Karup Design DOCK BED natural
7 900 Kč
Doprava zdarma

Dokovací lůžko je pevný borovicový dřevěný rám, založený na japonském „Feng Shui“ přístupu k životu. Váš domov je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás. Naše lůžko dock je všestranný výrobek, který se hodí téměř v každém prostředí.

Karup Design TATAMI podložka
3 700 Kč
Doprava zdarma

Vysoce kvalitní tatami je 5,5cm tlusté a skládá se z lisované slámy a rýže. Povrch je pokrytý trávou Igusa. Používá se jako podložka pod futon, nebo se skládá a vytváří podlahu.

Karup Design sofa GRAB natural
15 700 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

„Grab“ je stvořen ke sdílení. Jak rozkládací pohovka, tak i rozkládací postel velikosti twin. Loketní opěrky na Grab jsou navrženy tak, aby se daly snadno uvolnit, aby fungovaly jako zadní nohy pro postel velikosti twin s pouhým překlopením.

Karup Design sofa FRESH natural
14 400 Kč
Doprava zdarma

Osvěžte svůj dekor touto robustní a atraktivní pohovkou a futonem. Když je Fresh ve svislé poloze, přidává do každé místnosti záblesk moderního stylu díky čistým liniím a nízkému profilu.

Karup Design JAPAN BED natural
7 300 Kč
Doprava zdarma

Celodřevěná postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato postel byla lehká a praktická. Postel je buď bezbarvá, nebo natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou.

Karup Design sofa ROOT natural
8 400 Kč
Doprava zdarma

Celodřevěná postel / sofa z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato sofa byla lehká a praktická. Sofa je buď bezbarvá, nebo natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou. Root je nejvíce přizpůsobivý nábytek a jeden z nejzábavnějších kousků vůbec.

Karup Design SOFA SENZA natural
14 200 Kč
Doprava zdarma

Senza je jedním z našich nejzákladnějších a snadno použitelných vzorů. Samotná Senza je skvěle vypadající minimalistická pohovka a její jednoduchý design umožňuje, aby se pohovka mohla snadno hodit do jakéhokoli domu.

Karup Design ELAN BED natural
8 300 Kč
Doprava zdarma

Postel Elan je navržena pro použití futon a tatami nebo jen futon. Zvolte tatami + futon pro své Elánové lůžko, aby jste měli japonský vzhled ve Vaší ložnici, nebo použijte Elanové lůžko jen s futonem umístěným přímo na rámu pro uzemněný pohled a buďte blíže k podlaze.

Karup Design sofa JUMP natural
12 000 Kč
Doprava zdarma

Všechny sofy mají různé přednosti. Pokud jde o sofu Jump, lze ji upravit tak, aby odpovídala vašemu životu a vašemu stylu. Jump může být nakonfigurován tak, aby skrýval nebo zobrazoval různé aspekty své konstrukce.

Karup Design SOFA BEBOP natural
12 200 Kč
Doprava zdarma

Jednou z charakteristických rysů Bebop jazzu byla schopnost improvizovat a to je přesně to, co vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktivní a útulná sofa pro dva lidi, kteří se přitisknou k sobě. Rychlé uvolnění jedné z postranních ramen přemění Bebop na židli

Karup Design SENZA BED natural
8 600 Kč
Doprava zdarma

Jednoduchost a klid. Inspirovaný japonským stylem, postel Senza je navržena tak, aby poskytovala veškerý komfort a podporu, kterou potřebujete, bez všech zbytečných ozdůbek tradičních postelí.

Karup Design sofa STEP natural
12 200 Kč
Doprava zdarma

Vezměte si svůj byt, stísněný nebo útulný, ať už se budete muset vypořádat s univerzálním krokem, jedním z nejpopulárnějších designů rozkládacích postelí Karup je právě Step. S oběma rameny ve vzpřímené poloze je Step elegantní, kompaktní pohovka.

Karup Design sofa POETRY natural
15 200 Kč
Doprava zdarma

Inspirovaná skandinávským způsobem života. Poetry okouzlí svým minimalistickým designem a skvělou funkčností. Tvůrčí proces, který stojí za tradičním designem pohovky, byl zaměřen na čisté linie a vysokou přizpůsobivost mnoha obytným prostorům.

Karup Design JAPAN BED black
8 300 Kč
Doprava zdarma

Celodřevěná postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato postel byla lehká a praktická. Postel je buď bezbarvá, nebo natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou.

Karup Design PACE BED natural
11 400 Kč
Doprava zdarma

Spát po dlouhém dni? Perfektně jednoduchý kus, Pace je nyní také k dispozici jako pohodlné lůžko! Namísto obložení Pace s pestrými polštáři ji můžete přikrýt s listy a přikrývkami na noc klidného odpočinku.

Karup Design sofa INDIE natural
15 200 Kč
Doprava zdarma

Indie sofa je navržená od SAYSWHO – které dodávají retro dotek ultra-modernímu designu. Kontrastní kus, Indie, je nejen vizuálně lákavý, ale i mimořádně komfortní. Ať už se používá jako pohovka nebo plnohodnotná postel, Indie si jistě udělá dobré jméno.

Karup Design sofa PACE natural
11 100 Kč
Doprava zdarma

Se svými jednoduchými, ale klasickými kulatými nohami nebude Pace Daybed nikdy vystupovat ze stylu. Díky elegantnímu rámu z masivní borovice je Pace odolný i vizuálně přitažlivý.

Karup Design BLUES BED wenge
9 700 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Celodřevěná polohovací postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato postel byla lehká a praktická. Postel je černá, natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou.