Interphone Univerzální držák na mobilní telefony Motocrab Multi (SMMOTOCRAB)
899 Kč 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interphone univerzální držák na mobilní telefony Motocrab Multi je vhodný pro motocykly nebo kola. Držák bezpečně zafixuje telefon pomocí postranních a svislých kleští, rohy telefonu jsou chráněny silikonovými pásky, díky čemuž telefon odolá všem otřesům a vy si můžete užívat bezstarostnou jízdu.

Interphone Bluetooth Handsfree pro přilby Interphone TOUR, Single Pack INTERPHOTOUR
5 499 Kč

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 4 motorkami. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone TOUR (INTERPHOTOUR) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Interphone Bluetooth Handsfree pro přilby Interphone TOUR, Twin Pack INTERPHOTOURTP
9 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 4 motorkami. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone TOUR (INTERPHOTOURTP) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Interphone Interphone AVANT Bluetooth Handsfree pro přilby, Twin Pack INTERPHOAVANTTP
12 499 Kč 11 990 Kč

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 8 jezdci na různých strojích. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone AVANT (INTERPHOAVANTTP) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Interphone Bluetooth Handsfree pro přilby Interphone EDGE, Single Pack INTERPHOEDGE
4 699 Kč 3 991 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 4 motorkami. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone EDGE (INTERPHOEDGE) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 12 hodin.

Interphone Interphone AVANT Bluetooth Handsfree pro přilby, Single Pack INTERPHOAVANT
7 499 Kč 6 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 8 jezdci na různých strojích. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone AVANT (INTERPHOAVANT) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Interphone Tour Twin pack
9 499 Kč
+ doprava zdarma

Bluetooth handsfree pro dvojici uzavřených a otevřených přileb.

Špička v komunikační technologii pro motorkáře. V nabídce Interphone najdete komunikace jak pro páry, tak i jednotlivce.

Špička v komunikační technologii pro motorkáře. V nabídce Interphone najdete komunikace jak pro páry, tak i jednotlivce.