Keyestudio Arduino robotické auto 4WD pro 13 projektů
2 398 Kč

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit až 13 projektů robotického auta, např.auto vyhývající se překážkám, plánovaní trasy jízdy, měření vzdálenosti apod., dálkové nebo bluetooth ovládání

Keyestudio Arduino startovní vzdělávací set pro 32 projektů
1 976 Kč

Vzdělávací elektronická výukova sada obsahuje 32 různých programovatelných projektů, jako např. semafor pro pěší s tlačítkem a LED, zobrazování textu na displeji a další možné kombinace za pomoci potenciometru nebo servo motoru, obsahuje přídavné moduly jako např.

Keyestudio Arduino auto Roboduino
2 728 Kč

inteligentní programovatelné robotické auto s wifi kamerou, založené na desce Yahboom (kompatibilní s Arduino R3).

Keyestudio Arduino pásový tankový robot G1
4 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

celé vozidlo má 2 mm silný modrý zesílený rám z hliníkové slitiny. Většina komponentů je spojena šroubovým a měděným sloupkem a několik částí je navrženo s protiblokovací objímkou. Sada obsahuje veškeré příslušenství k řízení robota.

Keyestudio Arduino robotická žába
2 159 Kč

Tato sada poskytuje perfektní příležitost k sestavení vašeho prvního robota a usnadňuje proces učení o robotice, interaktivně a zábavně. Kompatibilním s Arduino open-source platformou a kódováním Mixly Blocks.

Keyestudio Arduino startovní vzdělávací set EASY plug ultimate
2 134 Kč

Startovací sada založena na platformě Mixly block, velmi snadno použitelná a flexibilní. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení projektů Mixly, které vás naučí, jak ovládat externí senzory a displeje, ovládání zvuku, naučit se programování Mixly Blocks a mnoho dalšího.

Keyestudio Arduino dvoukolový robot OMNIBOX
2 298 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

programovatelný robot s jedinečným tvarem kostkyo velikosti cca 100 mm * 87 mm * 70 mm. Celé vozidlo se skládá ze tří desek plošných spojů a tří akrylových desek. Dvě kola, univerzální kolo a základní deska PCB jsou připevněny nýty, bez potřeby šroubu a bez nutnosti svařování.

Keyestudio Arduino herní konzole
859 Kč

Sada k sestavení vlastní herní konzole. Můžete si vytvořit svůj vlastní herní kód a vytvořit si vlastní herní konzoli podle svých představ. Chcete-li zvýšit radost z herní konzole, můžete nahrát svůj vlastní herní program do herní konzole. Kompatibilní s Arduboy

Keyestudio Arduino programovatelný tank s displejem a čidly
2 728 Kč

Qoopers je skvělý vzdělávací robot s možností ovládání pomocí aplikace, modularizovanou elektronikou, senzory a mechanickými částmi, lze snadno nastavit do 30 minut a transformovat na více než 15 různých tvar, jako je Dozer, Captain Alloy a Scorpoid.

Keyestudio Deska Micro:bit
854 Kč

Mikro: bitová deska je navržena společností BBC, jejímž cílem je pomáhat dětem ve věku 7 a více let, aby se naučily lépe programovat. Mikro: bitová deska má bohaté zdroje na desce, včetně 5 * 5 LED metrických matic, 2 programovatelných tlačítek, kompasu, USB portů, Bluetooth modulu atd.

Keyestudio Arduino 4DOF robotická paže DIY
1 814 Kč

Robotická paže osazená 4 servomotory, které jsou součástí dodávky. Vysoká pevnost, nízká hmotnost, špičková přesnost. Možnost ovládání vlastním ovladačem (součást dodávky), pomocí mobilní aplikace přes Bluetooth nebo Playstation ovladačem (není součást dodávky)

Keyestudio Arduino čtyřkolový robot 4WD UNO R3
3 189 Kč

Yahboom Arduino 4WD Robot je perfektní platforma 4WD robotů s jádrem Arduino UNO. Většina komponentů je spojena šroubovým a měděným sloupkem a několik částí je navrženo s protiblokovací objímkou.

Keyestudio Arduino mini robotický tank V2
2 538 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

programovatelný robotický tank, možnost ovládání pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo pomcí Android aplikace, funkce vyhýbání / následování překážky, následování světla apodl.