10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
High Peak Easy Travel Mistral šedá 140×500 cm
High Peak Easy Travel

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Easy Travel se zapíná pomocí zipu, který je opatřený pojistkou proti zadrhávání.

můžete mít DNES

Od MALL
Mistral šedá 140×500 cm Mistral šedá 140×500 cm
Mistral šedá 140×500 cm

Plážový přístřešek vás spolehlivě ochrání před větrem a přímým sluncem. Zajišťuje pocit soukromí a vytvoří stín ať už jste kdekoliv. Jednoduše se balí i přepravuje. High Peak Stan Mistral je vyroben z polyesterové tkaniny s polyuretanovým zátěrem.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Sparrow Mistral šedá 140×500 cm
High Peak Sparrow

Lehký tunelový stan pro 2 osoby. High Peak Sparrow má lehkou laminátovou konstrukci. Vnější konstrukce umožňuje rychlou stavbu a velkou stabilitu. Stan poskytuje dostatečné množství prostoru na uložení věcí například při víkendovém campování.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Mesos 4 High Peak Mesos 4
High Peak Mesos 4

Rodinný stan disponuje PVC okny, která prosvětlují vnitřní prostor. Má 2 vchody, které jsou kryté moskytiérou a ochrání vás tak před nepříjemným hmyzem. Spodní část má obvod pokrytý neonovou páskou pro snažší nalezení stanu během noci. High Peak Mesos 4 má přelepené švy.

můžete mít DNES

Od MALL
Stan Como 4.0 High Peak Mesos 4
Stan Como 4.0

Rodinný stan pro 4 osoby disponuje systémem Vario Vent Control, který zajišťuje optimální ventilaci. Vchod je krytý moskytiérou a ochrání vás před nevítaným hmyzem. High Peak Stan Como 4.0 má podlepené švy, které zamezují vniku vody.

můžete mít DNES

Od MALL
Dallas High Peak Mesos 4
Dallas

Nafukovací karimatka disponuje 23 horizontálně nafouknutými polštářky, které zajišťují teplo a pohodlnost. Má odolný materiál příjemný na dotek a zároveň neskluzný. Snadno se nafukuje díky zabudované nožní pumpě. High Peak Dallas je bez PFC.

můžete mít DNES

Od MALL
Oregon XL High Peak Stan Minilite pro 2 osoby, modrý
Oregon XL

Samonafukovací karimatka o tloušťce 5 cm disponuje neklouzavým povrchem. Svrchní materiál je velmi příjemný na dotek. Zajišťuje klidný a nerušený spánek během noci. High Peak Oregon XL najde využití nejen při kempování. Je vyrobena z vrstveného PVC.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
High Peak Stan Minilite pro 2 osoby, modrý High Peak Stan Minilite pro 2 osoby, modrý
High Peak Stan Minilite pro 2 osoby, modrý

Lehký tunelový stan Minilite pro 2 osoby je jednoplášťový stan se stálými větracími otvory. Vchod je opatřen sítí proti hmyzu a krátkou sluneční clonou a lze jej snadno zavřít zipem.

můžete mít 4.3. - 6.3.

Tarp 1 300 × 300 cm šedá High Peak Stan Minilite pro 2 osoby, modrý
Tarp 1 300 × 300 cm šedá

Sluneční clona je ušita z prodyšné polyethylenové tkaniny. Disponuje rozměrem 300×300 cm. High Peak Tarp 1 využijete na zahradě i na pláži.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Tauris 4 High Peak Stan Tessin 5.0
High Peak Tauris 4

Dvouplášťový tunelový stan pro 4 osoby. High Peak Tauris 4 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má 2 protilehlé ložnice a praktickou předsíňku prosvětlenou PVC okny. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 4000 mm. Ideální volba pro dovolenou s přáteli.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Tessin 5.0 High Peak Stan Tessin 5.0
High Peak Stan Tessin 5.0

Campingový stan pro 5 osob disponuje faktorem UV 80, který chrání před slunečním zářením a snižuje vnitřní teplotu. Součástí jsou vchody kryté moskytiérou a ochrání vás tak před nepříjemným hmyzem. High Peak Tessin 5.0 má švy přelepené voděodolnou páskou.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Siskin 2.0 High Peak Stan Tessin 5.0
High Peak Stan Siskin 2.0

Campingový stan pro 2 osoby disponuje vnitřními kapsami a držákem na lapmu. Součástí je vchody krytý moskytiérou a ochrání vás tak před nepříjemným hmyzem. High Peak Stan Siskin 2.0 má 2 ventilační otvory, 1 velký střešní otvor

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Kira 4.0 High Peak Stan Almada 4.0
High Peak Stan Kira 4.0

Campingový stan pro 4 osoby disponuje systémem Vario Vent Control, který zajišťuje optimální ventilaci. Vchody jsou kryté moskytiérou a ochrání vás před nevítaným hmyzem. High Peak Stan Kira 4.0 má podlepené švy, které zamezují vniku vody.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Almada 4.0 High Peak Stan Almada 4.0
High Peak Stan Almada 4.0

Campingový stan pro 4 osoby disponuje faktorem UV 60, který chrání před slunečním zářením a snižuje vnitřní teplotu. Má vchod krytý moskytiérou a ochrání vás tak před nepříjemným hmyzem. High Peak Stan Almada 4.0 má švy přelepené voděodolnou páskou.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Lite Pak 800 High Peak Stan Almada 4.0
High Peak Lite Pak 800

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Lite Pak 800 se zapíná pomocí dvoucestného zipu a má rozšířený mumiový střih.

můžete mít DNES

Od MALL
Oregon L High Peak Stan Monodome XL
Oregon L

Samonafukovací karimatka disponuje vrstveným PVC a širokými vzduchovými oddíly pro zajištění tepla. Má odolný materiál příjemný na dotek a zároveň neskluzný. High Peak Oregon L je bez PFC.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Amora 5.0 High Peak Stan Monodome XL
High Peak Stan Amora 5.0

Prvotřídní rodinný stan High Peak Amora 5.0 pro 5 osob vyniká především nespočtem možností využití a velkým množstvím místa. Při používání stanu vás nadchnou také různé možnosti ventilace vnitřního prostoru, které oceníte především v parných letních dnech. Stan disponuje dvěma vchody a propracovaným systémem ventilace, je tedy použitelný i na delších dovolených v jižních zemích s teplým klimatem.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Monodome XL High Peak Stan Monodome XL
High Peak Stan Monodome XL

High Peak Monodome XL je jednoplášťový stan pro 4 osoby. Stan má všitou podlážku, efektivní střešní ventilaci a vchod chráněný moskytiérou.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Talos 4 High Peak Talos 4
High Peak Talos 4

Dvouplášťový kopulový stan pro 4 osoby. High Peak Talos 4 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má praktickou předsíňku prosvětlenou PVC okny a je vybaven stálým větráním. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 4000 mm.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Atmos 3 High Peak Talos 4
High Peak Atmos 3

Rodinný stan pro 3 osoby disponuje PVC okny, která prosvětlují vnitřní prostor. Má 2 vchody, které jsou kryté moskytiérou a ochrání vás tak před nepříjemným hmyzem. Spodní část má obvod pokrytý neonovou páskou pro snažší nalezení stanu během noci. High Peak Atmos 3 má přelepené švy.

můžete mít DNES

Od MALL
Lite Pak 1200 High Peak Talos 4
Lite Pak 1200

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Lite Pak 1200 se zapíná pomocí dvoucestného zipu a má rozšířený mumiový střih.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Stan Boston 2 High Peak Stan Boston 2
High Peak Stan Boston 2

High Peak Boston 2 je dvoumístný stan s předním vchodem. Vchod je chráněný prodyšnou moskytiérou a lze jej stočit a uchytit ke straně. Stan má tři stálá odvětrávání s nastavitelnou vzdáleností otevření.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
High Peak Tauris 6 High Peak Stan Boston 2
High Peak Tauris 6

Dvouplášťový tunelový stan pro 6 osoby. High Peak Tauris 6 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má 2 protilehlé ložnice a praktickou předsíňku prosvětlenou PVC okny. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 4000 mm. Ideální volba pro dovolenou s přáteli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
High Peak Action 250 High Peak Stan Boston 2
High Peak Action 250

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Action 250 se zapíná pomocí zipu, který je opatřený pojistkou proti zadrhávání.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak je jedním z předních německých výrobců campingového a outdoorového vybavení. Byla založena v roce 1983 a jejím hlavním cílem je inovace a vysoká kvalita výrobků nejen sportovního využití, ale i pro volný čas. Mezi hlavní produkty značky High Peak patří: stany, spací pytle, batohy a karimatky.