10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
HiPP Mamasanft Tělové máslo 200 ml HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP Mamasanft Tělové máslo 200 ml + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

HiPP Mamasanft Tělové máslo dodává pokožce to, co během a i po těhotenství potřebuje. Kombinace vysoce kvalitního bambuckého másla, zjemňujícího přírodního BIO mandlového oleje a extraktu z rakytníku uvolňuje, intenzivně vyživuje a hýčká pokožku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 1 BIO Kozí mléko od narození, 400 g HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP 1 BIO Kozí mléko od narození, 400 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Počáteční kojenecké HiPP 1 kozí mléko je prémiová výživa pro děti od narození, které nemohou být kojeny. Mléko je vhodným zdrojem bílkovin a pro spokojené bříško a zdravý růst dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4x700 g HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4x700 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Nejnovější generace mléčné výživy Hipp BIO Combiotik 2 je určená pro děti od ukončeného 6.měsíce. Pečlivě vybrané BIO suroviny s unikátní kombinací hodnotných složek inspirované mateřským mlékem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Směs ovoce + vitamín C 6 x 500 ml, od 6. měsíce HiPP BIO Směs ovoce + vitamín C 6 x 500 ml, od 6. měsíce
HiPP BIO Směs ovoce + vitamín C 6 x 500 ml, od 6. měsíce + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Ovocný nektar s vitamínem C. Vitamín C přispívá ke správné funkci imunitního systému a také vstřebávání železa. S vodou, která pochází z pramene George Hippa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 3 Junior Combiotik Batolecí mléko 4x700 g HiPP BIO Směs ovoce + vitamín C 6 x 500 ml, od 6. měsíce
HiPP 3 Junior Combiotik Batolecí mléko 4x700 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik, od ukončeného 1.roku. Obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 4 Junior Combiotik Batolecí mléko 4x700 g HiPP BIO Směs ovoce + vitamín C 6 x 500 ml, od 6. měsíce
HiPP 4 Junior Combiotik Batolecí mléko 4x700 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Batoletí mléko Hipp BIO Combiotik 4 je určené pro děti od ukončeného 2.roku. Pečlivě vybrané BIO suroviny s unikátní kombinací hodnotných složek inspirované mateřským mlékem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP HA 2 BIO Combiotik - 4 × 600 g HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP HA 2 BIO Combiotik - 4 × 600 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Hypoalergenní pokračovací mléčná kojenecká výživa HA2 Combiotic nyní ve výhodném balení je určena pro děti od ukončeného 6.měsíce. Výživa je vhodná zejména pro kojence se speciálními výživovými potřebami, které již nemohou být plně kojeny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa 4x700 g HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa 4x700 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Počáteční mléčná kojenecká výživa HiPP 1 BIO Combiotik, od narození je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 2 BIO Kozí mléko od 6. měsíce, 5 x 400 g HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa 4x700 g
HiPP 2 BIO Kozí mléko od 6. měsíce, 5 x 400 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

HiPP 2 kozí mléko je prémiová výživa pro děti od ukončeného 6. měsíce. Základem mléka je lehce stravitelné A2 kozí mléko, které je šetrné k dětskému bříšku. Obsahuje hodnotné galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy a všechny důležité vitamíny a živiny, které kojenci a batolata potřebují pro zdravý růst.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
HiPP Babysanft Vlhčené ubrousky, 12x56ks HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Soft &Pur 18 x 48 ks
HiPP Babysanft Vlhčené ubrousky, 12x56ks

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky s jemnými vlákny. bez parfémů jsou velmi šetrné k citlivé dětské pokožce a pokožce se sklonem k alergiím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Soft &Pur 18 x 48 ks HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Soft &Pur 18 x 48 ks
HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Soft &Pur 18 x 48 ks

Dětské vlhčené ubrousky Soft & Pur vynikají svou čistotou složení a poskytují šetrné a přitom dokonalé očištění citlivé pokožky miminka již od narození. Obsahují 99,9 % vody a jsou zcela bez parfemace. Proto jsou vhodné na obličej, ručičky i zadeček pro nejjemnější očištění citlivé dětské pokožky i pokožky se sklonem k alergiím (k atopické dermatitidě). Díky inovativní struktuře podobné houbě efektivně absorbují vlhkost a zachytávají nečistoty bez jejich rozmazání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP Speciální kojenecká výživa Comfort 4 x 600 g HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Soft &Pur 18 x 48 ks
HiPP Speciální kojenecká výživa Comfort 4 x 600 g

Speciální kojenecká výživa Comfort značky HiPP je nutričně kompletní výživa určená pro děti, které mají problém s nadýmáním a zácpou v kojeneckém věku. Může být podávána od narození jako výlučná výživa u kojenců, kteří nemohou být kojeni, stejně jako od ukončeného 6. měsíce v rámci smíšené stravy. HiPP Comfort je potravina určená pro zvláštní lékařské účely.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Zelenina s krůtím masem - 6 x 220 g HiPP BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem - 6x190g
HiPP BIO Zelenina s krůtím masem - 6 x 220 g

V prvním roce života udělalo vaše miminko velké pokroky ve vývoji. K tomu je třeba přihlédnout i při sestavování jídelníčku. Dětská HiPP menu obsahují větší kousky a lehce stravitelné BIO maso

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem - 6x190g HiPP BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem - 6x190g
HiPP BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem - 6x190g

BIO Krupicová kaše s banánem je příkrm vhodný pro děti od ukončeného 4. – 6. měsíce. Příkrm má pečeť BIO kvality a je obohacený vápníkem důležitým pro stavbu kostí a zubů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Jablka a banány s dětskými keksy - 6 x 190 g HiPP BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem - 6x190g
HiPP BIO Jablka a banány s dětskými keksy - 6 x 190 g

Hipp BIO ovocná kaše Jablka a banány s dětskými keksy je pečlivě připravený příkrm pro nejlepší kvalitu a chuť, vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční tekutá kojenecká výživa 6 x 200 ml HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 6 x 250 g, od 6. měsíce
HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční tekutá kojenecká výživa 6 x 200 ml

HiPP 1 BIO Combiotik je počáteční mléčná kojenecká výživa v tekuté formě s praktickým balením a rychlou přípravou. Má vyvážené složení inspirované mateřským mlékem. Vhodná na cesty, procházky či při hlídání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 6 x 250 g, od 6. měsíce HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 6 x 250 g, od 6. měsíce
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 6 x 250 g, od 6. měsíce

BIO mléčná kaše na dobrou noc značky HiPP s dětskými keksy je ideální večeří pro vaše děti od 6. měsíce. Kaše je ideální při zavádění lepku do stravy a navíc neobsahuje žádné přidané cukry. Jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť si vaše děti zamilují.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP BIO Kaše na dobrou noc s keksy a jablky 6×190 g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 6 x 250 g, od 6. měsíce
HiPP BIO Kaše na dobrou noc s keksy a jablky 6×190 g

BIO Kaše na dobrou noc s keksy a jablky ve skle s vápníkem pro pevné kosti a zuby a vitamínem B1, který je důležitý pro dobré využití energie a pro nervový systém. Vhodná pro děti od ukončeného 4. – 6.měsíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Boloňské lasagne od uk. 1. roku, 6 x 250 g HiPP BIO Boloňské lasagne od uk. 1. roku, 6 x 250 g
HiPP BIO Boloňské lasagne od uk. 1. roku, 6 x 250 g

Lahodný těstovinový příkrm se zeleninou značky Hipp je vhodný oběd i večeře pro děti od ukončeného 12. měsíce. Praktický plastový talíř vhodný na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Příkrm je připravován ze surovin nejvyšší kvality.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP BIO Boloňské špagety - 6x250g HiPP BIO Boloňské lasagne od uk. 1. roku, 6 x 250 g
HiPP BIO Boloňské špagety - 6x250g

Maso-zeleninový příkrm s těstovinami Boloňské špagety je vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce. Příkrm je kompletní hotové jídlo s pečetí BIO kvality.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP Babysanft Dětský sprchový gel - 400ml HiPP BIO Boloňské lasagne od uk. 1. roku, 6 x 250 g
HiPP Babysanft Dětský sprchový gel - 400ml

HiPP Sprchový gel s cennými přírodními složkami z BIO mandlí myje citlivou pokožku a jemné vlásky obzvlášť šetrně. Zachovává přirozený kyselý plášť pokožky, která tak není při mytí namáhána a zůstává hebká od prvního dne života.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP Karotka s bramborami a lososem - 6 × 190g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
HiPP Karotka s bramborami a lososem - 6 × 190g

Maso-zeleninový příkrm Karotka s bramborami a lososem je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm má jemnou konzistenci a je vhodný i pro děti ohrožené alergií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
HiPP BIO Meruňky - 6 × 125g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Meruňky - 6 × 125g

Ovocný příkrm BIO Meruňky je vhodný pro děti od ukončeného 4. – 6. měsíce (dle doporučení pediatra) Příkrm je obohacený vitamínem C a je bez lepku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Značka HiPP byla založena v roce 1932 Georgem HiPPem v Pfaffenhofenu. Prvním výrobkem značky HiPP byla pražená dětská mouka, kterou vymyslel Georgův tatínek a na německém trhu se prodávala až do 70. let 20.století. V polovině 20. století se Georg HiPP rozhodl, že bude průmyslově vyrábět příkrmy. V roce 1958 se na trh dostaly čtyři výrobky: dva zeleninové a dva druhy menu. Paleta produktů HiPP se stále rozšiřovala, od šťáv přes výživu juniorů až po výživu s masem, od dětských dezertů přes dětská menu až po obilno-ovocné kaše. V roce 1956 Georg Hipp začal s pěstováním ovoce a zeleniny na půdě v přirozeném stavu a bez chemických prostředků a jeho cíl byl následující: Výroba zdravé a dobře chutnající dětské výživy z bio-produkce.