Happy Tails Monoploutev JUNIOR modrá kompletní set
1x

Happy Tails Monoploutev JUNIOR modrá kompletní set

1 090 Kč

Originální česká monoploutev Happy tail se skládá z vnitřní a vnější části. Vnitřní ploutev je vyrobena z vysoce kvalitního atestovaného polypropylenového materiálu, vnější část ploutve je tvořena neoprenovým potahem. Zvolte tento produkt pro velikost kostýmu 110 – 152, velikost nohy do 37 včetně.

Happy Tails Monoploutev TEEN černá kompletní set

Happy Tails Monoploutev TEEN černá kompletní set

1 190 Kč

Originální česká monoploutev Happy tail se skládá z vnitřní a vnější části. Vnitřní ploutev je vyrobena z vysoce kvalitního atestovaného polypropylenového materiálu, vnější část ploutve je tvořena neoprenovým potahem. Zvolte tento produkt pro velikost kostýmu S, velikost nohy od 38 včetně.

Happy Tails Kostým mořská panna DORIS

Happy Tails Kostým mořská panna DORIS

1 390 Kč

Kostým mořské panny. Tento set neobsahuje plavky a monoploutev. Pro nákup monoloutve navštivte sekci Monoploutve či Kompletní sety Nezapomeňte se podívat na video, jak nasadit kostým a co je třeba umět a znát, abyste se mohla stát mořskou pannou.

Happy Tails Kostým mořská panna RHINO holky/kluci

Happy Tails Kostým mořská panna RHINO holky/kluci

1 490 Kč

Kostým mořské panny vhodný pro holky i kluky. Tento set neobsahuje plavky a monoploutev. Pro nákup monoloutve navštivte sekci Monoploutve či Kompletní sety Nezapomeňte se podívat na video, jak nasadit kostým a co je třeba umět a znát, abyste se mohla stát mořskou pannou.

Happy Tails je nová a 1. česká značka na našem trhu nabízející kostýmky pro mořské panny a monoploutve pro děti i dospělé. Na základě referencí našich zákazníků, potápěčů a plaveckých insruktorů jsou ploutve Happy tails hodnoceny nejlépe na českém trhu a jsou jedinými monoploutvemi pro mermaiding, které nepadají z nohou a drží, jak mají. Monoploutve a kostýmky jsou originálními českými produkty, vyráběny z nejkvalitnějších evropských materiálů s atesty.