iQ-Tech Elegant E250 Dávkovač mýdla bezdotykový 250 ml
419 Kč

Udržte své ruce čisté s bezdotykovým dávkovačem mýdla S250 od výrobce iQ-Tech. Tělo dávkovače je vyrobeno z kvalitního plastu. Množství nadávkovaného mýdla si můžete nastavit ve 3 úrovních. Použít jej lze i na mycí prostředek na nádobí. Dávkovač je napájen 4 bateriemi typu AAA.

iQ-Tech SG-153 kapesní UV sterilizér
499 Kč

Kapesní UV sterilizér od značky iQtech účinně dezinfikuje a sterilizuje okolí, ať jste kdekoliv. Sterilizér ničí bakterie na kobercích, matracích, počítačích, telefonech, kuchyňském vybavení a jiných površích za 20 vteřin.

iQ-Tech SG-151 ruční UV sterilizér
999 Kč

Ruční UV sterilizér od značky iQtech účinně sterilizuje okolí, ať jste kdekoliv. Sterilizér ničí bakterie na kobercích, matracích, počítačích, telefonech, kuchyňském vybavení a jiných površích za 20 vteřin. Je vybaven LCD displejem s možností nastavení pracovního času.

iQ-Tech Style S250 Dávkovač mýdla bezdotykový 250 ml
390 Kč

Udržte své ruce čisté s bezdotykovým dávkovačem mýdla S250 od výrobce iQ-Tech. Tělo dávkovače je vyrobeno z nerezu a vrchní část z pochromovaného plastu. Množství nadávkovaného mýdla si můžete nastavit ve 3 úrovních. Použít jej lze i na mycí prostředek na nádobí. Dávkovač je napájen 4 bateriemi typu AAA.

iQ-Tech Classic C500 Dávkovač mýdla bezdotykový 500 ml
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udržte své ruce čisté s bezdotykovým dávkovačem mýdla C500 od výrobce iQ-Tech. Tělo dávkovače je vyrobeno z nerezu a vrchní část z pochromovaného plastu. Množství nadávkovaného mýdla si můžete nastavit ve 3 úrovních. Připevnit jej můžete na zeď nebo na umyvadlo. Použít jej lze i na mycí prostředek na nádobí. Dávkovač je napájen 4 bateriemi typu AA.

iQ-Tech SH1100, Wi-Fi zásuvkový adaptér 16 A
390 Kč 349 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka francouzského typu s kolíkem. IQ-Tech SH1100 vám umožňuje vypínat a zapínat spotřebiče na dálku nebo hlasem, nastavit časovač či plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese proud až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a díky většímu rozměrů má lepší anténu.

iQ-Tech T500 Dávkovač mýdla bezdotykový průhledný 500 ml
549 Kč

Udržte své ruce čisté s bezdotykovým dávkovačem mýdla T500 od výrobce iQ-Tech. Dávkovač je vyroben z kvalitního průhledného plastu v kombinaci s nerezem. Množství nadávkovaného mýdla si můžete nastavit ve 3 úrovních. Připevnit jej můžete na zeď nebo na umyvadlo. Použít jej lze i na mycí prostředek na nádobí. Dávkovač je napájen 4 bateriemi typu AA.

iQ-Tech YTG-002 infračervený bezdotykový teploměr-16%
1 890 Kč 1 575 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

iQtech YTG-002 infračervený bezdotykový teploměr s pamětí pro 32 měření je ideálním teploměrem i pro ty nejmenší. Teploměr s LED displejem upozorní na vyšší teplotu změnou barevného podsvícení.

iQ-Tech iMirror 3D Fascinate, kosmetické Make-Up zrcátko třípanelové LED Line černé
1 149 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrcátko s LED osvětlením disponuje 44 jasnými světelnými diodami. Součástí je dotykové tlačítko pro nastavení intezity světla. iQ-Tech iMirror 3D Fascinate, kosmetické Make-Up zrcátko třípanelové LED Line černé najde využití u každé osoby, která se ráda líčí.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi kouřový senzor
790 Kč 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý detektor kouře a protipožární alarm v jednom. Když iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí kouř, spustí sirénu o hlasitosti až 90 dB a současně vám odešle upozornění na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač se stmívačem-28%
690 Kč 491 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem a stmívačem, kterým můžete rozsvěcet, zhasínat a upravovat jas světla na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí, rozsvícení či ztlumení světla jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife MR16, Wi-Fi žárovka G13, 5 W, barevná
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife MR16 má nastavitelnou barvu i jas světla, patici MR16, svítivost 460 lumenů a velmi dlouhou životnost až 35 000 hodin. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WC005, Wi-Fi IP kamera
1 292 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rotační chytrá IP kamera do interiéru. IQ-Tech SmartLife WC005 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p a v širokém úhlu 120 °. Je vybavená automatickou detekcí pohybu, nočním viděním a můžete jí otáčet až o 355 °. Ovládá se aplikací pro iOS a Android a rozumí i s hlasovými asistenty.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese zátěž až 10 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife IQS002, Wi-Fi vypínač dvojitý
620 Kč 570 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač se dvěma spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS002 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
440 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese zátěž až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr-21%
2 099 Kč 1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iQtech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr s medicínskou přesností měření je vybaven funkcí paměti pro uložení 20 sad naměřených dat. Teploměr je přizpůsobený pro měření lidské pokožky, teploty objektu a kontinuálního snímání teploty.

iQ-Tech iMirror kosmetické Make-Up zrcátko LED Dot bílá-16%
599 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrcátko s LED osvětlením disponuje 16 jasnými světelnými diodami. Součástí je malé zrcátko na přísavku s 10× zvětšením. iQ-Tech iMirror kosmetické Make-Up zrcátko LED Dot bílá má povrch odolný vůči poškrábání.

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý-28%
580 Kč 417 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS003, Wi-Fi vypínač trojitý
713 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač se třemi spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech Smartlife SH615, venkovní Smart Wi-Fi IP kamera, IP65
1 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá venkovní IP kamera. IQ-Tech SmartLife SH615 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, je vybavená automatickou detekcí pohybu, dvoucestným audiem, nočním viděním a krytím proti vodě IP65. Ovládá se aplikací pro iOS a Android a umožňuje nahrávání do telefonu nebo na paměťovou kartu.

iQ-Tech iMirror kosmetické Make-Up zrcátko LED Dot černé-16%
599 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrcátko s LED osvětlením disponuje 16 jasnými světelnými diodami. Součástí je malé zrcátko na přísavku s 10× zvětšením. iQ-Tech iMirror kosmetické Make-Up zrcátko LED Dot černá má povrch odolný vůči poškrábání.

iQ-Tech iMirror 3D Magnify, kosmetické Make-Up zrcátko třípanelové LED bílá
790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrcátko s LED osvětlením disponuje 21 jasnými světelnými diodami. Součástí je dotykové tlačítko pro nastavení intezity světla. iQ-Tech iMirror 3D Magnify, kosmetické Make-Up zrcátko třípanelové LED bílá najde využití u každé osoby, která se ráda líčí.

iQ-Tech SmartLife WL02, Wi-Fi senzor zaplavení
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý detektor úniku vody, který vás zachrání před potopou. IQ-Tech SmartLife WL02 pozná, když voda uniká, spustí hlasitý alarm a zašle vám upozornění. Je voděodolný s krytím IP67, díky malým rozměrům se vejde prakticky kamkoli a ovládat či párovat s jinými zařízeními ho můžete v aplikaci pro iOS i Android.

iQ-Tech iMirror Fascinate Kapesní kosmetické Make-Up zrcátko LED bílá
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrcátko s LED osvětlením disponuje vestavěnou baterií s kapacitou 600 mAh. Součástí je boční tlačítko pro nastavení intezity světla. iQ-Tech iMirror Fascinate Kapesní kosmetické Make-Up zrcátko LED bílá najde využití u každé osoby, která se ráda líčí..

iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dveří
590 Kč 550 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrý detektor otevření oken či dveří, který vás informuje o nevítaných návštěvnících. Když se 2 magnetické části iQ-Tech SmartLife DW04 vzdálí, pošle vám upozornění na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife WB011, Wi-Fi LED žárovka E27, 110-240 V, 9 W, bílá
549 Kč

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife WB011 má nastavitelnou teplotu i jas světla, patici E27 a vysokou svítivost až 900 lumenů. Je úsporná, má dlouhou životnost, ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android nebo hlasem a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A-19%
690 Kč 555 Kč

2 chytré Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese celkovou zátěž až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife GU10, Wi-Fi žárovka GU10, 5W, barevná
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife GU10 má nastavitelnou barvu, teplotu i jas světla, patici GU10 a svítivost 460 lumenů. Je chráněná proti rozbití krytím IP20 a má dlouhou životnost. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzální infračervený ovladač-24%
940 Kč 711 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální infračervený ovladač, který sdruží všechny ovladače z vaší domácnosti na jednom místě. IQ-Tech SmartLife IR01 se ovládá prostřednictvím aplikace pro iOS i Android, je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvářet chytré automatizace v celé vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife MS03, Wi-Fi pohybový senzor-24%
790 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrý senzor pohybu. IQ-Tech SmartLife MS03 detekuje pohyb až na vzdálenost 7 m v úhlu 110 ° a v případě, že ho zaznamená, vám pošle výstrahu na telefon. Ovládá se mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
790 Kč 731 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi siréna, díky které bude u vás doma bezpečněji. Když dojde ke splnění podmínek, spustí hlasitý 90dB alarm a zašle vám upozornění na telefon. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS a Adroid, která vám umožňuje vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat svoje spotřebiče na dálku mobilní aplikací. IQ-Tech SmartLife SB001 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Ovládáte ho mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pro garážová vrata a brány
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat garážová vrata pomocí mobilní aplikace. IQ-Tech SmartLife SB003 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Spolu s ním dostanete také magnetický senzor otevření dveří, díky kterému budete mít dokonalý přehled o tom, kdy přesně byla vrata otevřená a kdy zavřená.

iQ-Tech SmartLife WB009, Wi-Fi žárovka E27, 10W, barevná
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife WB009 má nastavitelnou barvu, teplotu i jas světla, patici E27 a vysokou svítivost 900 lumenů. Ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 10 A
1 090 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

4 chytré Wi-Fi zásuvky se 4 porty USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese celkovou zátěž až 10 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

iQ-Tech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovladač klimatizací
563 Kč

Univerzální infračervený ovladač vhodný zejména na ovládání klimatizací. IQ-Tech SmartLife IR02 má vestavěný senzor teploty a vlhkosti vzduchu a ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android. Je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvářet chytré automatizace a řetězit pokyny pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovladači-20%
590 Kč 467 Kč

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat svoje spotřebiče na dálku. IQ-Tech SmartLife SB001 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Ovládáte ho dálkovými ovladači nebo mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

Značka iQ-Tech je česká privátní značka společnosti Agora DMT a.s.Má ambici nabídnout zákazníkům inovativní výrobky, které mají přidanou hodnotu díky použití moderních technologií, kvalitních materiálů a užitnému designu. Soustředí se především na užitnou hodnotu výrobku a kvalitativní vlastnosti použitých materiálů a technologií. Před zařazením každého výrobku do portfolia probíhá důsledná kontrola kvality a všech náležitostí potřebných pro prodej v EU.

iQ-tech přináší:

  • Nápadité a zajímavé věci pro každodenní používání
  • Vysokou užitnou hodnotu
  • Produkty ze smart kategorie
  • Výborný poměr kvalita/výkon/cena
  • Nadstandardní servis

Značka iQ-Tech je česká privátní značka společnosti Agora DMT a.s.Má ambici nabídnout zákazníkům inovativní výrobky, které mají přidanou hodnotu díky použití moderních technologií, kvalitních materiálů a užitnému designu. Soustředí se především na užitnou hodnotu výrobku a kvalitativní vlastnosti použitých materiálů a technologií. Před zařazením každého výrobku do portfolia probíhá důsledná kontrola kvality a všech náležitostí potřebných pro prodej v EU.

iQ-tech přináší:

  • Nápadité a zajímavé věci pro každodenní používání
  • Vysokou užitnou hodnotu
  • Produkty ze smart kategorie
  • Výborný poměr kvalita/výkon/cena
  • Nadstandardní servis