10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
HOBOT robotický vysavač LEGEE-688 WiFi HOBOT robotický vysavač LEGEE-688 WiFi
HOBOT robotický vysavač LEGEE-688 WiFi

Robotický vysavač s mopem 4 v 1 zbaví váš domov zaschlých nečistot, prachu i zvířecích chlupů. Hobot LEGEE-688 WiFi suchým mopem stírá jemný prach, přičemž dvě speciální trysky dávkují vodu na podlahu. Druhý kmitající mop potom povrch setře a vyleští. Díky Wi-Fi připojení můžete robotický vysavač ovládat pomocí aplikace v českém jazyce.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT robotický vysavač LEGEE-669 HOBOT robotický vysavač LEGEE-688 WiFi
HOBOT robotický vysavač LEGEE-669

Robotický vysavač s mopem 4v1 zajistí komplexní úklid hladkých podlah. Hobot LEGEE-669 vysaje větší nečistoty, suchý mop setře jemný prach, dvě trysky dávkují vodu a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu. Li-Ion baterie poskytuje energii až na 80 minut provozu.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT 388 HOBOT robotický vysavač LEGEE-688 WiFi
HOBOT 388

Robotický čistič oken s vestavěným zásobníkem na vodu. Hobot 388 je vybaven GYRO a podtlakovým senzorem, ultrasonický rozprašovačem vody a navigačním systémem s Al-Technology S4.0. Přístroj je možné ovládat chytrým mobilním telefonem nebo dálkovým ovládáním.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT robotický vysavač 368 robotický čistič oken HOBOT robotický vysavač 368 robotický čistič oken
HOBOT robotický vysavač 368 robotický čistič oken

Robotický čistič oken v elegantním a stylovém provedení. Hobot 368 robotický čistič oken je vybaven GYRO a podtlakovým senzorem, navigačním systémem s Al-Technology S4.0 a systémem Single-Side-Cleaning. Přístroj je možné ovládat chytrým mobilním telefonem nebo dálkovým ovládáním.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT robotický vysavač LEGEE-D7 HOBOT robotický vysavač 368 robotický čistič oken
HOBOT robotický vysavač LEGEE-D7

Robotický vysavač s duálním vysáváním bez namotávání nečistot a chytrým zvedacím mopem. HOBOT LEGEE-D7 je vybaven laserovou navigací LEGEE SLAM, výkonným BLDC motorem a kvalitní Li-Ion baterií. Aplikace pro sledování úklidu, ukládání map a vytváření virtuálních bariér. Aplikace je multijazyčná, spolupracuje s Google Assistant, Siri, Amazon Alexa.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT robotický čistič oken R3 HOBOT robotický vysavač 368 robotický čistič oken
HOBOT robotický čistič oken R3

Robotický čistič oken s duálním ultrasonickým rozprašovačem vody a zásobníkem na mycí prostředek. HOBOT R3 je vybaven AI-technologií páte generace, OTA firmware update a GYRO a podtlakovým senzorem. Díky systému Single-side může čistit skla o různé tloušťce a další skleněné povrchy, jako jsou okna, zrcadla, výlohy, skleněné dveře. Vestavěná záložní UPS baterie chrání robota proti pádu při výpadku elektrické energie.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT mycí a nabíjecí stanice LEGEE LuLu HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 + LEGEE LuLu bundle
HOBOT mycí a nabíjecí stanice LEGEE LuLu

Mycí a nabíjecí stanice pro automatické doplňování vody, dobíjení baterie, mytí a sušení mopu v jednom. HOBOT LEGEE LuLu nabízí inovativní design, který zajistí snadnou údržbu robotického vysavače. Kompatibilní s LEGEE D8.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HOBOT robotický vysavač LEGEE 7 HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 + LEGEE LuLu bundle
HOBOT robotický vysavač LEGEE 7

Robotický vysavač s funkcí mopu pro precizní a komplexní úklid hladkých podlah. HOBOT robotický vysavač LEGEE 7 je vybaven laserovou navigací LEGEE SLAM, výkonným BLDC motorem a kvalitní Li-Ion baterií. Aplikace pro sledování úklidu, ukládání map a vytváření virtuálních bariér. Aplikace je multijazyčná, spolupracuje se Siri a OK Google.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 + LEGEE LuLu bundle HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 + LEGEE LuLu bundle
HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 + LEGEE LuLu bundle

Sada robotického vysavače LEGEE D8 a mycí stanice LEGEE LuLu. HOBOT LEGEE D8 je robotický vysavač s duálním vysáváním bez namotání nečistot a vestavěným ECO kompaktorem, díky kterému nádobka pojme.

můžete mít 31.5. - 4.6.

Použité
HOBOT robotický čistič oken S2 - použité HOBOT robotický čistič oken S2 - použité
HOBOT robotický čistič oken S2 - použité

Robotický čistič oken s duálním automatickým rozprašovačem vody. HOBOT S2 je vybaven dvěma zásobníky s ultrasonickou tryskou, Edge-Leakage senzory a funkcí Kreativního hlasu.

můžete mít DNES

Od MALL
HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8 HOBOT robotický čistič oken S2 - použité
HOBOT Robotický vysavač LEGEE-D8

Robotický vysavač s mopem Laserová navigace LEGEE SLAM Metoda čištění Tangless Suction 4v1 WiFi připojení 2.4G / 5G / Hotspot LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass ECO kompaktor v prachové.

můžete mít 31.5. - 4.6.

HOBOT 298 HOBOT robotický čistič oken S2 - použité
HOBOT 298

Robotický čistič okenvestavěným zásobníkem na vodu můžete používat na různých hladkých površích. Hobot 298 je vybaven GYRO senzorem, laserovými senzory a navigačním systémem Al-Technology S2.1. Přístroj je možné ovládat chytrým mobilním telefonem nebo dálkovým ovládáním.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Značka HOBOT byla založena v červnu 2010 špičkovými specialisty s mnohaletými zkušenostmi při vývoji nových technologií a plně automatických systémů. HOBOT klade velký důraz na vývoj nových produktů a inovativních konceptů při využití mechanických, elektrických, magnetických, optických systémů v kombinaci s integrací nejvyspělejších technologií. Nejvýraznějším produktem jsou robotické čističe oken HOBOT, které získaly zlatou medaili na veletrhu iENA v Německu.