iQ-Tech SG-151 ruční UV sterilizér
999 Kč

Ruční UV sterilizér od značky iQtech účinně sterilizuje okolí, ať jste kdekoliv. Sterilizér ničí bakterie na kobercích, matracích, počítačích, telefonech, kuchyňském vybavení a jiných površích za 20 vteřin. Je vybaven LCD displejem s možností nastavení pracovního času.

iQ-Tech SH1100, Wi-Fi zásuvkový adaptér 16 A
390 Kč 349 Kč

Akce

Chytrá Wi-Fi zásuvka francouzského typu s kolíkem. IQ-Tech SH1100 vám umožňuje vypínat a zapínat spotřebiče na dálku nebo hlasem, nastavit časovač či plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese proud až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a díky většímu rozměrů má lepší anténu.

iQ-Tech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr
2 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

iQtech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr s medicínskou přesností měření je vybaven funkcí paměti pro uložení 20 sad naměřených dat. Teploměr je přizpůsobený pro měření lidské pokožky, teploty objektu a kontinuálního snímání teploty.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
503 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese zátěž až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pro garážová vrata a brány
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat garážová vrata pomocí mobilní aplikace. IQ-Tech SmartLife SB003 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Spolu s ním dostanete také magnetický senzor otevření dveří, díky kterému budete mít dokonalý přehled o tom, kdy přesně byla vrata otevřená a kdy zavřená.

iQ-Tech SG-153 kapesní UV sterilizér
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!

Kapesní UV sterilizér od značky iQtech účinně dezinfikuje a sterilizuje okolí, ať jste kdekoliv. Sterilizér ničí bakterie na kobercích, matracích, počítačích, telefonech, kuchyňském vybavení a jiných površích za 20 vteřin.

iQ-Tech Smartlife SH615, venkovní Smart Wi-Fi IP kamera, IP65
1 840 Kč

Chytrá venkovní IP kamera. IQ-Tech SmartLife SH615 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, je vybavená automatickou detekcí pohybu, dvoucestným audiem, nočním viděním a krytím proti vodě IP65. Ovládá se aplikací pro iOS a Android a umožňuje nahrávání do telefonu nebo na paměťovou kartu.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač se stmívačem
713 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem a stmívačem, kterým můžete rozsvěcet, zhasínat a upravovat jas světla na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí, rozsvícení či ztlumení světla jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS003, Wi-Fi vypínač trojitý
699 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač se třemi spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 10 A
1 192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

4 chytré Wi-Fi zásuvky se 4 porty USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese celkovou zátěž až 10 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovladač klimatizací
549 Kč

Univerzální infračervený ovladač vhodný zejména na ovládání klimatizací. IQ-Tech SmartLife IR02 má vestavěný senzor teploty a vlhkosti vzduchu a ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android. Je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvářet chytré automatizace a řetězit pokyny pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
454 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese zátěž až 10 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WB011, Wi-Fi LED žárovka E27, 110-240 V, 9 W, bílá
552 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife WB011 má nastavitelnou teplotu i jas světla, patici E27 a vysokou svítivost až 900 lumenů. Je úsporná, má dlouhou životnost, ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android nebo hlasem a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
764 Kč

2 chytré Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese celkovou zátěž až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzální infračervený ovladač
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální infračervený ovladač, který sdruží všechny ovladače z vaší domácnosti na jednom místě. IQ-Tech SmartLife IR01 se ovládá prostřednictvím aplikace pro iOS i Android, je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvářet chytré automatizace v celé vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech YTG-002 infračervený bezdotykový teploměr
1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iQtech YTG-002 infračervený bezdotykový teploměr s pamětí pro 32 měření je ideálním teploměrem i pro ty nejmenší. Teploměr s LED displejem upozorní na vyšší teplotu změnou barevného podsvícení.

iQ-Tech SmartLife Dům, startovací sada
3 590 Kč 2 473 Kč

Chytrá sada do domácnosti, která vám zajistí maximální komfort a bezpečí. IQ-Tech SmartLife Dům obsahuje Wi-Fi chytrou zásuvky, detektor vody, detektor kouře, IP kameru a ovladač klimatizace se senzorem teploty a vlhkosti, které lze jednoduše propojovat do chytrých automatických celků. Můžete tak například zapnout sirénu při detekci pohybu, vypnout klíčový spotřebič při detekci vody či kouře nebo si zkrátka užít komfortní teplotu za každé situace.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi kouřový senzor
835 Kč

Chytrý detektor kouře a protipožární alarm v jednom. Když iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí kouř, spustí sirénu o hlasitosti až 90 dB a současně vám odešle upozornění na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý
579 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WC005, Wi-Fi IP kamera
1 335 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rotační chytrá IP kamera do interiéru. IQ-Tech SmartLife WC005 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p a v širokém úhlu 120 °. Je vybavená automatickou detekcí pohybu, nočním viděním a můžete jí otáčet až o 355 °. Ovládá se aplikací pro iOS a Android a rozumí i s hlasovými asistenty.

iQ-Tech SmartLife MS03, Wi-Fi pohybový senzor
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý senzor pohybu. IQ-Tech SmartLife MS03 detekuje pohyb až na vzdálenost 7 m v úhlu 110 ° a v případě, že ho zaznamená, vám pošle výstrahu na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife WL02, Wi-Fi senzor zaplavení
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrý detektor úniku vody, který vás zachrání před potopou. IQ-Tech SmartLife WL02 pozná, když voda uniká, spustí hlasitý alarm a zašle vám upozornění. Je voděodolný s krytím IP67, díky malým rozměrům se vejde prakticky kamkoli a ovládat či párovat s jinými zařízeními ho můžete v aplikaci pro iOS i Android.

iQ-Tech SmartLife Byt, startovací sada
5 990 Kč 4 198 Kč

Chytrá sada do bytu, která vám zajistí maximální komfort a bezpečí. IQ-Tech SmartLife Byt obsahuje Wi-Fi chytrou zásuvky, žárovku, zvonek s kamerou, ovladač klimatizace a detektory kouře, zaplavení a otevření oken nebo dveří, které lze jednoduše propojovat do chytrých automatických celků. Můžete tak například zapnout sirénu při detekci vody či kouře, rozsvítit, když přijdete domů, nebo si zkrátka užít komfortní teplotu za každé situace.

iQ-Tech SmartLife IQS002, Wi-Fi vypínač dvojitý
637 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač se dvěma spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS002 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovladači
599 Kč

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat svoje spotřebiče na dálku. IQ-Tech SmartLife SB001 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Ovládáte ho dálkovými ovladači nebo mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife Chalupa, startovací sada
3 490 Kč 3 368 Kč

Chytrá sada na chalupu, která vám zajistí komfort a bezpečí. IQ-Tech SmartLife Chalupa obsahuje Wi-Fi detektor pohybu, detektor otevření oken a dveří, detektor teploty a vlhkosti a chytré zásuvky, které lze jednoduše propojovat do chytrých automatických celků. Můžete tak například zapnout bojler nebo topení i z pohodlí domova, mít přehled o nevítaných návštěvnících, které zastrašíte sirénou apod.

iQ-Tech SmartLife WB009, Wi-Fi žárovka E27, 10W, barevná
526 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife WB009 má nastavitelnou barvu, teplotu i jas světla, patici E27 a vysokou svítivost 900 lumenů. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WL005, Wi-Fi LED pásek, 5 m
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý Wi-Fi LED pásek. IQ-Tech SmartLife WL005 má nastavitelnou barvu, teplotu i jas světla, je dlouhý 5 metrů a ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android. Jeho chod můžete automatizovat nebo ho synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dveří
627 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý detektor otevření oken či dveří, který vás informuje o nevítaných návštěvnících. Když se 2 magnetické části iQ-Tech SmartLife DW04 vzdálí, pošle vám upozornění na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife Garáž, startovací sada
4 990 Kč 3 462 Kč

Chytrá sada do garáže, která vám zajistí komfort a bezpečí. IQ-Tech SmartLife Garáž obsahuje Wi-Fi relé, venkovní IP kameru a detektor CO, které lze jednoduše propojovat do chytrých automatických celků. Můžete tak například zapnout sirénu při detekci plynu, rozsvítit při detekci pohybu, otevřít vrata při příjezdu aj.

iQ-Tech SmartLife MR16, Wi-Fi žárovka G13, 5 W, barevná
467 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife MR16 má nastavitelnou barvu i jas světla, patici MR16, svítivost 460 lumenů a velmi dlouhou životnost až 35 000 hodin. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife Plynař, startovací sada
5 490 Kč 3 777 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá sada proti únikům plynu, která vás ochrání před zemním plynem i jedovatým oxidem uhelnatým. IQ-Tech SmartLife Plynař obsahuje Wi-Fi detektor plynu, detektor CO a zavírač ventilů, které můžete jednoduše propojit do jednoho chytrého automatického celku. Když detektory zachytí plyn, spustí hlasitý alarm, zašlou vám upozornění a zavírač ventilů zavře klíčový kohoutek.

iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
790 Kč 673 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi siréna, díky které bude u vás doma bezpečněji. Když dojde ke splnění podmínek, spustí hlasitý 90dB alarm a zašle vám upozornění na telefon. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS a Adroid, která vám umožňuje vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
339 Kč

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat svoje spotřebiče na dálku mobilní aplikací. IQ-Tech SmartLife SB001 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Ovládáte ho mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife Požárník, startovací sada proti požáru
2 980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá sada, která vás ochrání proti požáru. IQ-Tech SmartLife Požárník obsahuje 3 Wi-Fi detektory kouře a chytrou zásuvku, které můžete jednoduše propojit do jednoho chytrého automatického celku. Když detektor kouře zachytí nebezpečný dým, spustí hlasitý alarm, zašle vám upozornění a zásuvka spustí výstražná světla, vypne klíčový spotřebič apod.

iQ-Tech SmartLife GU10, Wi-Fi žárovka GU10, 5W, barevná
467 Kč

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife GU10 má nastavitelnou barvu, teplotu i jas světla, patici GU10 a svítivost 460 lumenů. Je chráněná proti rozbití krytím IP20 a má dlouhou životnost. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

Značka iQ-Tech je česká privátní značka společnosti Agora DMT a.s.Má ambici nabídnout zákazníkům inovativní výrobky, které mají přidanou hodnotu díky použití moderních technologií, kvalitních materiálů a užitnému designu. Soustředí se především na užitnou hodnotu výrobku a kvalitativní vlastnosti použitých materiálů a technologií. Před zařazením každého výrobku do portfolia probíhá důsledná kontrola kvality a všech náležitostí potřebných pro prodej v EU.

iQ-tech přináší:

  • Nápadité a zajímavé věci pro každodenní používání
  • Vysokou užitnou hodnotu
  • Produkty ze smart kategorie
  • Výborný poměr kvalita/výkon/cena
  • Nadstandardní servis

Značka iQ-Tech je česká privátní značka společnosti Agora DMT a.s.Má ambici nabídnout zákazníkům inovativní výrobky, které mají přidanou hodnotu díky použití moderních technologií, kvalitních materiálů a užitnému designu. Soustředí se především na užitnou hodnotu výrobku a kvalitativní vlastnosti použitých materiálů a technologií. Před zařazením každého výrobku do portfolia probíhá důsledná kontrola kvality a všech náležitostí potřebných pro prodej v EU.

iQ-tech přináší:

  • Nápadité a zajímavé věci pro každodenní používání
  • Vysokou užitnou hodnotu
  • Produkty ze smart kategorie
  • Výborný poměr kvalita/výkon/cena
  • Nadstandardní servis