Hama Xavax Nerezová kuchyňská minutka
43x

Hama Xavax Nerezová kuchyňská minutka

189 Kč

Nerezová kuchyňská minutka Hama Xavax potěší kvalitním zpracováním i stylovým designem. Minutka měří čas až do 59 minut, přičemž prvních 15 minut je stupnice zobrazena po 1 minutě. Její nastavení je víc než jednoduché – stačí ji otočit na požadovaný čas. Po vypršení nastaveného času se pak ozve zvukový signál.

Od prodejce MALL
-17%
Hama Easy Learning nástěnné hodiny
215x

Hama Easy Learning nástěnné hodiny

490 Kč
403 Kč

Barevné dětské hodiny poslouží nejen jako doplněk pokojíčku, ale i jako praktická učební pomůcka ve chvíli, kdy se vaše dítě bude poprvé učit hodiny. Veselý ciferník obsahuje hodiny ve 24 hodinovém formátu i vteřiny. Sekundová ručička se však pohybuje tichým chodem, takže nebude při při spánku.

Od prodejce MALL
Hama 2v1 cestovní polštářek modrá
17x

Hama 2v1 cestovní polštářek

411 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tento cestovní polštářek 2v1 můžete použít jako nákrčník ale i jako klasický polštář, který z něj uděláte během několika sekund. Má poutko k zavěšení na kufr a je vyplněný měkkými mikrogranulkami.

Od prodejce MALL
Hama Xavax digitální teploměr s časovačem
75x

Hama Xavax digitální teploměr s časovačem

369 Kč

Další nabídka za 329 Kč

Digitální teploměr na kontrolu vnitřní teploty jídla při vaření, pražení, pečení. Na sledování různých stupňů vaření při nastavení specifické teploty. Vhodný pro zeleninu, pečené maso, koláče, steaky, polévky, víno.

Od prodejce MALL
Hama PG-220, bílá
60x

Hama PG-220

299 Kč

Nástěnné hodiny z dílny značky Hama mají průměr 22 cm a disponují tichým chodem bez hlasitého tikání. Přehledný ciferník s velkými číslicemi je zasazený do plastového rámu a chrání jej skleněný kryt.

Od prodejce MALL
-17%
Hama PP-245
89x

Hama PP-245

670 Kč
556 Kč

Další nabídka za 488 Kč

Digitální nástěnné hodiny Hama zobrazují čas řízený radiovým signálem DCF. Kromě toho poskytují informaci o datu, dni v týdnu, vnitřní teplotě a fázi Měsíce. Hodiny lze zavěsit na stěnu i postavit na stůl.

Od prodejce MALL
Hama Xavax Edelcopter ruční šlehač mléka
19x

Hama Xavax Edelcopter ruční šlehač mléka

229 Kč
219 Kč

Šlehač mléka pro dokonale hustou pěnu je vhodný pro cappuccino, latte macchiato, milk shake, koktejly nebo salátové dresingy. Vysoce kvalitní robustní provedení z ušlechtilé oceli.

Od prodejce MALL
Hama Elegance, stříbrná/šedá
57x

Hama Elegance

499 Kč
445 Kč

Elegantní nástěnné hodiny Hama Elegance jsou praktickým doplňkem každého interiéru. Díky tichému chodu jsou vhodnou volbou i do ložnice či pracovny kde vás nebudou rušit svým tikáním.

Od prodejce MALL
Hama Xavax Digitální kuchyňská minutka
62x

Hama Xavax Digitální kuchyňská minutka

239 Kč

Stylová digitální minutka Hama Xavax Touch je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato minutka umí odpočítávat až do 99 minut a zvládá měřit na vteřiny. Nastavení probíhá pomocí tří dotykových tlačítek a používání minutky je díky velkému displeji velmi intuitivní. Minutka je vybavena stojánkem i magnetem, díky němuž ji můžete umístit např. na lednici.

Od prodejce MALL
Hama Nástěnné hodiny Pure 25 cm bílé
35x

Hama Nástěnné hodiny Pure 25 cm

261 Kč

Analogové hodiny s tichým quartzovým strojkem od značky Hama disponují dobře čitelným ciferníkem s arabskými číslicemi. Přesné zobrazení času obstarává vteřinová ručička.

Od prodejce MALL

HAMA – Váš partner pro příslušenství

Společnost HAMA se od svého založení v roce 1923 v Drážďanech řadí mezi přední světové výrobce příslušenství pro foto, video, audio a počítače. Na trh dodává přes 18 000 produktů, které jsou podpořeny německou kvalitou a testovány nejnovějšími dostupnými technologiemi. Velkého rozmachu dosáhla společnost díky vynikajícím výsledkům v oblasti zpracování produktů.

HAMA je specialista pro příslušenství. Mezi produkty společnosti patří filtry, stativy, paměťové karty, brašny pro fotoaparáty a videokamery, školní aktovky, sluchátka, příslušenství pro mobilní telefony, notebookové tašky, multimedia, TV držáky, AV kabely (HDMI, SCART) a jiné.

V současnosti mezi hlavní aktivity firmy patří i podnik vybudovaný roku 1998 v Syrovicích u Brna. Tento závod se zaměřením na výrobu rámečků pro fotografie patří mezi největší v České republice. Rámečky značky Hama exportujeme do celé Evropy! Týdně zde zaměstnanci vyrobí přes 60 000 ks rámů o velikosti 10x10 cm až 70x100 cm.

Všem, kteří očekávají vysokou kvalitu, nabízí také profesionální a odborný přístup.