10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Hot Wheels R/C Monster Truck 1:15 Tygří žralok HGV87 Hot Wheels R/C Monster Truck 1:15 Tygří žralok HGV87
Hot Wheels R/C Monster Truck 1:15 Tygří žralok HGV87

Hot Wheels® Monster Trucks R/C Tygří žralok je se svými obřími koly připraven na epickou bitvu a nekonečný chaos. Předváděj bláznivé kousky a přehrávej si momenty z Monster Trucks závodů s tímto jedinečným autem na dálkové ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Angličák 5 ks 1806 Hot Wheels R/C Monster Truck 1:15 Tygří žralok HGV87
Hot Wheels Angličák 5 ks 1806

Plnou parou do okamžité sbírky Hot Wheels® díky balíčku připravenému na závod, který obsahuje pět do detailu propracovaných vozidel v měřítku 1:64. Balíčky 5 aut Hot Wheels® 5-Car poskytují pětkrát zesílenou akci a jsou ideální pro automobilové nadšence všech věkových skupin. Produkt se vyrábí v různých variantách!

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels City T-Rex tahač se světly a zvuky HNG50 Hot Wheels R/C Monster Truck 1:15 Tygří žralok HGV87
Hot Wheels City T-Rex tahač se světly a zvuky HNG50

Hot Wheels™ City T-Rex tahač se světly a zvuky. Tento úžasný tahač pojme více než 20 angličáků Hot Wheels®, ale také se dokáže proměnit v T-Rexe, který poté, co sežere autíčka, je vykaká! Součástí balení jsou dva angličáky Hot Wheels®.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Angličák 3pack K5904 Hot Wheels Track Builder Set pro stavitele - zatáčky GLC88
Hot Wheels Angličák 3pack K5904

Sada tří malých, kovových autíček značky Hot Wheels. Tyto autíčka vám poskytnou hodně zábavy a plno vzrušujících a rychlých závodů. Složení sady se může lišit!

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels City Garáž s drakem HKX48 Hot Wheels Track Builder Set pro stavitele - zatáčky GLC88
Hot Wheels City Garáž s drakem HKX48

Závoďte, předvádějte kaskadérské kousky a bojujte s drakem v této obrovské parkovací garáži Hot Wheels™ City, která nabízí parkování pro více než 50 angličáků! Garáž má čtyři patra a výtah pro dva angličáky, který navíc funguje také jako odpalovač!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Track Builder Set pro stavitele - zatáčky GLC88 Hot Wheels Track Builder Set pro stavitele - zatáčky GLC88
Hot Wheels Track Builder Set pro stavitele - zatáčky GLC88

Postavte si dráhu s pořádnými zatáčkami s Hot Wheels® Track Builder setem pro stavitele – zatáčky. Tento set s prémiovými 90stupňovými zatáčkami umožní dětem vytvářet jedinečné dráhy do tvaru „S“, a díky rovným dráhám o délce 30 cm a 15 cm také oválnou závodní dráhu.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels City Závodní věž HKX43 Hot Wheels Track Builder set pro stavitele - Dlouhý skok GLC89
Hot Wheels City Závodní věž HKX43

Vydejte se na epické závody v Hot Wheels™ City Závodní věži. Tento inovativní herní set se transformuje z vedle sebe umístěných závodních drah s brankami pro spravedlivý start na jedinou dráhu, která je více než 66 cm vysoká.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Hot Wheels City Hladová kobra útočí na pizzerku HTN81 Hot Wheels Track Builder set pro stavitele - Dlouhý skok GLC89
Hot Wheels City Hladová kobra útočí na pizzerku HTN81

Postavte se hladové kobře, která se vplížila do pizzerie, a zachraňte Hot Wheels City stejně jako v seriálu „Let's Race“! Najeďte kobře na ocas a pusťte ji, abyste zjistili, kterou ze tří náhodných cest se auto vydá. Prožene se kobří tlamou a skončí v popelnici? Možná ho čeká nešťastná jízda, která skončí v tlamě tvora. Nebo možná vyšle pizzu do tváře kobry a porazí ji!

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Track Builder set pro stavitele - Dlouhý skok GLC89 Hot Wheels Track Builder set pro stavitele - Dlouhý skok GLC89
Hot Wheels Track Builder set pro stavitele - Dlouhý skok GLC89

Postav si jakoukoliv závodní dráhu nebo kaskadérský kousek, který tě napadne, s tímto vychytaným setem od Hot Wheels® Track Builder! Užij si spoustu zábavy s touto závodní dráhou od Hot Wheels®. Skvělá dráha posune tvé kaskadérské kousky na novou úroveň.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Track builder - zrychlovač Hot Wheels Track builder - zrychlovač
Hot Wheels Track builder - zrychlovač

Staň se konstruktérem závodních drah a postav si svou vlastní dráhu s tímto parádním setem doplňků! V setu najdeš vylepšený zrychlovač, díky kterému se bude tvé autíčko pohybovat po dráze dosud nepoznanou rychlostí!

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Color Reveal 2 pack Hot Wheels Track builder - zrychlovač
Hot Wheels Color Reveal 2 pack

Značka Hot Wheels® se inspirovala úspěchy řady Color Reveal™ a přináší úžasné novou řadu angličáků, které mění barvy po kontaktu s vodou. Tohle balení dvou speciálních autíček Hot Wheels® Color Reveal™ v měřítku 1:64 si nesmíte nechat ujít.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels 54886 Angličák 10pack Hot Wheels Track builder - zrychlovač
Hot Wheels 54886 Angličák 10pack

Od jejich debutu v roce 1968 jsou vozidla Hot Wheels® stálými favority mezi sběrateli, automobilovými nadšenci a závodními fanoušky všech věkových kategorií. V tomto setu najdeš rozmanitou škálu 10 angličáků.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Monster Trucks Demoliční Duo Hot Wheels Track builder Dlouhá dráha s angličákem BHT77
Hot Wheels Monster Trucks Demoliční Duo

Monster trucky od Hot Wheels® jsou ta nejobávanější auta ze všech! Sestrojeny tak, aby soutěžily mezi sebou, utkávají se trucky v přímých soubojích, kde maximálně využijí svá obří kola! Užij si ďábelskou zábavu s tímto obávaným duem v měřítku 1:64, které bylo zrozeno k demolici všeho, co má kola!

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hot Wheels Angličák 20ks H7045 Hot Wheels Track builder Dlouhá dráha s angličákem BHT77
Hot Wheels Angličák 20ks H7045

Od jejich debutu v roce 1968 jsou vozidla Hot Wheels® stálými favority mezi sběrateli, automobilovými nadšenci a závodními fanoušky všech věkových kategorií. V tomto setu najdeš rozmanitou škálu 20 angličáků.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Track builder Dlouhá dráha s angličákem BHT77 Hot Wheels Track builder Dlouhá dráha s angličákem BHT77
Hot Wheels Track builder Dlouhá dráha s angličákem BHT77

Hot Wheels® Track Builder Dlouhá dráha s angličákem slibuje epické závody Hot Wheels®, jaké nikdo předtím neviděl! Součástí balení je neuvěřitelných 4,5 m dráhy a také jedno auto Hot Wheels®, takže zábava může ihned začít.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Hot Wheels RC Monster Trucks Gunkster svítící ve tmě 1:15 HTP15 Hot Wheels RC Monster Trucks transformující se Rhinomite 1:12 HPK27
Hot Wheels RC Monster Trucks Gunkster svítící ve tmě 1:15 HTP15

Rozbíjejte a bourejte, zatímco budete svítit ve tmě, se Hot Wheels® Monster Trucks Gunksterem RC v měřítku 1:15! Tento plně funkční truck na dálkové ovládání je vybaven pneumatikami Terrain Action, které s lehkostí brázdí různé povrchy – včetně autíček v měřítku 1:64.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Hot Wheels 5785 Angličák 1 ks Hot Wheels RC Monster Trucks transformující se Rhinomite 1:12 HPK27
Hot Wheels 5785 Angličák 1 ks

Klasický angličák od Hot Wheels™ je perfektní dárek pro každého malého závodníka či sběratele. Auta mají různé barvy a designy. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou proto i velmi odolné. V nabídce je více variant autíček.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Hot Wheels RC Monster Trucks transformující se Rhinomite 1:12 HPK27 Hot Wheels RC Monster Trucks transformující se Rhinomite 1:12 HPK27
Hot Wheels RC Monster Trucks transformující se Rhinomite 1:12 HPK27

Bourejte, rozbíjejte a uhánějte šílenou rychlostí s autem Hot Wheels® RC Monster Truck Transformující se Rhinomite! Tento Monster Truck na dálkové ovládání v měřítku 1:12 je vybaven masivními pneumatikami, autentickými dekory a režimem Dynamite – velký Monster Truck se transformuje na motorový zrychlovač pro menší Monster Trucky v měřítku 1:64.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Extrémní hyper smyčka HTK16 Hot Wheels Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck HCB57
Hot Wheels Extrémní hyper smyčka HTK16

S herním setem Hot Wheels® Extrémní hyper smyčka si můžete hrát dvěma způsoby: odpalováním pro dosažení opakovaných jízd nebo skákáním pro získání co největšího počtu bodů. Obě možnosti zahrnují divoké zatáčky a velké smyčky pro naprosto dokonalé závodnické nadšení.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Hot Wheels Racerverse Závodní dráha Jurský svět HTP12 Hot Wheels Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck HCB57
Hot Wheels Racerverse Závodní dráha Jurský svět HTP12

Závoďte, abyste unikli z ostrova Jurský svět v tomto setu dráhy Hot Wheels RacerVerse. Ten nabízí závodění a zipline v cíli. Set obsahuje závoďáky Blue Raptora a Owena s neoddělitelnými figurkami na sedadlech řidičů. Nejrychlejší auto se dostane na strážní věž a po zipline do bezpečí, zatímco jeho soupeř spadne do otevřené tlamy čekajícího Mosasaura.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Hot Wheels Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck HCB57 Hot Wheels Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck HCB57
Hot Wheels Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck HCB57

Celkem 10 aut pohromadě dělá z tohoto setu Hot Wheels® Monster Trucks Svítící ve tmě angličák & truck hotovou sbírku! Pět monster trucků z odolného kovu a pět angličáků v měřítku 1:64 zaručuje nekonečnou senzační hru s bouračkami – ať už necháš světla zapnutá, nebo je vypneš!

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Track Builder Balení drah GVG13 Hot Wheels Track Builder ohnivá dráha HMC04
Hot Wheels Track Builder Balení drah GVG13

Hot Wheels® Track Builder Balení drah je úžasná startovací sada pro nové stavitele tratí. Obsahuje jedno autíčko Hot Wheels® v měřítku 1:64 a také základní díly pro rozšíření sbírek všech stavitelů (prodávají se samostatně).

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Track Builder ohnivá dráha HMC04 Hot Wheels Track Builder ohnivá dráha HMC04
Hot Wheels Track Builder ohnivá dráha HMC04

Sada Hot Wheels® Track Builder Ohnivá dráha dodává závodění a kaskadérským kouskům jiskru, protože si děti mohou vytvořit vzrušující dráhu s doplňky s ohnivou tématikou. Sedmnáct částí a dílků lze uspořádat do několika konfigurací a dodávají se v inovativním modulárním boxu, který umožňuje snadné, pohodlné a stylové skladování.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
Hot Wheels Angličák za odměnu HGJ94 Hot Wheels Track Builder ohnivá dráha HMC04
Hot Wheels Angličák za odměnu HGJ94

Každý úspěch dětí by měl být náležitě odměněn. Oslavte tyto úspěchy se značkou Hot Wheels! Balíčky Hot Wheels® Angličák za odměnu jsou skvělým způsobem, jak děti odměnit, a to s 10 samostatně zabalenými angličáky Hot Wheels® v měřítku 1:64.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels

První kolekci Hot Wheels® vytvořil v roce 1968 Elliot Handler, spoluzakladatel společnosti Mattel. Autíčka Hot Wheels® jsou od té doby hvězdami dětských pokojíčků i sběratelských kolekcí a také světovou jedničkou mezi mini autíčky: kdyby se všechna vyrobená autíčka Hot Wheels® zařadila za sebe, obtočila by 4krát Zemi! Od roku 1968 bylo vytvořeno více než 800 modelů a 11 000 variací autíček Hot Wheels®.

Populární jsou také ikonické oranžové závodní dráhy Hot Wheels®, na kterých se mohou autíčka prohánět neuvěřitelnou rychlostí a dělat skvělé kaskadérské kousky. Závodní dráhy a herní sety jsou propojitelné a nabízejí zcela unikátní systém hraní. Děti mají vše zcela pod kontrolou, s dráhami Hot Wheels® a jednoduchými konektory je pro ně snadné navrhnout a vybudouvat svoji vlastní dráhu a svůj vlastní závodní svět Hot Wheels®.