Kiehl Acidofix-gel, na vodní kámen u WC a sprch
156 Kč

• Velmi účinný na vodní a močový kámen. • Použití i na baterie. • Díky gelové formě dobře čistí na svislých plochách. • Bez kyseliny chlorovodíkové a fosforečné. Pro odstranění špatně rozpustných zbytků vodního kamene z WC i sprch. Gel dobře čistí na svislých plochách, stačí použít malé množství.

Kiehl Aktiv-Duft koncentrovaná vůně na WC
248 Kč

Vůně na WC, koncentrát k provonění sanitárních prostor a WC. Vonný olej k osvěžení vzduchu a pohlcení nepříjemných pachů s dlouhodobým působením. Jedenkrát stříknout za WC mísu nebo do nádoby na WC štětku.

Kiehl Arenas-soft profesionální jemná aviváž
157 Kč

Profesionální jemná aviváž na barevné i bílé prádlo a textil s dlouhotrvající vůní. Udržuje vaše prádlo měkké a nadýchané, žehlení je snadnější. Prádlo má příjemnou, dlouho trvající svěží vůni, je jemný ke kůži a má antistatický účinek.

Kiehl Thermodur ošetřující lesklý voskový film na podlahy
1 173 Kč

Ošetřující lesklý film na podlahových krytinách – linolea a marmolea, mramor. Lesklý voskový film, který neklouže a je odolný proti vyšlapání. Pro sportovní podlahy, chodby a haly budov. Vysoce odolný proti vyšlapání a vytření čisticími prostředky. Vyplňuje póry podlah, chrání a odpuzuje nečistoty.

Kiehl Coffexa Čisticí tablety do kávovaru 100 ks
399 Kč

Profesionální čistící tablety do kávovaru a termosky. Pro odstranění kávových olejů a tuků, výluh a zbytků kávy a čaje. Pro automaty, kávovary se sítky nebo s filtry a espresa značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis atd. 100 ks tablet v balení.

Kiehl Powerfix - extra silné odstranění vodního kamene
1 276 Kč

Extra silný na odstranění vodního a močového kamene a rzi z dlažby a sanitární keramiky. Výborný na postavební úklid. Použití na veškerou sanitu, WC, pisoáry a keramické dlažby, které jsou odolné kyselinám. Velmi silný na vodní a močový kámen na dlažbě a spárách, kolem toalet, odstraňuje zápach.

Kiehl Tornado silný profesionální prostředek na mytí oken
921 Kč 889 Kč

Pro profesionální mytí oken i na mastnotu na podlaze. Velmi silný čisticí na tuky, nečistoty a nikotin. Odmašťuje při velmi nízké koncentraci Mytí oken, plastových rámů bez dalšího leštění Netvoří pěnu, vhodné do stroje pro mytí podlah

Kiehl Powerfix-gel extra silný čistič na odstranění vodního kamene z WC
146 Kč

Odstraňuje těžko rozpustné vápenné usazeniny a močový kámen z WC mís a pisoárů. Odstraní díky rozpuštění vodního a močového kamene také zápach, který se v těchto nečistotách drží. Velmi účinný na vodní kámen. Díky gelové formě dobře čistí na svislých plochách. Odstraní zápach kolem toalet.

Kiehl Coffexano - cit profesionální odvápňovač kávovarů 1000 ml
181 Kč

Profesionální odvápňovač všech druhů kávovarů. Koncentrát – až 20 dávek čištění. Šetrný k materiálům, plastům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Pro profesionální i domácí kávovary. Velmi účinný na rozpuštění vodního kamene kávovarů i varných konvic. Přípravek je bez octového zápachu.

Kiehl Tablefit odstraní etikety, nálepky a inkoust
266 Kč

Čistič stolů a povrchů od inkoustu a nálepek. Ideální na umělé povrchy, psací stoly či sklo. Čistí povrchy od inkoustu a propisek. Z některých hladkých povrchů odstraní také permanentní fix. Rozpouští lepidlo z nálepek a izolepy.

Kiehl Veriprop čisticí prostředek na vinylové podlahy
234 Kč 211 Kč

Ideální na podlahy – vinyl, linoleum, PVC a plovoucí podlahy, kde zabraňuje tvorbě map od schnutí vody. Aktivně čistí a zasychá bez map a šmouh. Příjemně voní, ekonomicky výhodný. Speciálně na podlahy, kde se tvoří mapy od schnutí vody. Nepění, vhodné do stroje na mytí podlahy, jemně voní.

Kiehl LiEx čistič na podlahy na silné špíny a vosky
1 603 Kč

Li-EX je čistič na podlahy. Odstraňuje vosky a polymery, olejová a tuková znečištění ze spár a pórů podlah. Odstraní ochranné vosky a silné špíny, speciálně na linolea, marmolea, vinyl, PVC, ale také kámen a dlažbu. Aktivně čisticí, nepěnivý, vhodný do mycího stroje na podlahu.

Kiehl Arenas-eco ekologický gel na praní prádla bez fosfátů, profesionální
233 Kč

Prací ekologický koncentrát na prádlo bez fosfátů a bělidel. Je s enzymy. Vynikající prací výkon při 30 – 90°C. Bez bělidel, přesto zajišťuje vysoký stupeň bělosti. Prací gel z Německa vhodný pro praní bílého a barevného prádla i pro čištění textilu. 1l balení s praktickou dávkovací odměrkou.

Kiehl Copex, generální čistič na podlahy pro silný úklid
229 Kč

Odstraňuje voskové a polymerové ochranné filmy a silné znečištění. Generální čistič na podlahy pro silný úklid. Vhodný na všechny běžné podlahy – linoleum, kámen, mramor, dlažby, marmoleum, vinyl, PVC (vyjma parket a dřevěných). Aktivně čistící, málo pěnivý, vhodný na pórovité podlahy. 

Kiehl Dopomat Forte na silné nečistoty na podlahách v garážích a dílnách
1 216 Kč

Čistič na silné mastnoty a nečistoty na podlahách, v garážích a dílnách. Pro úklidové stroje. Odstraňuje motorové oleje a tuky, saze, nánosy nečistot, znečištění od grafitu a výfukových plynů. Pro podlahy z betonu, pálených cihel v halách, dílnách, světlíky z drátěného skla, obklady a dlažby.

Kiehl GlasQueen - ekologická leštěnka na sklo a okna
94 Kč

Glas Queen – ekologická leštěnka na okna Intenzivně čistí a zasychá beze šmouh Neobsahuje vonné látky Neředí se, připraven k okamžitému použití Použitelný na všechny plochy ze skla a vodě odolné povrchy, jako například skla, okna, vitríny, zrcadla, prodejní pulty a akrylátové sklo.

Kiehl Opyman - výživný regenerační krém na ruce
156 Kč

Jemný koncentrovaný regenerační krém na ruce. Velmi účinná regenerace a ochrana. Dostačuje malé množství (0,5 ml) díky vysoké koncentraci. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Vhodný do potravinářství. Ideální při častém mytí rukou v oblastech zpracování potravin, školách, dílnách.

Kiehl Patronal-eco silný a ekologický prostředek na vodní kámen
1 119 Kč

Ekologický a velmi účinný čisticí prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, dlažbu a WC. Odstraní vodní kámen, současně chrání a leští baterie. Ekologický a velmi silný – odstraní nános vodního kamene. Šetrný k bateriím, chromu, plastu. Tvoří film proti usazování nečistot a ochraňuje baterie.

Kiehl Disoman ekologický prostředek na profesionální mytí nádobí
896 Kč 859 Kč

Mytí nádobí – ekologické, účinné a k rukám velmi šetrné. Koncentrát pro profesionální ruční mytí nádobí a povrchů. Díky odmašťující síle je ideální nejen pro mytí skla, ale i černého nádobí nebo povrchů či podlah v kuchyních. Vysoce koncentrovaný a účinný. Neobsahuje barviva ani vonné látky.

Kiehl Econa ekologický čisticí prostředek na podlahy
234 Kč 217 Kč

Econa je ekologický profesionální čisticí prostředek na všechny podlahy i na nábytek, dřevo. Šetrné složení umožňuje univerzální použití na mytí různých typů podlahy. Ekologický koncentrát pro běžné i intenzivní čištění. Na všechny povrchy a podlahy (i ošetřené vosky). Nepění, vhodné do stroje.

Kiehl Leder Pflege čistič na kůži a palubní desky
209 Kč

Čistící a ošetřující prostředek na umělou hmotu a kůži. Ideální na motocykly, osobní a nákladní automobily, kde současně očistí a vyleští kůži i palubní desky z plastu. Na umělou hmotu, gumu, koženku, stejně jako na lakovanou kůži. Pro čištění kožené a koženkové sedačky nebo čištění kožené obuvi.

Kiehl Leder Pflege čistič na kůži a palubní desky aut
209 Kč

Čistící a ošetřující prostředek na umělou hmotu a kůži. Ideální na motocykly, osobní a nákladní automobily, kde současně očistí a vyleští kůži i palubní desky z plastu. Na umělou hmotu, gumu, koženku, stejně jako na lakovanou kůži. Pro čištění kožené a koženkové sedačky nebo čištění kožené obuvi.

Kiehl Vinox-eco odstraní vodní kámen z nerezových ploch
2 008 Kč 1 972 Kč

Ekologický přípravek k odstranění vodního kamene a tuků v kuchyních. Díky koncentrované síle budou nerezové plochy, dřezy i baterie lesklé a bez vodního kamene. Velmi silný, přesto ekologický prostředek určený k ředění. Schváleno pro používání v gastro provozech a kuchyních.

Společnost skupiny Kiehl Group vyvíjejí, vyrábějí a prodávají výrobky pro profesionální čištění budov a praní prádla. Rodinná firma založena 1904. Kiehl vyvíjí a vyrábí profesionální produkty a profesionální ekologické produkty s vysokou účinností. 

Společnost skupiny Kiehl Group vyvíjejí, vyrábějí a prodávají výrobky pro profesionální čištění budov a praní prádla. Rodinná firma založena 1904. Kiehl vyvíjí a vyrábí profesionální produkty a profesionální ekologické produkty s vysokou účinností.