Joola Joola Spring
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák síťky + síťka na stolní tenis JOOLA SPRINGITTF schválená síťka s klipsovým uchycováním ke stolu, které je snadné a pohodlné. Perfektní černá, metalická povrchová úprava velice solidní konstrukce stojánků.

Joola Joola Klick
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák síťky + síťka na stolní tenis JOOLA KLICKSíťka značky Joola s klipsovým upínáním vhodná jak pro soutěžní, tak pro rekreační použití. Praktické uchycení síťky na pingpongový stůl zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž.

Joola ACHANTA
249 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA ACHANTAVelmi kvalitní pálka na stolní tenis od značky Joola. Pingpongová pálka Joola ACHANTA vyniká potahem Joola schválenými Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF). Pálka je ideální zejména pro začínající hráče. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA ROSSKOPF ACTION
790 Kč

PÁLKA NA STOLNÍ TENIS ROSSKOPF ActionUniverzální pálka na stolní tenis.Kvalitní pálka pro všestranné použití a speciálním potahem s antivibračním účinkem.Pálka vyšší kvality s konkávním držátkem, potahy Thema 2,0 mm, schválené ITTF.Kvalitativní předstupeň k závodním pálkám.Erogonomická rukojeť zar…

Joola Joola Master Champ + obal
290 Kč

Pálka na stolní tenis Joola Master Pálka pro začínajícího nebo hobby hráče, konkávní držadlo. Jolla – značka zaručující dlouholetou tradici a zkušenost.

Joola SET BEDNA 14 ks + 30 míčků
1 990 Kč

SET na stolní tenis JOOLA SET BAGPingpongový set obsahuje sadu 14-ti pálek HIT, určených především pro začátečníky a mírně pokročilé hráče. Sada je perfektní do škol a zájmových kroužků. Vhodné také pro trénink rekreačních sportovních klubů.

Joola Allweather Gelb
430 Kč

JOOLA ALLWEATHER 510020Pingpongová pálka Joola ALLWEATHER je velmi odolný model pálky určený především pro použití v různých povětrnostních či jiných podmínkách, kde by jiné pálky trpěly.

Joola Allweather Rot
430 Kč

JOOLA ALLWEATHER 510020Pingpongová pálka Joola ALLWEATHER je velmi odolný model pálky určený především pro použití v různých povětrnostních či jiných podmínkách, kde by jiné pálky trpěly.

Joola BLACK ATTACK
289 Kč

PÁLKA PI PO JOOLA BLACK ATTACKVšestranná raketa se skvělými vlastnostmi. Potah o tloušťce 1,9 mm poskytuje pocit jistoty při hře a pomáhá hráči naučit se (a zdokonalit) základní techniky.

Joola CARBON COMPACT
675 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

JOOLA CARBON COMPACTVelmi kvalitní pálka na stolní tenis od značky Joola. Pálka je vyrobena z pěti vrstvev dřeva a dvoukarbonovou vložkou, zajišťující maximální ovladatelnost a manipulaci bez vibrací při údery.

Joola CHEN WEIX AUTO
999 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA CHEN WEIX AUTOZávodní ping-pongová raketa s ITTF schváleným 4 ALL povrchem. Raketa určená pro hráče, kteří se zaměřují hlavně na kontrolu hry. Kvalitný středně rychlý povrch je určený na kontrolovaný typ útočné hru.

Joola COLORATO modro-růžová
349 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA COLORATOPingpongová pálka Joola COLORATO je vysoce-kvalitní pálka v pestrobarevném motivu provedení. Atraktivní barevný design zajišťuje lepší viditelnost a periferní orientaci. Pálka na stolní tenis Joola Colorato přináší možnost kontrolované hry na úrovni.

Joola COLORATO zeleno-oranžová
349 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA COLORATOPingpongová pálka Joola COLORATO je vysoce-kvalitní pálka v pestrobarevném motivu provedení. Atraktivní barevný design zajišťuje lepší viditelnost a periferní orientaci. Pálka na stolní tenis Joola Colorato přináší možnost kontrolované hry na úrovni.

Joola COMPETITION GOLD
1 090 Kč

JOOLA COMPETITION GOLDCompetition je jedna z nejkvalitnějších stolních tenisových raket, které nabízí německá společnost Joola. Tato raketa používá kombinaci naprosto spolehlivého potahu s lepkavou horní vrstvou a speciální úpravou houby pro jedinečnou kontrolu nad útočným stylem hry.

Joola DANNY ACTION
979 Kč

JOOLA DANNY ACTIONVelmi kvalitní pálka na stolní tenis od značky Joola. Pálka je vyrobena z pěti vrstvev dřeva zajišťující maximální ovladatelnost a manipulaci bez vibrací při údery.

Joola Joola Beat
160 Kč

Pálka na stolní tenis Joola Beat Oblíbený model začátečnické rekreační pálky na stolní tenis. Pohodlné komfortní držadlo. Pálka je s odolným vroubkovaným vrchním potahem bez pěny. Držadlo z 5-ti vrstvé překližky. Technický popis:- kontrola: 9,5– rotace: 5,5– rychlost: 5,5

Joola Joola ERGONOMIC
740 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA ERGONOMICVysoce kvalitní pálka – všestranná s ergonomickou rukojetí pro lepší flexibilitu a lepší přenos výkonu z dolní části pálky. Inovativní rukojeť JOOLA Ergonomic také zlepšuje dotek a cit, a tím zlepšuje schopnost reagovat ve všech situacích.

Joola Joola Linus Outdoor červená
225 Kč

Pálky na stolní tenis JOOLA OUTDOOR ALLWEATHER LINUSPingpongová pálka Joola Linus Outdoor je plastový model pálky určený především pro venkovní použití, v podmínkách, kde by jiné pálky trpěly. Její odolnosti vůči všem povětrnostním vlivům je dosaženo díky výrobě za pomoci vstřikování plastů.

Joola Joola Linus Outdoor modrá
225 Kč

Pálky na stolní tenis JOOLA OUTDOOR ALLWEATHER LINUSPingpongová pálka Joola Linus Outdoor je plastový model pálky určený především pro venkovní použití, v podmínkách, kde by jiné pálky trpěly. Její odolnosti vůči všem povětrnostním vlivům je dosaženo díky výrobě za pomoci vstřikování plastů.

Joola Joola ROSSKOPF CLASSIC
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

PÁLKA NA STOLNÍ TENIS Joola ROSSKOPF CLASSICRosskopf Classic je jedna z nejkvalitnějších stolních tenisových raket k dostání! Tato raketa používá kombinaci obráceného kaučuku s lepkavou horní vrstvou a speciální úpravou houby pro jedinečnou kontrolu nad hrou.

Joola Joola ROSSKOPF Competition
899 Kč

Joola ROSSKOPF COMPETITIONRosskopf Competition je jedna z nejkvalitnějších stolních tenisových raket, které nabízí německá společnost Joola. Tato raketa používá kombinaci naprosto spolehlivého potahu s lepkavou horní vrstvou a speciální úpravou houby pro jedinečnou kontrolu nad hrou.

Joola Joola SET PRO DRIVE
1 399 Kč

Pálky na stolní tenis JOOLA SET PRO DRIVEPingpongový set Joola Pro Drive je sada dvou pálek schválenými Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF), tří míčků a hliníkového boxu s pěnovou polstrovanou přihrádkou. Jsou vhodné pro trénování různých technik.

Joola Joola TAIFUN
429 Kč

Joola TAIFUNPingpongová pálka Joola TAIFUN vyníká svým TEACHER potahem Joola schválenými Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF). Pálka je ideální zejména pro mírně pokročilé a zkušenější hráče. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Rukojeť je tvořená z 5-ti vrstvé překližky.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA COBRA
326 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálka na stolní tenis JOOLA COBRAKvalitní pálka s potahy schválenými ITTF RUBBER,extra pružná výplň s pohodlnou konkávní rukojetí pro efektivní hru.Vhodná pro mírně pokročilé hráče.Technický popis:- Výrobce: Joola- rychlost: 75– rotace: 84– kontrola: 92– ITTF Rubber- Konkávní rukojeť

Joola Pálka na stolní tenis Joola COMBI
229 Kč

Pálka na stolní tenis Joola Combi. Ideální volba pro začínajícího nebo hobby hráče, konické držadlo a vysoce kvalitní povrch.Jolla – značka zaručující dlouholetou tradici a zkušenost. Technický popis:- kontrola: 9,5– rotace: 5,5– rychlost: 5,5

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA DRIVE
154 Kč

Pálka PI PO JOOLA DRIVEPingpongová pálka DRIVE od tradičního výrobce JOOLA je určena pro amatérskou a rekreační hru. Jedná se o jednu z neoblibenějších a zároveň nejprodávanějších pálek. Je vynikající volbou pro hráče, kteří začínají své dobrodružství s tímto vzrušujícím sportem.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA MATCH
290 Kč

PÁLKA PI PO JOOLA MATCH:Ping-pongová raketa s 1,7 mm ITTF schváleným TRAMP povrchem a konkávní rukojetí.Oblíbený model pro rekreační hráče.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA PREMIUM
353 Kč

PÁLKA PI PO JOOLA PREMIUM: Sportovní hobby pálka na stolní tenis se softovými potahy Teacher 2,0 mm, vhodná pro ambiciozní hobby hráče. Konkávní držátko. ITTF Technický popis:- rotace: 9– rychlost: 8– kontrola: 9

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA PYTHON
332 Kč

PÁLKA PI PO JOOLA PYTHONPálka na stolní tenis JOOLA PYTHON je určena pro hráče se základními zkušenostmi a technikou. Pálka nabízí středně tvrdou houbu a středně rychlé dřevo. Technický popis:- rychlost: 7– rotace: 8 – kontrola: 9

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA ROSSKOPF ATTACK
490 Kč

JOOLA ROSSKOPF ATTACKPálka na stolní tenis JOOLA ROSSKOPF ATTACK nabízí kvalitní potahy schválenými ITTF , konkávní ručku, vnitřní nopování a povrchovou vrstvu Fiesta. Je určena pro pokročílé hráče s útočnou hrou.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA ROSSKOPF GX
769 Kč

PÁLKA PI PO JOOLA ROSSKOP GXKvalitní pálka na stolní tenis s potahy schválenými ITTF GX 75 2,0mm.Rukojeť konkávní,ideální pro efektivní hru.Technický popis:- rychlost: 85– rotace: 90– kontrola: 85– rukojeť: konkávní – pro efektivní hru.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA SCHOOL
203 Kč

Pinpongová pálka JOOLA SCHOOL Moderní pálka s velmi pěkně zpracovaným designem určená pro začátečníky z pětivrstvé dýhy. Hodně hráčů preferuje jeho jeho pevné a pohodlné držení. Potah 1,2 mm dá pálce větší rotace bez ztráty kontroly.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA TEAM JUNIOR
282 Kč

JOOLA TEAM JUNIORKvalitní značková Pálka na stolní tenis,která je vyrobena z kvalitní pětivrstvé překližky, je odlehčena a je učena hlavně pro mladší hráče a je tedy velmi vhodná pro použití do škol. Technický popis:- rychlost: 65– rotace: 75– kontrola 91– 3* kvalita

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA TEAM MASTER
291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pálka na stolní tenis JOOLA MASTER SPARTAN Pokud začínáte hrát stolní tenis, záhy zjistíte, že kvalita vaší ať útočné, či obranné hry závisí hlavně na kvalitě a správném výběru vaší rakety na stolní tenis.

Joola Pálka na stolní tenis JOOLA TEAM SCHOOL SET
818 Kč

Pálka na stolní tenis JOOLA TEAM SCHOOL SET Pingpongový set Joola Team School je sada 4 pálek Team School, určených především pro začátečníky, rekreační hráče a také do škol. Pálky mají dobrou rychlost a excelují hodnotou kontroly. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení.

Joola Pálka na stolní tenis Joola Twist
233 Kč

Pálka na stolní tenis Joola Twist Pálka pro začínajícího nebo hobby hráče, konkávní držadlo. Jolla – značka zaručující dlouholetou tradici a zkušenost.Technický popis: - potah: standard- rukojeť: konkávní ERGO- konstrukce: 5 vrstvá dýha- rychlost: 60– ovládání: 93– točivost: 60

Joola Pálka na stolní tenis Joola WINNER
346 Kč

PÁLKA NA STOLNÍ TENIS WINNER. Hobby pálka určená pro začínající i pokročilejší hráče hráče.Výhodou je anatomická rukojeť ERGO grip,která se skvěle adaptuje přímo pro vaši ruku.Vysoká kvalita dřeva pro snadný pohyb pálkou.Technický popis:- rychlost: 75– kontrola: 88– rotace: 80– 5ti vrstva

Joola Raketa na stolní tenis JOOLA CHAMP
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

PÁLKA PI PO JOOLA CHAMP: ITTF RUBBER COMPASS, SPEED 8, SPIN 9, CONTROL 9. Hobby pálka určená pro začínající a příležitostné rekreační hráče, ergonomická rukojeť.

Joola Raketa na stolní tenis SET JOOLA SPIRIT 54833
422 Kč

PI PO SET JOOLA SPIRIT 54833: Pěti dílná sada Spirit zahrnuje: dvě rakety, dva bílé a jeden oranžový míček. Vlastnosti: Rakety jsou vybaveny speciálním gumovým povrchem s tenčí a měkčí houbičkou pro lepší rotaci a kontrolu.

Joola ROSSKOPF AUTOGRAPH
999 Kč

JOOLA ROSSKOPF AUTOGRAPHVelmi kvalitní pálka na stolní tenis od značky Joola. Pálka je vyrobena z pěti vrstvev dřeva zajišťující maximální ovladatelnost a manipulaci bez vibrací při úderu.