-35%
Jenny Glow Pomegranate - tělový krém 15 g

Jenny Glow Pomegranate - tělový krém

299 Kč
193 Kč

Hedvábný parfémovaný krém na ruce a tělo Pomegranate vás zahalí osvěžující vůní, která vám dodá energii po celý den. Zanechává na pokožce hedvábně-jemný lesk. Je skvělou alternativou k parfému.   Není vhodné k použití na obličej. .

Partner: Vivantis
-35%
Jenny Glow Lime & Basil - tělový krém 15 g

Jenny Glow Lime & Basil - tělový krém

299 Kč
193 Kč

Hedvábný parfémovaný krém na ruce a tělo Lime & Basil vás zahalí osvěžující vůní, která vám dodá energii po celý den. Zanechává na pokožce hedvábně-jemný lesk. Je skvělou alternativou k parfému.   Není vhodné k použití na obličej. .

Partner: Vivantis
-50%
Jenny Glow Jenny Glow Noir - EDP 80 ml

Jenny Glow Noir - EDP

699 Kč
347 Kč 4,34 Kč/ml

C By Jenny Glow Noir je inspirována parfémem Chanel Noir. Jedná se o sofistikovanou, okouzlující parfémovanou vodu. Ideální pro luxusní zimní večer.  Jenny Glow Noir je parfémovaná voda připravená pro rafinovanou, stylovou a sebejistou ženu.

Partner: Vivantis
-49%
Jenny Glow Jenny Glow U4A - EDP 80 ml

Jenny Glow U4A - EDP

699 Kč
354 Kč 4,43 Kč/ml

U4A od Jenny Glow je dobrodružná vůně, která se rozvíjí citrusovými akordy, dělá si cestu k mladistvému ​​a svěžímu květinovému srdci a odpočívá s luxusem exotických a dřevitých tónů. Inspirovaná vůní Calvin Klein Euphoria. .

Partner: Vivantis
Jenny Glow Green Cucumber - EDP 80 ml

Jenny Glow Green Cucumber - EDP

407 Kč 5,09 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Parfémovaná voda Jenny Glow Green Cucumber je zářivá a osvěžující vůně pro muže i ženy. Vůně vás přenese na odpolední přestávku s horkým černým čajem Earl Grey s osvěžující okurkou.  Příjemný rozhovor, okamžik klidu, jemný tonizující doušek, který zanechává v ústech příjemnou chuť medu. .

Partner: Vivantis
-73%
Jenny Glow Jenny Glow Blue - EDP 80 ml

Jenny Glow Blue - EDP

699 Kč
188 Kč 2,35 Kč/ml

Blue od Jenny Glow je svěží vůně, která je květinová a ovocná pro rozjasnění nálady. Obsahuje jantar, pižmo a cedr, které dodají vašemu životu šarm. Tato vůně je inspirovaná Light Blue od značky Dolce&Gabbana. .

Partner: Vivantis
Jenny Glow Neroli - EDP 80 ml

Jenny Glow Neroli - EDP

419 Kč 5,24 Kč/ml
Novinka

Parfémovaná voda Neroli od značky Jenny Glow je květinová vůně pro ženy. Je zabalena do elegantního designu flakonku. Vůně nepostrádá sofistikovanost, hravost ani svěžest. Zahalte se do luxusu s vůní od Jenny Glow.

Partner: Vivantis
-26%
Jenny Glow Oak & Berries - EDP 80 ml

Jenny Glow Oak & Berries - EDP

399 Kč
293 Kč 3,66 Kč/ml

Jenny Glow Oak & Berries je jedinečná parfémovaná voda z ovocného dřeva pro muže a ženy. Složení kombinuje bohatou vůni dřeva se zářivými a kyselými tóny bobulí.  To dodává aroma, energii a hloubku. Květiny dávají smyslnost a dřevité aroma vytváří útulnost a teplo.

Partner: Vivantis
-32%
Jenny Glow Peony - EDP 80 ml

Jenny Glow Peony - EDP

399 Kč
271 Kč 3,39 Kč/ml

Jenny Glow Peony je moderní květinová parfémovaná voda pro ženy. Je to smyslná, osvěžující a jemná vůně.  Složení začíná ovocnou notou, která se poté mísí s rozzuřenou směsí květin a nakonec je obklopena útulnými a teplými vůněmi.

Partner: Vivantis
Jenny Glow Amber - EDP

Jenny Glow Amber - EDP

478 Kč

Jenny Glow Amber je klasická hřejivá vůně pro ženy. Rafinovaná a kultivovaná vůně se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které se spojují a vytvářejí harmonický celek. Milovníci čisté a čisté vůně si tuto vůni užijí.

Partner: olimpia.cz

Jenny Glow je značka parfémů, která je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Je určená pro milovníky luxusu, kteří dokáží ocenit prvotřídní ingredience a neotřelé složení vůní.