Handpresso Auto Capsule
1x

Handpresso Auto Capsule

5 590 Kč
Doprava zdarma

Handpresso Auto Capsule je revoluční novinka v oblasti přípravy kávy na cestách do vozidla nebo do dalších dopravních prostředků, které mají k dispozici zásuvku na 12 nebo 24 V.

-21%
Handpresso adaptér 220V-12V
1x

Handpresso adaptér 220V-12V

2 860 Kč
2 250 Kč
Doprava zdarma

Speciální adaptér, který vám umožní použít kávovar Handpresso Auto také mimo váš vůz třeba v kanceláři, nebo doma.

Handpresso Pump Pop Red

Handpresso Pump Pop Red

2 850 Kč
Doprava zdarma

Pumpičkový kávovar pro přípravu espressa z mleté kávy, nebo ESE podů v nové barevné kombinaci známý také jako Handpresso Wild Hybrid.

Handpresso Travel Case

Handpresso Travel Case

815 Kč

Jednoduché pouzdro Handpresso Travel Case je určeno pro kávovary Handpresso Wild Hybrid. Pouzdro je černé barvy a z odolného materiálu.

Handpresso Outdoor SET Hybrid Black

Handpresso Outdoor SET Hybrid Black

5 450 Kč
5 050 Kč
Doprava zdarma

Designová černá brašna obsahuje kávovar Handpresso Wild Hybrid a také příslušenství , díky kterému se stane příprava oblíbené kávy snadnou.

Handpresso Tamper

Handpresso Tamper

920 Kč

Handpresso tamper pro pěchování kávy pro kávovary Handpresso Wild Hybrid nebo Handpresso Auto Hybrid.

Francouzská značka Handpresso byla založena v roce 2006 Henrikem Nielsenem jako odštěpní závod společnosti Nielsen Innovation SARL. Handpresso vytvořilo a nechalo si patentovat první ruční espresso kávovar na světě a od té doby značka získávala mnohá ocenění za design. V roce 2012 pak začala vyrábět kávovar pro použití do 12V zapalování v autě. V současné chvíli je dostupných několik variant ručních kávovarů i kávovarů do auta včetně příslušenství.

Cestovní kávovary Handpresso vám umožní připravit si espresso kdekoliv a kdykoliv. Jsou určeny především všem dobrodruhům, kteří se vydávají mimo civilizaci. Jsou vhodné pro cestovatele, turisty, cyklisty, vodáky, horolezce, rybáře, potapěče, ale také pro karavanisty, chataře a chalupáře. Kávovary Handpresso jsou také vhodné pro všechny, kteří tráví hodně času na obchodních cestách nebo za volantem.