Impeco Osoušeč rukou CUBE HD1PWB, černý
4 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osoušeč rukou odolný proti vandalům s krytem z nerezové oceli 304. Výjimečný výkon v kombinaci s nízkou spotřebou elektrické energie nabízí krátké doby schnutí.

Filtr HEPA instalovaný ve výrobě poskytuje ochranu před bakteriemi a mikroby přenášenými vzduchem. Kromě …

Impeco Hotelový pistolový fén SALON 2000
835 Kč

Nástěnný hotelový pistolový fén o výkonu 1200W s držákem na stěnu. Možnost nastavení výkonu ve dvou polohách. Připojení do zásuvky – kabel lze odpojit a napojit přímo do zdi.

Impeco WC štětka
523 Kč

WC štětka, montáž na stěnu, vyrobené z kartáčované ušlechtilé oceli.

Impeco Dávkovač tekutého mýdla GRA75A, 900 ml, grafitový
2 467 Kč

Dávkovač na tekuté mýdlo 900 ml. Vyrobeno z nerezové oceli, práškově lakované v grafitové barvě RAL 7016. Má průhledné sklo pro kontrolu množství zbývající náplně. Uzamykatelné klíčem. Vyrobeno ve Velké Británii.

Impeco Nástěnná židle pro děti BACH99
3 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hygienická nástěnná židle pro použití na veřejných místech. Vyrobeno z polyethylenu o vysoké hustotě. Skládací, což šetří místo. Nastavitelný bezpečnostní pásek zabraňuje vypadnutí dítěte. Ideální pro veřejná místa.

Impeco Osoušeč rukou Jet - bílý
17 189 Kč 15 728 Kč

Osoušeč rukou Jet je spolehlivý a osvědčený model. Moderní a stylový design. Mimořádně kvalitní a spolehlivý střídavý motor s regulovatelným výkonem z něj dělá jeden z nejlepších …

Impeco Náplň do osvěžovače vzduchu IMPECO 270 ml vůně Elegance
121 Kč

Osvěžující vůně IMPECO Spring Elegance - nechte se unést svěží vůní květin spojenou se zeleným jablíčkem, melounem, černým rybízem a okurkou. Špetka růží, lilie, leknínu, frézie, fialky a santalového dřeva vám doma vytvoří nezapomenutelnou voňavou atmosféru.

Impeco Náplň do osvěžovače vzduchu IMPECO 270 ml vůně Levander
121 Kč

Náplň do osvěžovače vzduchu IMPECO 270 ml vůně Levander Osvěžovače a vůně IMPECO najdou své uplatnění zejména v restauracích, hotelech, sportovních centrech, skolách a školkách, kancelářích nebo domácnostech, kde navodí výjimečnou atmosféru podle zvolené vůně.

Impeco Náplň do osvěžovače vzduchu IMPECO 270 ml vůně Rose
121 Kč

Náplň do osvěžovače vzduchu IMPECO 270 ml vůně  Rose -  květinová vůně s dominantní růží. Osvěžovače a vůně IMPECO najdou své uplatnění zejména v restauracích, hotelech, sportovních centrech, skolách a školkách, kancelářích nebo domácnostech, kde navodí výjimečnou atmosféru podle zvolené vůně.