Headu Montessori: Moje první puzzle - Farma
449 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle, určené pro děti od 2 let a inspirované výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori, umožňuje dětem seznámit se s farmou a zvířátky, která tam žijí. Puzzle stimuluje hmat, jemnou motoriku, vnímání tvarů a prostoru. Díky těmto stimulům si děti prohlubují dovednosti, které podporují jejich kognitivní vývoj v předškolním věku.

Headu Montessori - Dotykové puzzle - Zvířátka
808 Kč

Montessori – Dotykové puzzle – Zvířátka Hra na dotek a pocity! Kromě sestavování 6 velkých dvoudílných dílků puzzle mohou děti procvičovat své smyslové vnímání vyhledáváním speciálních kartiček, kde každá odpovídá jinému zvířátku. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Montessori - Bingo - Písmena a slova
808 Kč

Montessori – Bingo – Písmena a slova Hra bingo určená k učení se číst a psát! Díky doteku mohou děti rozeznat a vyndat malá písmenka ze sáčku a vytvořit kratší i delší slova. Vítězem je ten, kdo jako první správně vyplní svoji kartičku.

Headu Montessori - Hmatové bingo
549 Kč

Montessori – Hmatové bingo Malý trh s výukou čísel a množství Díky dílkům s čísly od 1 do 9 nebo zobrazenému množství v symbolech se děti učí doplňovat své vlastní karty čísly a množstvím a tím se učí provádět své první výpočty. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Montessori: Moje první abeceda
349 Kč

Děti se učí anglická písmena, spojují je se slovy a díky tomu se snadno učí anglickou abecedu a rozlišují mezi delšími a kratšími anglickými slovy. Hra je inspirována výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori. Hra pro výuku čtení pro děti již ve věku tří let.

Headu 100 anglických slovíček - Město
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra je založena na zaručené, vysoce efektivní metodě výuky uspořádané do tří fází, která umožňuje dětem rozpoznávat slova, rozšiřovat jejich slovní zásobu a učit se správnou výslovnost slov. Na zadní straně každé dílku skládačky je obrázek objektu a odpovídající slovo. Děti se učí slova jejich přidružením k obrázku. Toto spojení umožňuje dítěti rozpoznat slovo jako znak s přesným významem.

Headu Montessori: 3D puzzle Abeceda-26%
499 Kč 369 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Obří puzzle s velkými vytvarovanými písmeny. Děti mohou sestavit velkou ilustrovanou skládačku a naučit se rozpoznávat abecedu a první slova díky originálně vytvarovaným písmenům, jež se svisle vkládají do obrázku. Hra pro výuku čtení pro děti již ve věku tří let.

Headu Čtu a píšu-20%
449 Kč 359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Děti spojují písmena, slova a obrázky, čímž se učí abecedu. Navíc se pomocí metody obkreslování naučí psát slova malými a velkými písmeny. Díky kouzelnému fixu mohou děti napsaný text vymazat a napsat jej znovu. Hra pro výuku čtení pro děti již ve věku tří let.

Headu Poznáváme farmu

Headu Poznáváme farmu

Hodnocení: 5
479 Kč

Zábavná farma může být sestavena mnoha různými způsoby! Díky kartám a atraktivním dřevěným figurkám se děti mohou orientovat ve světě kolem nich, porozumět prvním topologickým pojmům, rozvíjet manuální dovednosti a vynalézat nespočet příběhů od svých nejranějších let.

Headu Moje první kuchyňka-34%
849 Kč 559 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jste nejkreativnějším šéfkuchařem ze všech ostatních? Sestavte si vlastní kuchyň a vytvořte chutné pokrmy nejen pro radost! Tato zábavná hra spojená s hraním rolí, bohatá na materiály a příslušenství, rozvíjí identitu a samostatnost.

Headu Vyprávěj-20%

Headu Vyprávěj

Hodnocení: 5
349 Kč 279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vytvářejte scény a vyprávějte spousty příběhů. Postupujte podle užitečných tipů v návodu. Tato hra je pro děti velice užitečným výukovým nástrojem, jež stimuluje jejich tvořivost a svobodu projevu a povzbuzuje je k hledání a nalezení nejlepších slov pro vyjádření toho, co chtějí říci.

Headu Jak vypadáme?
569 Kč

Jak vypadáme? Moje první hra o lidském těle Zábavná hra pomáhající dětem objevovat jejich fyzickou a emocionální identitu. Děti se mohou naučit něco nového o částech těla, pěti smyslech a výrazech obličeje za pomoci vytištěných výseků a vlastního kreslení. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Kódovací hra
529 Kč

Kódovací hra Zábavná hra pro děti! Tato originální a zábavná hra, jež se hraje opravdu jednoduchým způsobem, podporuje děti v zájmu o svět počítačového programování tím, že povzbuzuje využívat nástroje, které mají k dispozici, k vyřešení problému a naprogramování řady účinných pokynů k použití.

Headu Kolik je hodin?
569 Kč

Kolik je hodin? Hodiny a můj den Čas: 4 hodiny, 4 hodiny odpoledne – to je okamžik pro zábavnou hru bingo, ve které se děti učí číst a označit hodiny a minuty v analogové i digitální formě a to díky činnostem v průběhu dne a týdne. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Můj první svět
398 Kč

Můj první svět Sestavte zvířátka a naučte se číst! Sestavte dohromady samo-opravné puzzle a naučte se, jak číst a psát svá první slova. Navíc můžete vylepšit a oživit zvířátka přidáním nalepovacích očí. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Podobnosti!
283 Kč

Podobnosti! Spojení 3 dílků puzzle Originální spojovací hra! Dobře si prohlédněte jednotlivé předměty a spojte k sobě ty, které se vzájemně podobají. Můžete je seskupit podle kategorií, ke kterým náležejí: 3 x hmyz, 3× automobily, 3× ovoce a další. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Přiřaď správný tvar
329 Kč

Přiřaď správný tvar Rozeznávaní tvarů! Přiřaďte každý objekt ke správnému tvaru a hrajte si společně se zvířátky, ovocem, hudebními nástroji, dopravními prostředky a hračkami. Můžete se také pokusit zařadit jednotlivé obrázky do jednotlivých skupin, do kterých patří. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Vizuální puzzle
513 Kč

Vizuální puzzle Vizuální paměť a prostorová orientace Velké geometrické dílky pomáhají dítěti trénovat a vytvářet různé formy a tvary, hledat správná řešení a experimentovats originálními a praktickými základnami. Co hra u dětí rozvíjí?

Headu Vyrobeno na farmě
569 Kč

Vyrobeno na farmě Objevte produkty přírody! Jak se vyrábí med a od jakého zvířete je? Odkud pochází vlna? A z čeho se vyrábí popcorn?

Headu Montessori: Moje první puzzle - Džungle
449 Kč 399 Kč

Tato různobarevná skládačka, inspirovaná výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori, uvádí děti do světa džungle. Puzzle stimuluje hmat, jemnou motoriku, vnímání tvarů a prostoru. Díky těmto stimulům si děti prohlubují dovednosti, které podporují jejich kognitivní vývoj v předškolním věku.

Headu Montessori: Moje první puzzle - Les
449 Kč 399 Kč

Puzzle, určené pro děti od 2 let a inspirované výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori, umožňuje dětem seznámit se s částí lesa a zvířátek, která v něm žijí. Puzzle stimuluje hmat, jemnou motoriku, vnímání tvarů a prostoru. Díky těmto stimulům si děti prohlubují dovednosti, které podporují jejich kognitivní vývoj v předškolním věku.

Headu Monetessori: Zvířecí Lotto
499 Kč

Jednoduchá a zábavná hra, která učí děti, jak se socializovat od velmi mladého věku. Kromě toho se děti mohou naučit rozpoznávat mnoho zvířat a zjistit do jakého prostředí patří. Kde žije třeba žirafa a jaká zvířátka jí dělají společnost?

Headu Prozkoumej prales
449 Kč

Krásné puzzle o 71 dílcích, které zavede děti na průzkum lesa. Sestavte puzzle, pozorně sledujte ilustraci a objevte zvířátka či věci ukryté v pralese. Jako skutečný vědec si budete své objevy zapisovat do svého notesu. A navíc díky magickému světlu budete moci pozorovat to, co není vidět pouhým okem.

Italská společnost Headu se specializuje na zábavné edukativní hry pro mladší děti. Headu vyvíjí vysoce kvalitní produkty podle nejnovějších vědeckých poznatků, soustředí se na rozvoj více dovedností současně a klade důraz na podporu trvalého učení. Některé z výrobků jsou založené na principech alternativního vzdělávacího systému Montessori.

Italská společnost Headu se specializuje na zábavné edukativní hry pro mladší děti. Headu vyvíjí vysoce kvalitní produkty podle nejnovějších vědeckých poznatků, soustředí se na rozvoj více dovedností současně a klade důraz na podporu trvalého učení. Některé z výrobků jsou založené na principech alternativního vzdělávacího systému Montessori.