 EU Islander
GUMBIES Žabky černé Australian

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Gumbies Australian. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky červené Slingback GUMBIES Žabky červené Slingback
GUMBIES Žabky červené Slingback

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Gumbies Slingback. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky fialové Corker GUMBIES Žabky červené Slingback
GUMBIES Žabky fialové Corker

Univerzální boty dámské Gumbies Corker GUCOP vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Gumbies projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky fialové Islander GUMBIES Žabky červené Slingback
GUMBIES Žabky fialové Islander

Design modelu Gumbies Islander GISWNPUHIB upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky fialové Slingback GUMBIES Žabky fialové Slingback
GUMBIES Žabky fialové Slingback

Univerzální dámské Gumbies Slingback 2602 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Gumbies projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky hnědé Cairns GUMBIES Žabky fialové Slingback
GUMBIES Žabky hnědé Cairns

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Gumbies Cairns CCAUNIOR. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky modré Duckbill GUMBIES Žabky fialové Slingback
GUMBIES Žabky modré Duckbill

Univerzální pánské Gumbies Duckbill GDBUNIBD boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Gumbies projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky modré Slingback GUMBIES Žabky růžové 36 EU Australian
GUMBIES Žabky modré Slingback

Model Gumbies Slingback GSBWNGEOM zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Gumbies Slingback se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky modré Australian GUMBIES Žabky růžové 36 EU Australian
GUMBIES Žabky modré Australian

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Gumbies Australian 2237. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 12.4. - 14.4.

GUMBIES Žabky růžové 36 EU Australian GUMBIES Žabky růžové 36 EU Australian
GUMBIES Žabky růžové 36 EU Australian

Univerzální boty dámské Gumbies Australian 2209 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Gumbies projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 12.4. - 14.4.

Zakladatel Gumbies Michael Maurer objevil aborgínský rituál cesty "Walkabout" - v jeho 16 letech, když on a jeho rodina obdrželi emigrační víza pro Austrálii. Byla to velice vzrušující doba. Austrálie byla tehdy tajemnou zemí a ještě poměrně neobjevenou. Neuvědomoval si tehdy, jak velmi by tato skutečnost mohlo ovlivnit jeho velice originální přístup k životu a jeho budoucí kariéru. Svoboda a dobrodružství byly jeho DNA, nikdy nezůstával uzavřený mezi čtyřmi stěnami a vždy prchal ven oknem, představující si své další hledání nebo věci, které chtěl udělat z vyřazených dílů a částí v tátově garáži. Mnoho únikových pokusů bylo s úmyslem vyhnout se posouzení zda cokoli co musel udělat bylo v souladu s tím co považoval za ""skutečné žití"". Ale Michael byl daleko od nečinnosti a tak se nakonec pustil do toho, co bylo dlouhou a často těžkou cestou podnikání a zaměstnávání sám sebe.

Opustil domov s trochou uspořených peněz a batohem a šel vstříc svým snům. Michael nacházel práci na svých cestách, čímž naplňoval svou touhu po kreativitě. Zatímco pracoval na venkovní exhibici v Salt Lake City (USA), přečetl si článek v cestovním magazínu, portrét Johna Lobba, slavného výrobce bot, jeho snaha a úspěch skrze inovace, těžká práce a odhodlání. To byl úder na tu správnou strunu a plán vytvoření značky a produktů, které v sobě zahrnují způsob života, který si tak užíval. Nyní nastal čas pro Michaleovu kreativitu. Nová značka by měla odrážet jeho touhu po jednoduchosti, nezbytnosti a nejvíce důležité - svobodě. A stejně tak použití přírodních materiálů, založené na silném etickém základu ale se zřejmou charakteristikou odlišnosti. Hlednání perfektní žabky (flip-flop) začalo.

‘Islander’ flip flop (’ostrovní’ žabky) také známé jako 1000-mílař byly vymyšleny. Prototypy byly vyrobeny s použitím staré pneumatiky ale s vědomím, že automobilové pneumatiky byly příliš hrubé a ne komerčně použitelné, místo toho se pousil probádat použití recyklované gumy. Spojení gumy s jutou pro pevnost a sendvičové provedení mezipodešvě eva pro komfort, vršek vnitřní stélky z plátna pro více přírodní pocit při kontaktu s pokožkou. Dokončení s životem pulsujícími ale současnými barvami, každá vypráví příběh - čisté, nepopsané plátno pro vyjádření jeho důvěry a unikátního pohledu na svět. Gumbies si nyní užívá celý svět, oslavující outdoor, svobodu, zábavu a funkčnost. Michaelova víra v život snadno překračuje komplikace. Ber to jednoduše. Jeď na vlně, lez po skále, nos Gumbies. Inspirovány Austrálií. Nošeny po celém světě.