Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hanah Home Nástěnná police Shelf I ořech Hanah Home Nástěnná police Shelf I ořech
Hanah Home Nástěnná police Shelf I ořech

S touto nástěnnou polici Shelf vnesete kousek skandinávského stylu do svého interiéru. Police je ručně vyrobená ze smrkového dřeva. Lze použít v obývacím pokoji, ložnici, chodbě nebo v kuchyni, kde bude jedinečnou ozdobou a zároveň bude plnit i praktickou funkci.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Knihovna Helof bílá/ořech Hanah Home Nástěnná police Shelf I ořech
Hanah Home Knihovna Helof bílá/ořech

Ať už potřebujete prostor pro skladování knih nebo květin, tato knihovna Helof nabízí dostatek úložného prostoru v podobě otevřených polic. Knihovna je vyrobená z melaminové desky v kombinaci bílé a ořechové barvy.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Hanah Home Sada 3 nástěnných polic Boss Hanah Home Nástěnná police Shelf I ořech
Hanah Home Sada 3 nástěnných polic Boss

Sada tří nástěnných polic Boss nabízí dobrou úložnou kapacitu pro knihy nebo různé druhy dekorací dle svého uvážení. Díky univerzálnímu vzhledu můžete sadu nástěnných polic umístit do všech typu interiérů kdekoli, a v jakékoli výšce. Police jsou vyrobené z melaminové desky o tloušťce 18 mm.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Hanah Home Nástěnné hodiny Elegant černé Hanah Home Jídelní stůl Silva borovice atlantská
Hanah Home Nástěnné hodiny Elegant černé

Tyto nástěnné designové hodiny se stanou zajímavým doplňkem vaší domácnosti. Jsou vyrobeny v kombinaci dřeva a černého kovu.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Jídelní stůl Silva borovice atlantská Hanah Home Jídelní stůl Silva borovice atlantská
Hanah Home Jídelní stůl Silva borovice atlantská

Jídelní stůl Silva je velice praktický díky možnosti rozložení do šířky 187 cm. Tím pádem je velmi prostorný a taky stabilní. Svým elegantním vzhledem určitě zaujme jak vás, tak i vaše hosty, rodinu a přátelé.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Rohový psací stůl Stylo dub/antracit Hanah Home Jídelní stůl Silva borovice atlantská
Hanah Home Rohový psací stůl Stylo dub/antracit

Rohový psací stůl Stylo je velice funkční a praktický. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě spodních polic, a je jen na vás jak si zorganizujete pracovní plochu. Velkou výhodou je zde umístění stolu, které můžete řešit vhodným umístěním do prostoru místností.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Psací stůl Detas dub Hanah Home Psací stůl Akon černý/borovice
Hanah Home Psací stůl Detas dub

Tento psací stůl Detas bude skvělým doplňkem nejen kanceláře a pracovny, ale také studentského pokoje. Psací stůl má dvě pracovní plochy, které jsou rozdělené poličkami. Prostor vám umožňuje pohodlně uložit veškeré příslušenství potřebné pro práci nebo studium.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Psací stůl Akon černý/borovice Hanah Home Psací stůl Akon černý/borovice
Hanah Home Psací stůl Akon černý/borovice

Psací stůl Akon je moderní kus nábytku, který dodá vaší kanceláři nebo domácí pracovně pocit lehkosti a elegance. Stůl je vhodný umístit do prostoru, díky policovému úložnému prostoru. Umožňuje vám pohodlně uložit veškeré příslušenství potřebné pro práci.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Jídelní stůl Veyron černý Hanah Home Psací stůl Akon černý/borovice
Hanah Home Jídelní stůl Veyron černý

Originální jídelní stůl Veyron v černé barvě v kombinaci s dekorem černého mramoru vám přinese opravdové potěšení jak po stránce kvality, tak designu. Užijte si společně strávené chvíle se svými blízkými u stolu, který pevně stojí na svých nohách.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Konferenční stolek Bianco černý mramor Hanah Home Konferenční stolek Veyron 103,8 cm černý
Hanah Home Konferenční stolek Bianco černý mramor

Mimořádně elegantní a stylový konferenční stolek Bianco, který se hodí do obývacího pokoje je ve velmi působivém mramorovém dekoru. Má moderní a poutavý design – jeho kouzlo spočívá v pozlacených nohách ve tvaru rámu, které tomuto stolu dodají stabilitu jako žádnému jinému.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Konferenční stolek Veyron 103,8 cm černý Hanah Home Konferenční stolek Veyron 103,8 cm černý
Hanah Home Konferenční stolek Veyron 103,8 cm černý

Elegantní konferenční stolek s mramorovým dekorem a zlatými prvky pozvedne váš obývací pokoj na vyšší úroveň. Stůl je rozdělen na tři části : dvě otevřené boční police nabízejí dostatek prostoru pro dálkové ovladače, oblíbené knihy nebo časopisy.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home Regál Kuttap hnědý Hanah Home Konferenční stolek Veyron 103,8 cm černý
Hanah Home Regál Kuttap hnědý

Praktický regál Kuttap nabízí úložný prostor, do kterého můžete ukládat knihy, dekorace nebo další předměty dle svého uvážení. Regál je vyrobený z melaminové desky. Díky svému designu se perfektně hodí do obývacího pokoje, své využití najde také v kancelářských prostorách.

můžete mít 21.4. - 26.4.

Hanah Home je jednou z předních značek v oblasti designu a výroby nábytku, která patří do Asır Group. Hanah Home se specializuje na módní nábytek, který osloví každý vkus s mnoha různými modely a styly. Hanah Home je jedinečnou volbou pro ty, kteří hledají doma eleganci i pohodlí.