Kana Smeták dřevěný 28 cm pravé žíně s holí 140 cm
235 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smeták dřevěný s holí 140 cm bez závitu – právé žíně mají lepší vlastnosti než umělé vlákno. Smeták velmi dobře zametá, je hustý a dlouho vydrží. Cena je uvedena za 1 kus smetáku s holí.

Kana SMETÁK na hůl EKO barevný hrubý závit
35 Kč

Smeták dřevěný nelakovaný, právé žíně 28 cm - smeták plastový s hrubým závitem, BAREVNÝ, dovoz, délka cca 28cm Barva vlasu smetáku se může lišit od fotografie, dle skladové dostupnosti.

Kana Smetáček dřevěný pravá žíně
157 Kč

Smetáček dřevěný nelakovaný, právé žíně + kvalitní produkt. Právé žíně mají lepší vlastnosti než umělé vlákno velmi dobře zametá je hustý a dlouho vydrží. Doporučujeme pro znalce. Barva vlasu smetáku se může lišit od fotografie, dle skladové dostupnosti.

Kana Smeták dřevěný 28 cm pravé žíně
204 Kč

Smeták dřevěný nelakovaný, právé žíně 28 cm - bez závitu. Kvalitní produkt. Smeták je dodáván bez tyče. Právé žíně mají lepší vlastnosti než umělé vlákno velmi dobře zametá je hustý a dlouho vydrží. Doporučujeme pro znalce. Barva vlasu smetáku se může lišit od fotografie, dle skladové dostupnosti.

Kana SMETÁK na hůl dřevěný nelakovaný se závitem s holí
102 Kč

SMETÁK na hůl dřevěný nelakovaný se závitem-  smeták dřevěný nelakovaný s hrubým závitem, délka tělesa cca 285mm. Může dřevěná tyč obsahovat vady dřeva, která nemá vliv na funkci. Barva vlasu smetáku se může lišit od fotografie, dle skladové dostupnosti.