Kiehl Xon forte EKO profesionální a ekologický čistič grilu i trouby, 750 ml, silný a přesto šetrný k přírodě

Kiehl Xon forte EKO profesionální a ekologický čistič grilu i trouby, silný a přesto šetrný k přírodě

251 Kč
235 Kč

Ekologický profesionální odmašťovač a čistič grilu. Uvolňuje mastnotu, zbytky smažení a pečení z grilu, trouby, digestoře, konvektomaty a pro mytí kuchyně. Čistí krbová skla od sazí. Odstraní připečenou mastnotu bez drhnutí. Ekologický a bez zápachu, přesto velmi silný. Německá profi kvalita Kiehl.

Partner: Brimi
Kiehl Vinox-eco EKO čistič kuchyně - odstraní vodní kámen z dřezu a nerezových ploch, koncentrát, 10000 ml

Kiehl Vinox-eco EKO čistič - odstraní vodní kámen z nerezových ploch

2 008 Kč
1 972 Kč
Novinka

Ekologický přípravek k odstranění vodního kamene a tuků v kuchyních. Díky koncentrované síle budou nerezové plochy, dřezy i baterie lesklé a bez vodního kamene. Velmi silný, přesto ekologický prostředek určený k ředění. Pro používání v gastro provozech a kuchyních. Čisticí prostředek na vodní kámen.

Partner: Brimi
Kiehl Patronal-eco EKO silný a ekologický prostředek na vodní kámen, 10000 ml

Kiehl Patronal-eco EKO silný a ekologický prostředek na vodní kámen

1 119 Kč

Ekologický a velmi účinný čisticí prostředek na koupelny – umyvadla, vany, sprchové kouty, dlažbu a WC. Odstraní vodní kámen, současně chrání a leští baterie. Ekologický a velmi silný – odstraní nános vodního kamene. Šetrný k bateriím, chromu, plastu.

Partner: Brimi

Společnost skupiny Kiehl Group vyvíjejí, vyrábějí a prodávají výrobky pro profesionální čištění budov a praní prádla. Rodinná firma založena 1904. Kiehl vyvíjí a vyrábí profesionální produkty a profesionální ekologické produkty s vysokou účinností.