KEETEC RC MOTO dálkový ovladač

KEETEC RC MOTO dálkový ovladač

303 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkový ovladač standardně dodávaný k systémům KEETEC TS 10, TS 100, CZ 10, CZ 100, P LOCK Programování ovladače do řídící jednotky se provádí dle návodu k této jednotce.

Typ baterie: 2× CR 2016 3V

KEETEC Karbonové vyhřívání sedadel CSH 2

KEETEC Karbonové vyhřívání sedadel CSH 2

2 129 Kč

KEETEC CSH2 karbonové vyhřívání sedadel pro jedno sedadlo vozidla s automatickou regulací teploty (termostat). CSH1 je doplněn třípolohovým ovládáním úrovně ohřevu (NÍZKÁ-STREDNÍ-VYSOKÁ). Instaluje se pod látkové čalounění opěradla a sedáku.

Partner: Bi-Xenony
KEETEC Karbonové vyhřívání sedadel CSH 1

KEETEC Karbonové vyhřívání sedadel CSH 1

1 901 Kč

KEETEC CSH 1 je univerzální vyhřívání sedadel se dvěma stupni ohřevu. Poskytuje pohodlí a příjemný zážitek z jízdy, zejména v zimě. Výhodou karbonového vyhřívání sedadel CSH 1 je rovnoměrné vyhřívání celého povrchu sedadla.

Partner: Bi-Xenony
KEETEC Dálkové ovládání CZ 10

KEETEC Dálkové ovládání CZ 10

975 Kč

Řídicí jednotka centrálního zamykání KETEC CZ 10 – cenově dostupný systém KEETEC, obsahuje 2 ks dálkových ovladačů RC MOTO. Ovládání zavazadlového prostoru, ovládání centrálního zamykání pomocí 500mA výstupu pro otevření/zavření, optická signalizace.

Partner: Bi-Xenony

Na trhu je značka Keetec úspěšná od roku 2009 a její produktové portfolio obsahuje zejména autoalarmy, centrální zamykání, vyhřívání sedaček, parkovací asistenty a systémy pro komfort a bezpečnost. Má vybudovanou síť montážních středisek v České i Slovenské republice. V současné době pod značkou Keetec působí více než 40 produktů. Jednou z největších výhod produktů Keetec je tým lidí, kteří neustále monitorují vývoj vozidel a potřeby trhu, získané informace zapracovává do vývoje nových a moderních produktů, přesně podle potřeb zákazníků. Díky tomu je použitelnost produktů této značky jednoduché, rychlé, a to i v nejnovějších vozidlech.