Katadyn Micropur antichlorine - kapky 930
290 Kč

kapky na odstranění chlorové pachuti z dezinfikované vodyPřípravek Micropur Antichlorine MA 100 F je určený pro odstranění chlorové pachuti a zápachu pitné vody.

Katadyn BeFree 0,6l tactical
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S novým filtrem KATADYN BeFree™ s kartuší z dutých vláken už nemusíte mít obavy, odkud se příště napijete. Jednoduše naplňte měkkou PVC láhev (bez BPA) a nechte EZ-Clean Membrane™ ukázat, co umí. Při pití pouze jemně stiskněte naplněnou láhev.

Katadyn BeFree 3l
1 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S novým filtrem KATADYN BeFree™ s kartuší z dutých vláken už nemusíte mít obavy, odkud se příště napijete. Jednoduše naplňte měkkou PVC láhev (bez BPA) širokým otvorem a nechte EZ-Clean Membrane™ ukázat, co umí. Při pití pouze jemně stiskněte naplněnou láhev.

Katadyn Hiker Pro 301
2 650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický a kompaktní KATADYN Hiker je stálicí na americkém outdoorovém trhuNe náhodou se nejen v USA těší postavení nejprodávanějšího mobilního filtru. Kombinuje totiž nízkou hmotnost, snadné ovládání a optimální výkon. To vše v odolném provedení z houževnatých plastů.

Katadyn Vario 400
3 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

cestovní vodní filtr s ruční pumpouPokrokový, praktický a výkonný. Tento inteligentní filtr nové generace byl hned po svém uvedení na trh oceněn prestižní mezinárodní cenou „ISPO Outdoor Award“.

Katadyn Pocket 500
10 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Katadyn Pocket se pyšní pověstí nejrobusnějšího a nejkvalitněji provedeného přenosného filtru na světě. Nepochybně Vás překvapí svými kompaktními rozměry (27 × 6 cm) a výjimečnou ergonomií.Tento filtr se jako jediný na světě může pochlubit záruční lhůtou v délce 20 let.