Jenny Glow Pomegranate - tělový krém
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hedvábný parfémovaný krém na ruce a tělo Pomegranate vás zahalí osvěžující vůní, která vám dodá energii po celý den. Zanechává na pokožce hedvábně-jemný lesk. Je skvělou alternativou k parfému.   Není vhodné k použití na obličej. .

Jenny Glow Lime & Basil - tělový krém
299 Kč

Hedvábný parfémovaný krém na ruce a tělo Lime & Basil vás zahalí osvěžující vůní, která vám dodá energii po celý den. Zanechává na pokožce hedvábně-jemný lesk. Je skvělou alternativou k parfému.   Není vhodné k použití na obličej. .

Jenny Glow Myrrh & Bean - tělový krém
299 Kč

Hedvábný parfémovaný krém na ruce a tělo Myrrh & Bean vás zahalí svěží dřevitou vůní, která vám dodá energii po celý den. Zanechává na pokožce hedvábně-jemný lesk. Je skvělou alternativou k parfému.   Není vhodné k použití na obličej. .

Jenny Glow Noir - EDP-28%
699 Kč 499 Kč

C By Jenny Glow Noir je inspirována parfémem Chanel Noir. Jedná se o sofistikovanou, okouzlující parfémovanou vodu. Ideální pro luxusní zimní večer.  Jenny Glow Noir je parfémovaná voda připravená pro rafinovanou, stylovou a sebejistou ženu.

Jenny Glow Floral Explosion - EDP-28%
699 Kč 499 Kč

Floral Explosion od Jenny Glow je květinová vůně otevírající se s chutí bergamotu a odvahou čaje, která se mísí s euforickou vůní jasmínu, frézie a orchideje, narážející do intenzivní vášně růže a pačuli. Vůně je inspirována Floral Bomb od Victor & Ralph.

Jenny Glow Amber - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Amber je klasická hřejivá vůně pro ženy.  Rafinovaná a kultivovaná vůně se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které se spojují a vytvářejí harmonický celek.  Milovníci čisté a čisté vůně si tuto vůni užijí.

Jenny Glow Aromatic Explosion - EDP-28%
699 Kč 499 Kč

Aromatic Explosion od Jenny Glow je orientálně – dřevitá a kořeněná směs se smyslnými podtóny. Vytvoření dvou diametrálně odlišných voňavých shod: 1. návyková a ohnivá a 2. výbušná a ledová. Návykový akord obsahuje tóny chilli, šafránu, kůže, tabáku a vetiveru.

Jenny Glow Basil - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Basil je neodolatelná, osvěžující citrusová vůně, která vás bude provázet po celý den.  Jedná se o parfémovanou vodu s jedinečným charakterem pro muže a ženy, kteří mají rádi zelené, ovocné vůně. .

Jenny Glow Bergamot - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Bergamot je hřejivá a vzácná dřevitá parfémovaná voda pro muže i ženy.  Vůně bergamotu a dřeva vždy trochu připomínají lázně. Stejně tak jsou tyto parfémy, které vás zavedou do relaxační a uklidňující relaxační oblasti.

Jenny Glow Billionaire - EDP-28%
699 Kč 499 Kč

Billionaire od Jenny Glow je nádherná vůně neroli a lilie, která se mísí s čerstvým květem hyacintu a pelargonie a bohatou vůní pačuli a medu. Inspirováno vůní 1 Million od značky Paco Rabanne.

Jenny Glow Black Cedar - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Parfémovaná voda Jenny Glow Black Cedar je bohatá, intimní a zelená vůně dřeva pro muže a ženy. Parfémovaná voda se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které spolu ladí a dodávají vůni jedinečný charakter. .

Jenny Glow Cologne - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Cologne je intenzivní vůně pro muže a ženy. Složení parfémované vody začíná čerstvými tóny citrusových plodů a později splývá s prostornými, sladkými vůněmi. Závěr je završen silnou a svůdnou kombinací vůní. .

Jenny Glow Dark Amber - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Dark Amber je intenzivní, hluboká aromatická parfémovaná voda pro muže i ženy. Má tajemnou svěží vůni.  Skladba se skládá pouze ze 3 not, které spolu ladí.  Hlavní notu je obzvláště obtížné extrahovat z agarového dřeva (Kyara), které má jemnou vůni dřeva a pryskyřice. .

Jenny Glow Forest Bluebell - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Forrest BlueBell je osvěžující, jarní parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůni tvoří tóny jarních květin, koření a ovoce. Tyto živé tóny jsou pokryty svůdným pižmem, které dodává parfémované vodě útulnost. .

Jenny Glow French Lime Leaves - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow French Lime Leaves je jemná parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůně byla inspirována  procházkou po Champs Elysées v Paříži.  Je to svěží květinová vůně, která dodává romantickou a smyslnou atmosféru.

Jenny Glow Green Cucumber - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Parfémovaná voda Jenny Glow Green Cucumber je zářivá a osvěžující vůně pro muže i ženy. Vůně vás přenese na odpolední přestávku s horkým černým čajem Earl Grey s osvěžující okurkou.  Příjemný rozhovor, okamžik klidu, jemný tonizující doušek, který zanechává v ústech příjemnou chuť medu. .

Jenny Glow Lime & Basil - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Lime & Basil je moderní parfémovaná voda z dřevěných květin pro muže a ženy. Vůně vyzařuje svěží citrusové tóny, později se odhalí květiny a vůně dřeva se jemně obalí a vytvoří útulnou a jemnou atmosféru. .

Jenny Glow Mimosa & Cardamon - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Mimosa & Cardamom Cologne je moderní, zářivá parfémovaná voda pro muže a ženy. Vůně jedinečného charakteru, díky kterému vás tato vůně zajisté uchvátí. Skládá se pouze ze tří sladkých tónů, každá s jedinečným odstínem a chutí, a společně vytvářejí jedinečnou, příjemnou kombinaci vůní.

Jenny Glow Myrrh & Bean - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Myrrh & Bean je moderní dřevitá parfémovaná voda pro muže a ženy. Jedinečná vůně je ideální pro silné lidi, kteří mají svůj vlastní názor. Hlavní postavou vůně je myrha, pravděpodobně první látka používaná ve starověku k extrakci vůně. Tato nota dává vůni tajemství a posvátnost.

Jenny Glow Oak & Berries - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Oak & Berries je jedinečná parfémovaná voda z ovocného dřeva pro muže a ženy. Složení kombinuje bohatou vůni dřeva se zářivými a kyselými tóny bobulí.  To dodává aroma, energii a hloubku. Květiny dávají smyslnost a dřevité aroma vytváří útulnost a teplo.

Jenny Glow Oak & Hazelnut - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Oak & Hazelnut je bohatá a útulná dřevitá parfémovaná voda pro muže i ženy. Tato minimalistická hnědá láhev obsahuje celou paletu odstínů dřeva – od mírné vůně ořechů až po štiplavou vůni spáleného dřeva.

Jenny Glow Orange Blossom - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Orange Blossom je zářivá a pozitivní květinová ovocná parfémovaná voda pro ženy. Přesuňte se do pomerančové zahrady ve Španělsku, kde pocítíte rozptyl hořkých pomerančových listů, ovoce, jemné a sladké vůně.

Jenny Glow Pomegranate - EDP
399 Kč 359 Kč

Novinka

Jenny Glow Pomegranate je jemná aromatická dřevěná parfémovaná voda pro muže a ženy. Jeden sprej vás přiměje milovat tuto jedinečnou vůni, která vás nejprve uvítá svěžím, sladkým dechem ovoce, později se objeví silné a intenzivní srdce a nakonec vše zahalí útulné a hřejivé tóny.

Jenny Glow U4A - EDP-28%
699 Kč 499 Kč

U4A od Jenny Glow je dobrodružná vůně, která se rozvíjí citrusovými akordy, dělá si cestu k mladistvému ​​a svěžímu květinovému srdci a odpočívá s luxusem exotických a dřevitých tónů. Inspirovaná vůní Calvin Klein Euphoria. .

Jenny Glow je značka parfémů, která je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Je určená pro milovníky luxusu, kteří dokáží ocenit prvotřídní ingredience a neotřelé složení vůní.

Jenny Glow je značka parfémů, která je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Je určená pro milovníky luxusu, kteří dokáží ocenit prvotřídní ingredience a neotřelé složení vůní.