-15%
Jimmy Choo Jimmy Choo - EDT TESTER 100 ml

Jimmy Choo - EDT TESTER

699 Kč
588 Kč 5,88 Kč/ml

Toaletní voda Jimmy Choo je květinově-ovocná vůně pro ženy a dívky, která se otevírá tóny zázvoru a hrušky v kombinaci se zelenými tóny. V srdci vůně se ukrývá opojná orchidej a růže a v závěru vůni fixují dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Partner: Vivantis
Jimmy Choo Jimmy Choo Man Ice - toaletní voda Objem: 30 ml

Jimmy Choo Jimmy Choo Man Ice - toaletní voda Objem: 30 ml

615 Kč 20,50 Kč/ml

Jimmy Choo Man Ice je aromatická vůně pro muže z roku 2017. Složení se otevírá svěží vůní mandarinky a citronu. Hřejivé tóny cedru a pačuli spolu s pižmem uzavírají tuto kompozici. Vyzkoušejte aromatickou vůni Jimmy Choo Man Ice s chladivými akordy.

Jimmy Choo Jimmy Choo Man Intense - Toaletní voda M Objem: 100 ml

Jimmy Choo Jimmy Choo Man Intense - Toaletní voda M Objem: 50 ml

1 573 Kč 15,73 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Vůně toaletní vody Jimmy Choo Man Intense vás o své výjimečnosti přesvědčí s prvním přivoněním. Kontrasty jednotlivých složek vytváří spojení, které vás potěší dokonalou harmonií. Levandule, osvěžující mandarinka a meloun jsou tóny, které vás uvítají.

Jimmy Choo Jimmy Choo - parfémová voda W Objem: 40 ml

Jimmy Choo Jimmy Choo - parfémová voda W Objem: 40 ml

766 Kč 19,15 Kč/ml

Jimmy Choo For Women je ovocně-květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. V efektním vzoru zvířecí kůže se ukrývá krásný flakonek naplněný kouzelným lektvarem lásky. Líbezné spojení výrazné hrušky, sladké mandarinky a svěžích zelených tónů na vás dýchnou na úvod.

Jimmy Choo Jimmy Choo - (TESTER) toaletní voda W Objem: 100 ml

Jimmy Choo Jimmy Choo - (TESTER) toaletní voda W Objem: 100 ml

725 Kč 7,25 Kč/ml

Toaletní verze klasické Jimmy Choo for Women byla uvedena na trh v lednu 2012. Nese označení „oslnivá aura zářící ženskosti“. Vůně je určena pro silné, sebevědomé ženy, které jsou také zábavné a hravé.

Hlava: zázvor, hruška

Srdce: růže, orchidej

Základ: dřevitý tón

-15%
Jimmy Choo L´Eau - EDT 40 ml

Jimmy Choo L´Eau - EDT

639 Kč
543 Kč 13,58 Kč/ml

Toaletní voda Jimmy Choo L´Eau je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje ibišek a svěží bergamot, v srdci ucítíte pivoňku a nektarinku. Kompozici uzavírá pižmo a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2017.

Partner: Vivantis
Jimmy Choo L´Eau - toaletní voda W Objem: 40 ml

Jimmy Choo L´Eau - toaletní voda W Objem: 40 ml

597 Kč 14,93 Kč/ml

Toaletní voda Jimmy Choo L´Eau je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje ibišek a svěží bergamot, v srdci ucítíte pivoňku a nektarinku. Kompozici uzavírá pižmo a cedrové dřevo.

Jimmy Choo Man Blue - EDT - TESTER 100 ml

Jimmy Choo Man Blue - EDT - TESTER

702 Kč 7,02 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Man Blue je dřevitě-aromatická vůně pro muže, která byla na trh uvedena v roce 2018. Hlava obsahuje černý pepř, muškátovou šalvěj, levanduli a svěží bergamot. V srdci se rozvoní kůže, cypřiš a šedá ambra společně s ovocnými tóny jablka a ananasu.

Partner: Vivantis

Společne s editorkou časopisu Vogue, Tamarou Mellon založil tuto módní značku Jimmy Choo. Již od začátku se tato značka zaměřuje na luxus a rychle si vybudovala silnou pozici na trhu. V nabídce značky jsou legendární boty, doplňky a dnes také parfémy a kosmetika, které jsou zosobněním šarmu, krásy a elegance.