KAY hřeben hustý 21 cm
99 Kč

Novinka

Praktický hřeben disponuje hustými kovovými zuby, který pomůže udržet srst čistou a lesklou. KAY hřeben hustý 21 cm je vhodným doplňkem pro psy s dlouhou a polodlouhou srstí.

KAY hřeben proti parazitům 21 cm
99 Kč

Novinka

Hřeben pomáhá díky svým zaobleným a hustým štětinám odstraňovat parazity jako jsou blechy a roztoči. Součástí je plastová rukojeť s protiskluzovým gumovým povrchem. KAY hřeben proti parazitům 21 cm je vhodným doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY hřeben střídavý 21 cm
99 Kč

Novinka

Praktický hřeben disponuje kovovými hroty dvou délek, které odstraňují odumřelou srst a nečistoty z podsady. Součástí je ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadnou manipulaci. KAY hřeben střídavý 21 cm netahá a je vhodným doplňkem pro psy s dlouhou a polodlouhou srstí.

KAY hřeben vyčesávací
279 Kč

Novinka

Hřeben disponuje hustými kovovými zuby, které odstraňují odumřelou srst z podsady a pomáhá redukovat línání až 90 %. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY hřeben vyčesávací je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů, kočky i koně.

KAY kartáč jednostranný drátěný
99 Kč

Novinka

Jednostranný kartáč disponuje jemnými drátěnými štětinami, které odstraňují prach, podsadu a odumřelou srst. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč jednostranný drátěný je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý
119 Kč

Novinka

Jednostranný kartáč disponuje ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí s protiskluzovým povrchem. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY kartáč masážní na ruku hrubý 12 cm
139 Kč

Novinka

Gumový kartáč zajišťuje stimulační masáž kůže. Také je ideální při koupání, kdy pomáhá šamponovat a čistit srst. Nejlepší způsob vyčesávání provedete dlouhými obloukovými tahy po povrchu srsti. KAY kartáč masážní na ruku hrubý 12 cm je vhodným doplňkem pro psy všech plemen.

KAY kartáč masážní na ruku jemný 13 cm
99 Kč

Novinka

Gumový kartáč zajišťuje stimulační masáž kůže. Také je ideální při koupání, kdy pomáhá šamponovat a čistit srst. Nejlepší způsob vyčesávání provedete dlouhými obloukovými tahy po povrchu srsti. KAY kartáč masážní na ruku jemný 13 cm je vhodným doplňkem pro psy všech plemen.

KAY kartáč oboustranný plastový
129 Kč

Novinka

Oboustranný kartáč disponuje nylonovými štětinami pro odstranění nečistot a drátěnými štětinami. Ty jsou zakončeny kuličkami, které zmožňují snadné včesání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč oboustranný plastový je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY kleště na drápy L 15,5 cm
159 Kč

Novinka

Kleště na drápy jsou opatřeny zarážkou, která pomůže ustřihnout potřebnou délku drápku. Součástí je bezpečnostní pojistka, která brání samovolnému rozevření. KAY kleště na drápy L 15,5 cm jsou vhodné pro vetší psy.

KAY kleště na drápy S 12,5 cm
129 Kč

Novinka

Kleště na drápy jsou opatřeny zarážkou, která pomůže ustřihnout potřebnou délku drápku. Součástí je bezpečnostní pojistka, která brání samovolnému rozevření. KAY kleště na drápy S 12,5 cm jsou vhodné pro štěňata, psy malých ras a kočky.

KAY kleště na drápy XS 10 cm
99 Kč

Novinka

Kleště na drápy jsou opatřeny ostrými a speciálně tvarovanými kovovými čelistmi, díky kterým bude stříhání hračka. KAY kleště na drápy XS 10 cm jsou ideální pro štěňata, psy malých ras a kočky.

Péče o psy a kočky

Péče o psy a kočky