Karl Lagerfeld Ikonik Kryt pro iPhone 11 Pink (EU Blister), KLHCN61TRDFKPI
639 Kč 407 Kč

Originální značkový kryt Ikonik pro iPhone 11 v růžovém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Embossed Glitter Kryt pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLHCN61GLBK
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt Embossed Glitter pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld TPU Flower Kryt pro iPhone 11 Pro Black (EU Blister), KLHCN58FLFBBK
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkový kryt TPU Flower pro iPhone 11 Pro v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld K-Team Black TPU Pouzdro pro iPhone 6/6S KLHCP6HTKKA
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone 6 / 6S KLHCP6HTKKA navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Karl Lagerfeld Ikonik Glitter Kryt pro iPhone 11 (EU Blister), KLHCN61ICGBK
639 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt Ikonik Glitter pro iPhone 11 od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Dle Layers Glitter Kryt pro iPhone 11 Pro Red (EU Blister), KLHCN58DLHRE
639 Kč 611 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt Dle Layers Glitter pro iPhone 11 Pro v červeném provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Glitter Iconic Kryt pro iPhone 11 Pro Silver (EU Blister), KLHCN58TPUTRIKSI
490 Kč 459 Kč

Originální značkový kryt Glitter Iconic pro iPhone 11 Pro ve stříbrném provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Gradient Kryt pro iPhone 11 (EU Blister), KLHCN61WOGRBK
690 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt Gradient pro iPhone 11 od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld TPU Flower Kryt pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLHCN61FLFBBK
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt TPU Flower pro iPhone 11 Black v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Ikonik Outline Silikonový Kryt pro iPhone 11 Pro White (EU Blister), KLHCN58SILFLWB
759 Kč 338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkový silikonový kryt Ikonik Outline pro iPhone 11 Pro v bílém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Floating Charms Kryt pro iPhone 11 Rose (EU Blister), KLHCN61ROPI
639 Kč 426 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkový kryt Floating Charms pro iPhone 11 v růžovém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Cardslots Book Pouzdro pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLFLBKSN61FKICK
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkové ochranné pouzdro Cardslots Book pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nečistotami. Chrání zadní stranu i displej a je doplněno zavíracím flipem. Uvnitř jsou 3 praktické sloty na platební karty či hotovost. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu.

Karl Lagerfeld Gradient Kryt pro iPhone 11 Pro (EU Blister) (KLHCN58WOGRBK)
690 Kč 577 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní kryt ve stylovém designu Karla Lagerfelda. KLHCN58WOGRBK Karl Lagerfeld Gradient Kryt pro iPhone 11 Pro (EU Blister) je vyroben na míru danému typu telefonu a zajišťuje tak pohodlný přístup ke konektorům, tlačítkům i fotoaparátu.

Karl Lagerfeld Ikonik Book Pouzdro pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLFLBKSN61FIKPU
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkové ochranné pouzdro Ikonik Book pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nečistotami. Chrání zadní stranu i displej a je doplněno zavíracím flipem. Uvnitř jsou 3 praktické sloty na platební karty či hotovost. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu.

Karl Lagerfeld Ikonik Kryt pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLHCN61TRDFKBK
639 Kč 552 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální značkový kryt Ikonik pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání zadní část a boky vašeho mobilního telefonu. Je vyroben z kvalitního TPU, který zabrání poškrábání a vniknutím nečistot. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu. A navíc je i skvělým módním doplňkem.

Karl Lagerfeld Gold Logo Silicone Case Pink pro iPhone X / XS KLHCPXSLLPG
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone X / XS KLHCPXSLLPG navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Karl Lagerfeld se narodil v roce 1933 v Hamburgu. Spolupracoval s mnoha módními značkami, včetně Chloé, Fendi a Chanelu. Na počátku 80. let vytvořil vlastní značku Lagerfeld, která se zaměřila na produkci parfémů a korekčního oblečení. Vytvořil celkem 22 vůní, jedenáct se jich zrodilo pod značkou Karl Lagerfeld, tři pod značkou Chloé a osm pod značkou Fendi. Karl Lagerfeld je synonymem pro eleganci, ženskost, výraz a vkus.

Karl Lagerfeld se narodil v roce 1933 v Hamburgu. Spolupracoval s mnoha módními značkami, včetně Chloé, Fendi a Chanelu. Na počátku 80. let vytvořil vlastní značku Lagerfeld, která se zaměřila na produkci parfémů a korekčního oblečení. Vytvořil celkem 22 vůní, jedenáct se jich zrodilo pod značkou Karl Lagerfeld, tři pod značkou Chloé a osm pod značkou Fendi. Karl Lagerfeld je synonymem pro eleganci, ženskost, výraz a vkus.