Himoto Buggy Prowler XB 1/12 elektro RTR
1x

Himoto Buggy Prowler XB 1/12 elektro RTR

3 239 Kč

Model Buggy v měřítku 1:12 poháněný stejnosměrným motorem velikosti „380“ s náhonem 2WD je dodáván v setu včetně RC soupravy 2,4 GHz, pohonného akumulátoru a nabíječe. Ideální velikost autíčka umožnuje snadný přenos, můžete se s ním vydat do parku, nebo na výlet.

Od prodejce MALL
Himoto Monster Truck 1/18, MASTADON
1x

Himoto Monster Truck 1/18, MASTADON

2 819 Kč

Zábavný model Monster Trucku v měřítku 1:18 poháněný stejnosměrným motorem velikosti „380“ s náhonem 4WD je dodáván v setu včetně RC soupravy 2,4Ghz, pohonného akumulátoru a nabíječe. Je určen především pro radost a rekreační poježdění. Je možné je provozovat i doma a jejich nároky na údržbu jsou minimální. Vzhledem ke své velikosti nejsou určeny do příliš těžkého terénu a je nutné se vyvarovat provozu ve vodě a bahně.

Od prodejce MALL

Himoto

Česká značka Himoto je na trhu od roku 2007 a kromě modelů automobilů na dálkové ovládání nabízí také motorky, drony, letadla, vrtulníky nebo lodě.

Firma Himoto se převážně zabývá výrobou modelů automobilů v měřítku 1:10. V současné době však najdete v jejich nabídce také drobnější modely 1:16 nebo dokonce 1:18.

Jaké jsou nejoblíbenější modely aut z dílny Himoto?

  • Himoto Buggy – RC modely z řady Buggy s nižším podvozkem se hodí do upraveného nenáročného terénu
  • Himoto Monster – Monster trucky Himoto překonají díky obrovskému výkonu, velkým kolům a vysokému podvozku téměř jakýkoli terén
  • Himoto Zenit – odolné off-roady s náhonem na všechny 4 kola jsou jako stvořené do terénu
  • RC modely Himoto vynikají také svojí univerzálností. Některé modely automobilů jsou stavěny na totožných podvozcích, obměnou dalších součástek lze tedy auto přestavět na jiný model dle libosti.