K2 Trio 100 44,5
4x

K2 Trio 100

6 499 Kč
5 649 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pánské kolečkové brusle se 100 mm kolečky dosahují velmi vysoké rychlosti. Zavazují se pomocí tkaniček a 3 suchých zipů. Jsou maximálně pohodlné a prodyšné. K2 Trio 100 jsou vhodné pro zkušenější bruslaře, kteří se nebojí pořádné jízdy.

Od prodejce MALL
-31%
K2 Varsity Purple M
14x

K2 Varsity

909 Kč
619 Kč

Cyklistická a in-line přilba disponuje nastavitelným upínacím systémem, kterým si helmu maximálně přizpůsobíte. Měkké odepínací polstrování chrání před odřeninami a Hard Shell skořepina před zraněními po pádu. K2 Varsity je vhodná pro muže i ženy.

Od prodejce MALL
K2 TURBO 100 g - pasta na obnovu laku

K2 TURBO 100 g - pasta na obnovu laku

99 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pasta na karoserii automobilu testovaná miliony zákazníků. Receptura K2 TURBO se speciálními nanočásticemi odstraňuje i ty nejmenší škrábance a dává ještě větší lesk laku. Je vhodný pro všechny typy nátěrů, včetně kovových. Odstraňuje skvrny od oleje, asfaltu a zbytků hmyzu. Snadné nanášení.

Partner: Gumko.cz
K2 pěnový čistič textílií ve spreji 600 ml

K2 pěnový čistič textílií ve spreji 600 ml

148 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výrobek se používá pro čištění veškerých textilií interiéru automobilu. Lze jej ovšem použít i v domácnosti na čistění sedacích souprav, kancelářských židlí apod. Návod na použití: Pěnu nastříkejte a nechte působit asi 30 sekund.

Partner: Gumko.cz
-26%
K2 Prime Pad Set M XL
6x

K2 Prime Pad Set M

519 Kč
379 Kč

Sada chráničů pro muže disponuje odolnou a lehkou skořepinou. Obsahuje chrániče na lokty, kolena a zápěstí z prodyšného materiálu s větracími otvory. K2 Prime Pad Set M poskytuje maximální ochranu pro vaše klouby.

Od prodejce MALL
K2 Prime Pad Set W L
4x

K2 Prime Pad Set W

519 Kč
499 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sada chráničů pro ženy disponuje odolnou a lehkou skořepinou. Obsahuje chrániče na lokty, kolena a zápěstí z prodyšného materiálu s větracími otvory. K2 Prime Pad Set W poskytuje maximální ochranu pro vaše klouby.

Od prodejce MALL
K2 COLOR FLEX 400 ml (černá lesklá)

K2 COLOR FLEX 400 ml (černá lesklá)

354 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Color Flex je syntetický, kapalný kaučuk, který umožní okamžitou změnu barvy vašeho vozu a jeho prvků. Kromě dekorativních vlastností také vytváří ochrannou vrstvu. Chrání povrch před poškrábáním, špínou, vlhkostí, zředěnými kyselinami, rzí, oleji a mastnotou.

Partner: Gumko.cz
-33%
K2 Alliance Carrier

K2 Alliance Carrier

859 Kč
569 Kč

Taška na brusle a další vybavení je opatřena praktickým ramenním popruhem. Disponuje ventilačním panelem, který umožňuje věcem uvnitř lépe vyschnout. K2 Alliance Carrier má k dispozici 3 vnější kapsy se zapínáním na zip.

Od prodejce MALL
.[clear] K2 se „narodila“ před 45 lety jako Americká lyžařská značka na Vashon Island, stát Washington. V roce 2003 se přejmenovala na K2 sports. V dnešní době má mezinárodní portfolio 16ti světových značek a přes 40 kategorií. Design, výroba, prodej a marketing jsou celosvětově proslulé u našich značek a obchodů. Poháněný inovacemi a vášní pro sportovní nadšence, kteří hledají jedinečného a opravdového. K2 sports prezentuje snowboardy, lyže, sněžnice, kola, in-line brusle (kolečkové brusle), touring, telemark/nordic lyžařské vybavení, příslušenství a oblečení. K2 sports je to, co se stane, když se zábava potká s vědou a technologií.