10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Puzzle Hlavolam 100 anglických slovíček - Město
Puzzle Hlavolam

Tolik zábavných cvičení pro trénování vaší mysli a mozku! Je potřeba složit toto velké puzzle. Za využití speciálního pera (fixy), které píše a zároveň vymazává, a prostřednictvím zábavných cvičení si děti trénují paměť, schopnost pozorování, třídění a orientaci.

můžete mít DNES

Od MALL
Montessori - Můj domeček 100 anglických slovíček - Město
Montessori - Můj domeček

Vše je na svém místě! Seřaďte si všechny dílky a pak je umístěte zpět do domečku tam, kam přesně patří. S touto hrou se děti naučí rozeznat a roztřídit jednotlivé dílky, určit jejich tvar a umístit je na správné místo.

můžete mít DNES

Od MALL
100 anglických slovíček - Město 100 anglických slovíček - Město
100 anglických slovíček - Město

Hra je založena na zaručené, vysoce efektivní metodě výuky uspořádané do tří fází, která umožňuje dětem rozpoznávat slova, rozšiřovat jejich slovní zásobu a učit se správnou výslovnost slov. Na zadní straně každé dílku skládačky je obrázek objektu a odpovídající slovo. Děti se učí slova jejich přidružením k obrázku. Toto spojení umožňuje dítěti rozpoznat slovo jako znak s přesným významem.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu 100 anglických slovíček - Farma CS: Montessori Emoce a každodenní činnosti
Headu 100 anglických slovíček - Farma

Velké puzzle se speciálními dílky pro výuku angličtiny už pro malé děti. Vyrobeno z odolných materiálů, obsahuje více než 100 samolepek, které mohou být nalepeny a opět sejmuty. Správná výslovnost je podpořena k tomu vytvořenou aplikací Easy english.

můžete mít DNES

Od MALL
CS: Logika CS: Montessori Emoce a každodenní činnosti
CS: Logika

Co jí koala? Jaké jídlo má ráda želva? Toto puzzle se zvířecími mláďaty a jejich oblíbeným jídlem pomůže dětem odpovědět na tyto otázky jednoduchým a zábavným způsobem. Bavte se při spojování spousty veselých a nádherných zvířátek s jejich vlastními mláďaty a jídlem, kterému dávají přednost.

můžete mít DNES

Od MALL
CS: Montessori Emoce a každodenní činnosti CS: Montessori Emoce a každodenní činnosti
CS: Montessori Emoce a každodenní činnosti

Tato hra, založená na metodě Montessori, poskytuje příležitost rozpoznat a porozumět emocím, výrazu obličeje a každodenním činnostem a také získat nezávislost a představivost. Mít povědomí o sobě a tělu znamená porozumět našim individuálním fyzickým a emocionálním stavům.

můžete mít DNES

Od MALL
CS: Montessori Moje první abeceda Headu Montessori: Moje první puzzle - Les
CS: Montessori Moje první abeceda

Děti se dotýkají smirkových (zdrsněných) písmenek, spojují jednotlivá písmena abecedy se slovem v češtině. Díky speciálním samo-opravným dílkům puzzle se učí abecedu a dokáží rozlišit delší a kratší slova. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Montessori: Moje první puzzle - Les Headu Montessori: Moje první puzzle - Les
Headu Montessori: Moje první puzzle - Les

Puzzle, určené pro děti od 2 let a inspirované výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori, umožňuje dětem seznámit se s částí lesa a zvířátek, která v něm žijí. Puzzle stimuluje hmat, jemnou motoriku, vnímání tvarů a prostoru. Díky těmto stimulům si děti prohlubují dovednosti, které podporují jejich kognitivní vývoj v předškolním věku.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Montessori hmatové puzzle Headu Montessori: Moje první puzzle - Les
Headu Montessori hmatové puzzle

Děti mohou sestavit puzzle tvořené velkými dílky s obrázkem farmy a potom s radostí prozkoumávat a dotýkat se spousty hmatových ploch s různou texturou. Dotýkejte se a učte s touto hrou!

můžete mít DNES

Od MALL
Kolik je hodin? Headu Krok za krokem - Škola kreslení
Kolik je hodin?

4 hodiny odpoledne nebo 16:00 h? Je čas na hru! Děti si užijí zábavu s touto hrou bingo zaměřenou na čas. Sledují, co jednotlivé postavy dělají v kteroukoliv denní dobu a kterýkoliv den v týdnu, procvičují si čtení a učí se říci čas v hodinách a minutách na analogových, digitálních i jiných typech hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Jak vypadáme? Headu Krok za krokem - Škola kreslení
Headu Jak vypadáme?

Zábavná hra pomáhající dětem objevovat jejich fyzickou a emocionální identitu. Děti se mohou naučit něco nového o částech těla, pěti smyslech a výrazech obličeje za pomoci vytištěných výseků a vlastního kreslení.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Krok za krokem - Škola kreslení Headu Krok za krokem - Škola kreslení
Headu Krok za krokem - Škola kreslení

Originální sada určená k výuce dětí, jak správně nakreslit zvířátka krok za krokem. Součástí produktu je též speciální kreslicí tabulka a pero (fixa) pro kreslení a mazání, jež napomáhají rozvoji kreativních dovedností.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Montessori Bingo - Písmena a slova Headu Montessori Bingo - Písmena a slova
Headu Montessori Bingo - Písmena a slova

Díky doteku mohou děti rozeznat a vyndat malá písmenka ze sáčku a vytvořit kratší i delší slova. Vítězem je ten, kdo jako první správně vyplní svoji kartičku. Doporučujeme, aby každé dítě při svém tahu vytáhlo vždy jen jedno písmenko.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Montessori magnetické výtvory Headu Montessori Bingo - Písmena a slova
Headu Montessori magnetické výtvory

Vytvořte si svoje vlastní výtvory! Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si svoje vlastní magnety a dejte jim svůj vlastní rukopis! Co takhle tangram nebo pomocí flitrů vytvořit třpytivý styl? To vše a spoustu dalších užitečných rad a návodů najdete v příručce s pokyny!

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Čí je to srst? Headu Montessori Bingo - Písmena a slova
Headu Čí je to srst?

V této hře hráči přiřazují příslušné zobrazení srsti ke správnému zvířátku a procvičují linie a barvy, které znázorňují různé tvary. Tím rozvíjejí svoji schopnost pozorování skutečně originálním způsobem. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu CS: Montessori - Můj domeček CZ Headu CS: Montessori - Můj domeček CZ
Headu CS: Montessori - Můj domeček CZ

Seřaďte si všechny dílky a pak je umístěte zpět do domečku tam, kam přesně patří.

můžete mít 14.3. - 19.3.

CS: Montessori Naše tělo Headu CS: Montessori - Můj domeček CZ
CS: Montessori Naše tělo

Pomocí dodaných materiálů, tj. tabulek a samo-opravných výseků, seznamujte děti s částmi těla, pozicemi, činnostmi, smysly a fázemi růstu formou hry v rámci řízené výukové aktivity.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Headu Moje první slova Headu CS: Montessori - Můj domeček CZ
Headu Moje první slova

Sestavte dohromady samo-opravné puzzle a naučte se, jak číst a psát svá první slova. Navíc můžete vylepšit a oživit zvířátka přidáním nalepovacích očí. Puzzle podporují samostatnost při hraní. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Montessori - Hmatové bingo Headu Montessori - Hmatové bingo
Headu Montessori - Hmatové bingo

Díky dílkům s čísly od 1 do 9 nebo zobrazenému množství v symbolech se děti učí doplňovat své vlastní karty čísly a množstvím a tím se učí provádět své první výpočty. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Protiklady Headu Montessori - Hmatové bingo
Headu Protiklady

Děti mohou sestavit puzzle tvořené dílky s obrázky protikladů. Děti sledují a srovnávají několik prvků a rozpoznávají jejich podobnost a rozdíly. Vlastně spojují každý subjekt s jeho vlastním protikladem, čímž se seznamují s představou, o čem vlastně protiklady jsou.

můžete mít DNES

Od MALL
Headu Prozkoumej safari Headu Montessori - Hmatové bingo
Headu Prozkoumej safari

Sestavte puzzle, pečlivě si prohlédněte obrázek a objevte předměty v savaně. Jako skutečný vědec si zaznamenejte jednotlivé objevy na vaší stíratelné kartičce. Kromě toho můžete pozorovat to, co není vidět pouhým okem ale jen za pomoci kouzelné baterky!

můžete mít DNES

Od MALL
Prozkoumej prales CS: Lidské tělo pod rentgenem
Prozkoumej prales

Krásné puzzle o 71 dílcích, které zavede děti na průzkum lesa. Sestavte puzzle, pozorně sledujte ilustraci a objevte zvířátka či věci ukryté v pralese. Jako skutečný vědec si budete své objevy zapisovat do svého notesu. A navíc díky magickému světlu budete moci pozorovat to, co není vidět pouhým okem.

můžete mít 8.3.

Od MALL
CS: Lidské tělo pod rentgenem CS: Lidské tělo pod rentgenem
CS: Lidské tělo pod rentgenem

Hra s plněním misí. Sestavte toto velké puzzle a prostudujte obrázek, který jste sestavili. Objevte fascinující vlastnosti lidského těla, podívejte se na úžasné detaily důležitých orgánů, systémů, kostí a mnoha dalšího. Dokončete misi a sledujte to, co není vidět pouhým okem, ale jen za pomoci kouzelné baterky.

můžete mít 8.3.

Od MALL

Italská společnost Headu se specializuje na zábavné edukativní hry pro mladší děti. Headu vyvíjí vysoce kvalitní produkty podle nejnovějších vědeckých poznatků, soustředí se na rozvoj více dovedností současně a klade důraz na podporu trvalého učení. Některé z výrobků jsou založené na principech alternativního vzdělávacího systému Montessori.