IMAC Klec pro křečky 45 x 30,5 x 29 cm
459 Kč 415 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostorná klec pro křečka s výbavou. Rozměr 45 × 30,5 × 20,9 cm. Dostupná ve 3 barevných provedeních.

IMAC Gumová kost pro psa - oranžovo-modrá - 10,5 cm
139 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka gumová kost pro psa 10,5 cm v oranžovo-modré barvě od výrobce IMAC. Je vyrobena z odolného lana dlouhého 45 cm a gumové kosti, která navíc pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Díky své univerzálnosti můžete využít i k trénování.

IMAC Gumový míček pro psa - oranžovo-modrý - 5 cm
139 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka gumový míček pro psa 5 cm v oranžovo-modré barvě od výrobce IMAC. Je vyrobena z odolného lana dlouhého 45 cm a gumového míčku, se kterým si váš pes vyhraje. Díky své univerzálnosti můžete využít i k trénování.

IMAC Hračka pro kočky - hůlka s motýlem - 47 cm
109 Kč

Novinka

Barevná hračka pro kočky – hůlka s motýlem – 47 cm od výrobce IMAC. Skládá se z hůlky, na které je zavěšen barevný textilní motýlek. Vše doplněno pírkem a stužkou tak, aby dopřála velké množství podnětů. Dopřejte svému kočičímu mazlíčkovi nekončící zábavu.

IMAC Hračka pro kočky - hůlka s myší - 47 cm
99 Kč

Novinka

Barevná hračka pro kočky – hůlka s myší – 47 cm od výrobce IMAC. Skládá se z hůlky, na které je zavěšena barevná látková myška. Vše doplněno bambulemi, pírkem a rolničkami na stužkách tak, aby dopřála velké množství podnětů. Dopřejte svému kočičímu mazlíčkovi nekončící zábavu.

IMAC Hračka pro kočky - kruh s kuličkou
349 Kč

Novinka

Hračka pro kočky – kruh s kuličkou od výrobce IMAC. Kruh je vyroben z plastu, ve kterém se pohybuje kulička a navíc je doplněn i zvonečkem pro ještě více podnětů. Zabavte svého kočičího miláčka na dlouhou dobu.

IMAC Hračka pro psa - hvězda s provázkem - 38 cm
169 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka pro psa – hvězda s provázky 38 cm od výrobce IMAC. Je vyrobena z pevného lana a odolné gumové hvězdy, která navíc pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

IMAC Hračka pro psa - kost s provázky - 41 x 5 x 5 cm
179 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka pro psa – kost s provázky od výrobce IMAC. Je vyrobena z pevného lana a gumové kosti, která navíc pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

IMAC Hračka pro psa - kroužky s provázkem - 48 cm
169 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka pro psa – kroužky s provázkem 48 cm od výrobce IMAC. Je vyrobena z pevného lana a odolné gumové hvězdy, která navíc pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

IMAC Klec pro kočku
781 Kč

Novinka

Klec pro kočku je ideálním pomocníkem pro přepravu vašich mazlíčků v autě. Je vyrobena z pevné kovové sítě, která umožňuje demontáž od plastové podlahy. Velmi snadno a rychle se čistí. IMAC Klec pro kočku lze využít i na soutěžní výstavy.

IMAC Kočičí záchod s vysokým okrajem a lopatkou
469 Kč

Novinka

Toaleta pro kočky disponuje zabudovanou lopatkou a boxem, který slouží jako uzavřené úložiště na exkrementy. Je opatřena protiskluzovými nožičkami pro zajištění stability. IMAC Kočičí záchod s vysokým okrajem a lopatkou má odnímatelný lem pro snadné čištění.

IMAC Miska pro psa nerez + plast - 1900 ml - mix barev - průměr 25,6 cm
199 Kč

Novinka

Praktická miska pro psa nerez + plast o objemu 1900 ml o průměru 25,6 cm od výrobce IMAC a v mixu barev. Miska je hluboká, s plastovou základnou a vyjímatelnou miskou, která zajistí snadnou a rychlou údržbu. Navíc je doplněna protiskluzovými nožičkami, aby držela na svém místě. Elegantní design a barva bude i skvělým doplňkem vaší domácnosti.

IMAC Miska pro psa nerez + plast - 2800 ml - mix barev - průměr 30,5 cm
259 Kč

Novinka

Praktická miska Diva pro psa nerez + plast o objemu 2800 ml o průměru 30,5 cm od výrobce IMAC a v mixu barev. Miska je hluboká, s plastovou základnou a vyjímatelnou miskou, která zajistí snadnou a rychlou údržbu. Navíc je doplněna protiskluzovými nožičkami, aby držela na svém místě. Elegantní design a barva bude i skvělým doplňkem vaší domácnosti.

IMAC Miska pro psa nerez + plast - 400 ml - mix barev- průměr 16,2 cm
79 Kč

Novinka

Praktická miska pro psa nerez + plast o objemu 400 ml o průměru 16,2 cm od výrobce IMAC a v mixu barev. Miska je hluboká, s plastovou základnou a vyjímatelnou miskou, která zajistí snadnou a rychlou údržbu. Navíc je doplněna protiskluzovými nožičkami, aby držela na svém místě. Elegantní design a barva bude i skvělým doplňkem vaší domácnosti.

IMAC Miska pro psa nerez + plast - 490 ml - mix barev - průměr 20,4 cm
119 Kč

Novinka

Praktická miska pro psa nerez + plast o objemu 490 ml o průměru 20,4 cm od výrobce IMAC a v mixu barev. Miska je hluboká, s plastovou základnou a vyjímatelnou miskou, která zajistí snadnou a rychlou údržbu. Navíc je doplněna protiskluzovými nožičkami, aby držela na svém místě. Elegantní design a barva bude i skvělým doplňkem vaší domácnosti.

IMAC Přepravka na kolečkách pro psa a kočku plastová
969 Kč

Novinka

Cestovní přepravka je opatřena 4 praktickými kolečky a vysunovací rukojetí pro snadnou manipulaci. Optimální větrání zajišťují ventilační otvory a ocelová dvířka. Je vyrobena z netoxického plastu. IMAC Přepravka na kolečkách pro psa a kočku plastová rychle vyčistíte.

IMAC Rugby ball - oranžovo-modrý - 7 cm
139 Kč

Novinka

Veselá barevná hračka Rugby ball 7 cm v oranžovo-modré barvě od výrobce IMAC. Je vyrobena z pevného lana dlouhého 45 cm a gumového míčku, která navíc pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Díky své univerzálnosti můžete využít i k trénování.

IMAC Textilní hračka pro psa - beran - 25 x 20 cm
219 Kč

Novinka

Přírodní textilní hračka pro psa – beran – 25 × 20 cm od výrobce IMAC. Je vyrobena z hnědého sisalu. Dopřejte svému mazlíčkovi jiný typ hračky, který zvládne i přetahovanou. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

IMAC Textilní hračka pro psa - trojzubec - 21 cm
129 Kč

Novinka

Přírodní textilní hračka pro psa – trojzubec – 21 cm od výrobce IMAC. Je vyrobena z hnědého sisalu. Dopřejte svému mazlíčkovi jiný typ hračky, který zvládne i přetahovanou. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

IMAC Udice pro kočky s hračkou a pírkem - 35 x 9,5 cm
89 Kč

Novinka

Hračka udice pro kočky s pírkem od výrobce IMAC. Skládá se z udice, na které je zavěšena látková hračka. Vše doplněno pírkem a kuličkou tak, aby dopřála velké množství podnětů. Dopřejte svému kočičímu mazlíčkovi nekončící zábavu.

IMAC Klec pro psa
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Klec pro psa je ideálním pomocníkem pro přepravu vašich mazlíčků v autě. Je vyrobena z pevné kovové sítě, která umožňuje demontáž od podlahy. Velmi snadno a rychle se čistí. IMAC Klec pro psa lze využít i na soutěžní výstavy.

IMAC Textilní hračka pro psa - ryba - 21 x 12 cm
129 Kč

Novinka

Přírodní textilní hračka pro psa – ryba – 21 × 12 cm od výrobce IMAC. Je vyrobena z hnědého sisalu. Dopřejte svému mazlíčkovi jiný typ hračky, který zvládne i přetahovanou. Díky své univerzálnosti můžete využít nejen k hraní, ale i k trénování.

Italská značka IMAC vznikla v roce 1964, a jak sám zakladatel Piero Gattazzo říká, vznikla z vášně a talentu. Z vášně a lásce k domácím mazlíčkům a z talentu pro design, estetiku a praktičnost. Po padesáti letech je IMAC výraznou značkou chovatelských potřeb na celém světě. Chovatelské potřeby IMAC vyznačuje osobitý elegantní design, chytré konstrukce a velmi odolné a kvalitní materiály mezi kterými nechybí recyklovaný plast, aktivní uhlí pohlcující pach nebo třeba netoxické plasty. Značka si zakládá na poctivé řemeslné práci a ohledu ke specifickým potřebám zvířat. Stala se tak synonymem pro vysokou kvalitu. Všechny výrobky jsou vyrobené v Itálii.

Italská značka IMAC vznikla v roce 1964, a jak sám zakladatel Piero Gattazzo říká, vznikla z vášně a talentu. Z vášně a lásce k domácím mazlíčkům a z talentu pro design, estetiku a praktičnost. Po padesáti letech je IMAC výraznou značkou chovatelských potřeb na celém světě. Chovatelské potřeby IMAC vyznačuje osobitý elegantní design, chytré konstrukce a velmi odolné a kvalitní materiály mezi kterými nechybí recyklovaný plast, aktivní uhlí pohlcující pach nebo třeba netoxické plasty. Značka si zakládá na poctivé řemeslné práci a ohledu ke specifickým potřebám zvířat. Stala se tak synonymem pro vysokou kvalitu. Všechny výrobky jsou vyrobené v Itálii.