Karlie Bezpečnostní popruh do auta L
529 Kč 329 Kč

Bezpečností postroj do auta vhodný pro velká plemena. Postroj je opatřen zajišťovacími klipy a očkem pro pohodlné protáhnutí bezpečnostního pásu nebo pro přicvaknutí vodítka.

Karlie Pamlskovník 6x7cm
129 Kč 82 Kč

Praktická kapsa na pamlsky vyrobená z nylonu. Snadno čistitelná. S platovou karabinou na připnutí.

Karlie Skládací bazén pro psy zeleno-modrý 80x20 cm-25%
1 074 Kč 799 Kč

Akce

Skládací bazén pro psy bude nejzábavnější prvek vaší zahrady. Stane se ideálním letním osvěžením pro čtyřnohé mazlíčky. Karlie Skládací bazén pro psy zeleno-modrý 80×20 cm je ze speciálního odolného materiálu, který eliminuje riziko protržení či prokousnutí.

Karlie Skládací bazén pro psy zeleno-modrý 120x30 cm-26%
1 777 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Skládací bazén pro psy bude nejzábavnější prvek vaší zahrady. Stane se ideálním letním osvěžením pro čtyřnohé mazlíčky. Karlie Skládací bazén pro psy zeleno-modrý 120×30 cm je ze speciálního odolného materiálu, který eliminuje riziko protržení či prokousnutí.

Karlie Adresář stříbrný
36 Kč 17 Kč

Velmi praktický doplněk pro Vašeho pejska. Do této malé šroubovatelné pecky vložíte své telefonní číslo pro lepší identifikaci psa při jeho zaběhnutí.

Karlie Barevná myš 5ks
119 Kč 52 Kč

Hračky ve tvaru myši podporují hravost a povzbuzují přirozené pudy koček. Balení obsahuje 5 kusů myšek délky 5cm, každé jiné barvy.

Karlie Barevná myš 9ks
169 Kč 105 Kč

Hračky ve tvaru myši podporují hravost a povzbuzují přirozené pudy koček. Balení obsahuje 9 kusů myšek délky 5cm různé barvy.

Karlie Bavlněná hračka medvídek pro štěňata a malé psy
229 Kč 123 Kč

Bavlněný uzlový medvídek je skvělou hračkou pro štěňata, dlouho vydrží a při rozkousávání poskytne štěňaty hodně zábavy i učení. Zároveň napomáhá prořezávat mléčné zoubky a snižuje potřebu štěněte demolovat jiné věci.

Karlie Cestovní miska
89 Kč 41 Kč

Lehce skladatelná cestovní miska. Je z tvarovalného plastu a tudíž je nepromokavá.

Karlie Clicker výchovná pomůcka
52 Kč 35 Kč

Výcvik založený na clicknutí – odměně je novým směrem, kterým se v dnešní době ubírá kynologický výcvik. Clicker se dá využít jak při základním výcviku, ale díky němu naučíme i starší pejsky novým povelům

Karlie Frisbee 13cm
219 Kč 148 Kč

Aportovací hračka pro sport dog fresbee nebo aktivní procházku.

Karlie Ještěr
179 Kč 108 Kč

Barevná pískací latexová hračka pro psy příznivě ovlivňuje jejich instinkty a hravost pro zábavu Vašeho miláčka. Délka 22cm.

Karlie Jodový blok pro ptáky 8g
36 Kč 24 Kč

Zdravý doplněk běžné stravy. Obsahuje přírodní minerální jód na lepší stavbu kostry a kvalitní funkci metabolismu.