INODORINA Sisalový terč Supabull 2
1 290 Kč 1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sisalový terč Nodor Supabull 2 – velmi kvalitní sisalový terč s kruhovým profilem drátu.

INODORINA Čistič univerzální Baby Powder 1 l
159 Kč

Novinka

Mycí prostředek využijete nejen na čištění podlah, ale i na čištění boud, podestýlek i boxů. Provoní váš byt a sníží zápach. Má skvělý dezinfekční účinek. Inodorina Čistič univerzální Baby Powder 1 l využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Čistič univerzální Levandule 1 l
159 Kč

Novinka

Mycí prostředek využijete nejen na čištění podlah, ale i na čištění boud, podestýlek i boxů. Vůně levandule provoní váš byt a sníží zápach. Má skvělý dezinfekční účinek. Inodorina Čistič univerzální Levandule 1 l využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Čistič univerzální Mošus 1 l
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mycí prostředek využijete nejen na čištění podlah, ale i na čištění boud, podestýlek i boxů. Vůně mošusu provoní váš byt a sníží zápach. Má skvělý dezinfekční účinek. Inodorina Čistič univerzální Mošus 1 l využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Deodorant Aloe Vera 300 ml
129 Kč

Novinka

Deodorant ve spreji s vůní aloe vera účinně dezinfikuje pokožku psů po stříhání. Rychle a účinně neutralizuje a odstraňuje nepříjemné zápachy. INODORINA Deodorant Aloe Vera 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Deodorant Baby Powder 300 ml
129 Kč

Novinka

Deodorant ve spreji účinně dezinfikuje pokožku psů po stříhání. Rychle a účinně neutralizuje a odstraňuje nepříjemné zápachy. INODORINA Deodorant Baby Powder 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Deodorant Mléko a Vanilka 300 ml
134 Kč

Novinka

Deodorant ve spreji s vůní vanilky účinně dezinfikuje pokožku psů po stříhání. Rychle a účinně neutralizuje a odstraňuje nepříjemné zápachy. INODORINA Deodorant Mléko a Vanilka 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon nimbový olej 250 ml
119 Kč

Novinka

Olejový šampon s UV filtrem je na bázi přírodních extraktů. Obsahuje nimbový olej, který zanechává srst jasnou, hebkou a působí proti parazitům a hmyzu. INODORINA Šampon nimbový olej 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon pro dlouhosrsté psy 250 ml
119 Kč

Novinka

Šampon se slézem a lněným semínkem usnadňuje rozčesávání a zanechává leskou a hebkou srst. Provoní srst vašich dlouhosrstých pejsků. INODORINA Šampon pro dlouhosrsté psy 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon pro krátkosrsté psy 250 ml
119 Kč

Novinka

Šampon s extraktem z měsíčku lékařského a pšeničnými proteiny zanechá srst hebkou a krásně voňavou. Navíc chrání ji i kůži. INODORINA Šampon pro krátkosrsté psy 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon pro štěňata a citlivou srstí 250 ml
119 Kč

Novinka

Šampon s medem a extraktem z heřmánku lékařského zanechá srst hebkou a krásně voňavou. Je určen pro dospělé psy s citlivou srstí a štěňátka. INODORINA Šampon pro štěňata a citlivou srstí 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon pro světlou srst 250 ml
119 Kč

Novinka

Šampon obsahuje výtažek z medvědice a lípy a zanechá srst hebkou a krásně voňavou. Je určen pro světlosrsté psy. INODORINA Šampon pro světlou srst 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation revitalizační 300 ml
99 Kč

Novinka

Výživný šampon s výtažkem z bavlny disponuje restruktalizačním účinkem. Hloubkově čistí, rozjasňuje a zjemňuje srst a zajišťuje elasticitu kůže. INODORINA Šampon Puppy Sensation výživný 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation obnovující 300 ml
99 Kč

Novinka

Regenerační šampon pro psy s kokosovým olejem zvláčňuje a změkčuje kůži, podporuje zdraví srsti a snižuje tvorbu lupů. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Šampon Sensation obnovující 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation osvěžující 300 ml
99 Kč

Novinka

Osvěžující šampon pro psy s okurkovou šťávou hluboce čistí a propůjčuje srsti svěží a čistou vůni. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Šampon Sensation osvěžující 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation relaxační 300 ml
99 Kč

Novinka

Relaxační šampon s vanilkou zajišťuje lesklou a hebkou srst. Disponuje zklidňujícími a uvolňujícími vlastnostmi. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Šampon Sensation relaxační 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation revitalizační 300 ml
99 Kč

Novinka

Revitalizační šampon s vanilkovým extraktem zajišťuje lesklou a hebkou srst. Disponuje zklidňujícími a relaxačními vlastnostmi. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Šampon Sensation revitalizační 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon suchá pěna Aloe Vera 300 ml
139 Kč

Novinka

Suchý šampon je vhodný pro psy, kočky, ale i štěňata a koťata. Udržuje srst čistou, lesklou a voňavou díky aloe vera. INODORINA Šampon suchá pěna Aloe Vera 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků a navíc respektuje jejich přirozené pH.

INODORINA Šampon suchá pěna Baby Powder 300 ml
139 Kč

Novinka

Suchý šampon je vhodný pro psy, kočky, ale i štěňata a koťata. Udržuje srst čistou, lesklou a voňavou. INODORINA Šampon suchá pěna Baby Powder 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků a navíc respektuje jejich přirozené pH.

INODORINA Šampon univerzál 250 ml
119 Kč

Novinka

Šampon s tymiánem a esenciálním olejem tea tree zanechá srst hebkou a krásně voňavou. Navíc ji revitalizuje. INODORINA Šampon univerzál 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Ubrousky Aloe Vera 40 ks
89 Kč

Novinka

Vlhčené čistící ubrousky s vůní aloe vera osvěžují srst psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Pohlcují nepříjemné zápachy a zanechávají srst i různé povrchy v domácnosti čisté. Balení obsahuje 40 ks. Inodorina Ubrousky Aloe Vera 40 ks využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Ubrousky antibakteriální Baby Powder 40 ks
89 Kč

Novinka

Vlhčené čistící ubrousky osvěžují srst psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Pohlcují nepříjemné zápachy a zanechávají srst i různé povrchy v domácnosti čisté. Balení obsahuje 40 ks. Inodorina Ubrousky antibakteriální Baby Powder 40 ks využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Ubrousky Baby Powder 40 ks
89 Kč

Novinka

Vlhčené čistící ubrousky osvěžují srst psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Pohlcují nepříjemné zápachy a zanechávají srst i různé povrchy v domácnosti čisté. Balení obsahuje 40 ks. Inodorina Ubrousky Baby Powder 40 ks využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Ubrousky Mléko a Vanilka s vitamíny 40 ks
89 Kč

Novinka

Vlhčené čistící ubrousky osvěžují srst psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Pohlcují nepříjemné zápachy a zanechávají srst i různé povrchy v domácnosti čisté. Balení obsahuje 40 ks. Inodorina Ubrousky Mléko a Vanilka s vitamíny 40 ks využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Ubrousky Mošus 40 ks
89 Kč

Novinka

Vlhčené čistící ubrousky osvěžují srst psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Pohlcují nepříjemné zápachy a zanechávají srst i různé povrchy v domácnosti čisté. Balení obsahuje 40 ks. Inodorina Ubrousky Mošus 40 ks využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Kondicionér 250 ml
119 Kč

Novinka

Kondicionér pro psy obsahuje výtažek z chmelu a jojobový olej. Usnadňuje rozčesávání a obnovuje pružnost srsti. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Kondicionér 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon antibakteriální 250 ml
119 Kč

Novinka

Clorexidinový šampon s UV filtrem je na bázi přírodních extraktů. Obsahuje glycerin, který zanechává srst jasnou a hebkou. INODORINA Šampon antibakteriální 250 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

INODORINA Šampon Sensation zklidňující 300 ml
99 Kč

Novinka

Zklidňující šampon pro psy s mléčnými proteiny zvláčňují a hydratují kůži. Srst je díky nim jemná a měkká. Je na bázi přírodních olejů a neobsahuje parabeny. INODORINA Šampon Sensation zklidňující 300 ml využije každý majitel domácích mazlíčků.

Péče o srst a příslušenství

Péče o srst a příslušenství