Kis C-Box Artists XL 50 l
479 Kč

399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modrý úložný box s geometrickými vzory má kapacitu 50 l a je vyrobený z plastu. Barevný design je vhodný pro milovníky výrazných doplňků i do dětského pokoje. Víko chrání obsah přes prachem.


Kis Plastový box Mickey Colours, 13 l
379 Kč

329 Kč

Barevný úložný box s motivem Mickey Mouse nabízí objem 13 l a je ideálním pomocníkem pro uložení drobnějších hraček, stavebnice nebo jiných předmětů. Box je vyrobený z plastu a klipové uzavírání zajišťuje, aby se víko samovolně neotevřelo.


Kis C-Box Cute Animals XL 50 l
479 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Box pro ukládání hraček s dětským motivem je vyrobený z plastu a díky své velké kapacitě 50 l pojme velké množství věcí. Víko chrání obsah před prachem, transparentní materiál vám pomůže s hledáním toho, co je v boxu schované.


Kis C-Box Artists L 27 l
360 Kč

299 Kč

Pestrobarevný úložný box ve stylu pop art zaujme milovníky výrazných doplňků, své využití však najde i v dětské pokoji k uskladnění hraček. Jeho kapacita činí 27 l a je vyrobený z plastu.


Kis Moover Box Pro XL 60 l
579 Kč

489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tmavě šedý úložný box má kapacitu 60 litrů a je vyroben z pevného plastu. Víko chrání skladovaný obsah před prachem, oranžové klipy se starají o to, aby se víko samovolně neotevřelo. Svým provedením se box hodí především do dílen, garáží a jiných technických místností.


Kis C-Box Nature Cube 27 l
340 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skladovací plastový box s květinovým motivem vlčích máků vám pomůže uložit nejrůznější předměty od dokumentů po zimní čepice. Víko chrání obsah boxu před prachem a díky transparentnímu provedení vždy snadno zjistíte, co se ukrývá uvnitř.


Kis Spinning Latch Box M 30 l
330 Kč

259 Kč

Úložný box s kapacitou 30 litrů umístíte díky nízké výšce i pod postel, a ušetříte tak místo ve vaší skříni. Box je vyrobený z průsvitného plastu, což vám umožní se lehce zorientovat v tom, co se nachází uvnitř. Dno opatřené kolečky usnadňuje manipulaci.


Kis C-Box Nature L 27 l
349 Kč

299 Kč

Transparentní plastový box s decentním květinovým motivem má kapacitu 27 l. Víko chrání uložený obsah před prachem a průhledné provedení vám pomůže s orientací, co je uvnitř uloženo.


Kis C Box Colours Arty XL, 50 l
470 Kč

369 Kč

Velký úložný box značky Kis s víkem je jako stvořený pro skladování kreslících potřeb. Máte doma malého výtvarníka? Tuto plastovou krabici o objemu 50 l jistě ocení. Skvěle poslouží i k uložení hraček, knih nebo oblečení.


Kis Chic Kontejner Laundry Bag 9 l
259 Kč

179 Kč

Úložný plastový kontejner s víkem a praktickým madlem je skvělým pomocníkem pro uskladnění nejrůznějších věcí. Díky svému provedení je ideální například na sypký prací prášek. Konec nevzhledným papírovým krabicím!


Kis Chic Kontejner Home Service 9 l
259 Kč

179 Kč

Úložný plastový kontejner s víkem a praktickým madlem je skvělým pomocníkem pro uskladnění nejrůznějších věcí. Díky svému provedení je ideální například na sypký prací prášek. Konec nevzhledným papírovým krabicím!


Kis C-Box Cute Animals M 18 l
259 Kč

189 Kč

Veselý dětský box pro ukládání hraček je vyrobený z odolného plastu a má objem 18 litrů. Víko zajistí, aby se na věci neprášilo, transparentní materiál pomůže s orientací, co přesně se v krabici nachází.


Kis Moover Box Pro L 45 l
480 Kč

399 Kč

Skladovací box v tmavě šedé barvě má kapacitu 45 litrů a je vyroben z pevného plastu. Víko chrání uložený obsah před prachem, oranžové klipy se starají o to, aby se víko samovolně neotevřelo. Svým provedením se box hodí především do dílen, garáží a jiných technických místností.


Kis W Box Toy Style Princess 50 l
489 Kč

399 Kč

Dětský plastový box s odklápěcím víkem Kis v podobě truhly je skvělým řešením pro rychlé uložení hraček. Velký objem 50 l poskytuje spoustu místa a pojme tak vše potřebné. Kolečka umístěná na spodní straně usnadňují manipulaci.


Kis Omni Latch Box XL 60 l
430 Kč

349 Kč

Skladovací box o objemu 60 litrů z transparentního plastu je na dně opatřen kolečky pro snadnou manipulaci. Víko zajišťují modré klipy, které brání v jeho samovolném odklopení.


Kis C-Box Nature XL 50 l
470 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký transparentní box s květinovým potiskem je vyrobený z plastu a jeho objem činí 50 l. Skvěle poslouží k uskladnění sezonního oblečení či hraček. Víko chrání uložený obsah před prachem.


Kis C Box Style Tender Zoo XL, 50 l
449 Kč

369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký skladovací box Kis s veselým potiskem nabízí objem 50 l. Je vyrobený z plastu a opatřený víkem. Kolečka umístěná na spodní straně usnadňují manipulaci s boxem.


Kis C-Box Nature M 18 l

Kis C-Box Nature M 18 l

Hodnocení: 5
260 Kč

189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Transparentní plastový box s decentním potiskem stromů má kapacitu 18 l. Víko chrání uložený obsah před prachem a průhledné provedení vám pomůže s orientací, co je uvnitř uloženo.


Kis C Box Style Tender Zoo CUBE, 27 l
349 Kč

269 Kč

Veselý skladovací box značky Kis s barevným potiskem je opatřený víkem a poskytuje ideální řešení pro skladování hraček, kreslících potřeb nebo jiných drobností. Nabízí objem 27 l a je vyroben z plastu.


Kis Spinning Latch Box XL 56 l
530 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úložný box s dvoukřídlým víkem má objem 56 litrů a je vyrobený z odolného plastu. Nízké provedení umožňuje umístit box například pod postel, průhledný materiál prozradí, co je uloženo uvnitř, aniž by bylo třeba box zbytečně otevírat. Kolečka na dně usnadňují manipulaci.


Kis Plastový box Star Wars, 23 l
560 Kč

469 Kč

Úložný plastový box s oblíbeným motivem Star Wars nabízí objem 23 l a je ideálním řešením pro uskladnění hraček, knih nebo věcí, které zrovna nejsou potřeba. Praktické klipy zajišťují víko, takže se samovolně neotevře a chrání skladovaný obsah.


Kis W Box Toy Style Pirate 50 l
480 Kč

399 Kč

Dětský skladovací box s odklápěcím víkem Kis v podobě truhly je skvělým řešením pro rychlé uložení hraček. Velký objem 50 l poskytuje spoustu místa a pojme tak vše potřebné. Kolečka umístěná na spodní straně usnadňují manipulaci.


Kis Plastový box Emoji, 13 l
409 Kč

329 Kč

Žlutý box s potiskem smajlíků Emojiobjem 13 l a je skvělým řešením pro uložení drobnějších hraček, stavebnice nebo jiných předmětů. Box je vyrobený z plastu a klipové uzavírání zajišťuje, aby se víko samovolně neotevřelo.


Kis C-Box Cute Animals L 27 l
359 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý dětský box pro ukládání hraček je vyrobený z odolného plastu a má objem 27 litrů. Víko zajistí, aby se na věci neprášilo, transparentní materiál pomůže s orientací, co přesně se v krabici nachází.


Kis Plus Shelf 60/4

Kis Plus Shelf 60/4

Hodnocení: 5
429 Kč

380 Kč

Jednoduchý plastový regál se 4 policemi. Nosnost každé police je 20 kg, celkové zatížení regálu je 80 kg. Pro větší stabilitu a bezpečnost lze regál pomocí svorky přišroubovat ke stěně. Rozměry regálu jsou šxhxv 60×30×135 cm. Snadná montáž za 5 minut bez použití nářadí.


Kis C Box App M, 18 l
249 Kč

189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Transparentní úložný box z dílny značky Kis je opatřený víkem a poskytuje ideální řešení pro skladování dětských hraček, oblečení nebo jiných drobností, které potřebujete uschovat. Jeho objem činí 18 l a je vyroben z plastu.


Kis C Box Colours Arty M, 18 l
249 Kč

189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pestrobarevný úložný box Kis s víkem je ideálním řešením pro skladování dětských hraček, kreslících potřeb nebo jiných drobností. Jeho objem činí 18 l a je vyroben z plastu. Díky transparentnímu provedení budete mít vždy přehled o tom, co se uvnitř ukrývá.


Kis C Box App L, 27 l
379 Kč

199 Kč

Nízký úložný box na kolečkách značky Kis s víkem je ideálním řešením pro skladování dětských hraček, oblečení nebo jiných drobností, které potřebují své místo. Díky nízkému provedení se vleze i pod postel a nezabere žádné místo ve skříni. Jeho objem činí 27 l a je vyroben z plastu.


Kis C Box App XL, 50 l
449 Kč

369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký skladovací box Kis s barevným potiskem nabízí objem 50 l. Je vyrobený z bílého transparentního plastu a je opatřený víkem. Kolečka umístěná na spodní straně usnadňují manipulaci s boxem.


Kis Plastový box Star Wars, 13 l
429 Kč

329 Kč

Skladovací box s populárním motivem Star Wars nabízí objem 13 l a je ideálním pomocníkem pro uložení drobnějších hraček, stavebnice nebo jiných předmětů. Box je vyrobený z plastu a klipové uzavírání zajišťuje, aby se víko samovolně neotevřelo.


Kis C Box Colours Arty L, 27 l
349 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nízký úložný box značky Kis s víkem je ideálním řešením pro skladování dětských hraček, kreslících potřeb nebo jiných drobností. Díky nízkému provedení se vleze i pod postel a nezabere žádné místo ve skříni. Jeho objem činí 27 l, je opatřen kolečky a je vyroben z plastu.


Kis C Box Style Tender Zoo L, 27 l
359 Kč

299 Kč

Nízký úložný box s kolečky značky Kis s víkem je ideálním řešením pro skladování dětských hraček, kreslících potřeb nebo jiných drobností. Díky nízkému provedení se vleze i pod postel a nezabere žádné místo ve skříni. Jeho objem činí 27 l a je vyroben z plastu.


Kis Funny box 46 l

Kis Funny box 46 l

Hodnocení: 4,5
499 Kč

329 Kč

Dětmi oblíbený box na hračky značky Kis je opatřen čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci i s plným boxem. Díky zacvaknutelnému víku lze boxy stohovat na sebe a ušetřit tak místo v dětském pokojíčku.


Kis Clipper box 32,5 l

Kis Clipper box 32,5 l

Hodnocení: 4
449 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úložný Clipper box najde všestranné využití v každé domácnosti. Boxy se jednoduše přenáší díky postranním držadlům, která zároveň slouží jako zavírání víka. Pro úsporu místa lze jednotlivé kusy stohovat.


Kis C Box App CUBE, 27 l

Kis C Box App CUBE, 27 l

Hodnocení: 3
319 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový skladovací box značky Kis s barevným potiskem je opatřený víkem a poskytuje ideální řešení pro skladování hraček, dokumentů nebo jiných drobností. Nabízí objem 27 l.


Kis Koš Chic Bin 50 l

Kis Koš Chic Bin 50 l

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč

659 Kč

Velký odpadkový koš s objemem 50 litrů si oblíbíte nejen v kuchyni kvůli těsnění víka, který brání úniku pachů či pogumovaným nožkám, které zajišťují maximální stabilitu a koš zůstává na svém místě.


Kis Omni box s kolečky 60 l
479 Kč

319 Kč

Opravdu velký úložný box s objemem 60 litrůčtyři kolečka pro snadnou manipulaci, i když je naplněný. Transparentní provedení usnadní hledání uskladněných věcí a hned tak vidíte, kde se co skrývá.


Kis Box se 3 zásuvkami Spider Tower 23
630 Kč

529 Kč

Pojízdný box se třemi zásuvkami bude praktickým pomocníkem v kanceláři, ale i třeba doma v koupelně. Je vybaven snadno otevíratelnými zásuvkami a otočnými kolečky pro bezproblémové přemístění.


Kis Clipper box 58,4 l
649 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký úložný box z pevného plastu se dobře přenáší díky postranním madlům, které zároveň slouží k zavírání víka. I když jsou boxy naplněné, lze je stohovat na sebe a ušetřit tak místo.


Kis Koš Chic Bin 35 l

Kis Koš Chic Bin 35 l

Hodnocení: 5
999 Kč

478 Kč

Pedálový koš Chic o objemu 35 litrů je plný vychytávek. Víko je opatřené gumovým těsněním proti úniku zápachu, vnitřní vyjímatelná nádoba usnadňuje vyprázdnění a stabilitu zajišťují gumové nožky.


Kis All In Box XL 55 l

Kis All In Box XL 55 l

Hodnocení: 5
389 Kč

329 Kč

Bílý neprůhledný box je perfektní jak pro třídění odpadu, tak pro uskladnění dětských bačkůrek, hraček či jiných drobností v domácnosti. Jednotlivé boxy lze na sebe stohovat a díky dvojitému otevírání víka je vždy otevřete.


Kis Bi-box 26 l

Kis Bi-box 26 l

Hodnocení: 5
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úložný Bi-box je vyrobený z vysoce pevného plastu, takže je vhodný na hračky, v domácnosti, ale i do dílny či garáže. Je vybaven dvěma držadly pro pohodlné přenášení a průhlednými okny pro přehled, co se v boxu nachází.


Kis Bi-box 40 l

Kis Bi-box 40 l

Hodnocení: 4,5
369 Kč
352 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký a velmi pevný úložný box pro univerzální použití v domácnosti je na výběr v několika atraktivních barevných variantách. Průhledná okna umožňují lepší orientaci při hledání uskladněných věcí a pojistka víka zaručí, že se při manipulaci sám neotevře.


Kis All In Box L 40 l
259 Kč

229 Kč

Bílý neprůhledný box je perfektní jak pro třídění odpadu, tak pro uskladnění dětských bačkůrek, hraček či jiných drobností v domácnosti. Jednotlivé boxy lze na sebe stohovat a díky dvojitému otevírání víka je vždy otevřete.


Kis Bi-box S 11 l
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skladovací box je vyrobený z vysoce pevného plastu, čímž je vhodný na hračky, v domácnosti, ale i do dílny či garáže. Je vybaven dvěma držadly pro pohodlné přenášení a průhlednými okny pro přehled, co se v boxu nachází.


Kis Chic Bin L 50 l

Kis Chic Bin L 50 l

Hodnocení: 5
699 Kč

659 Kč

Odpadkový koš s nášlapným mechanismem pojme až 50 l nepořádku a díky dobře přilnavému víku udrží vše schované. Je opatřen rámečkem pro pevné uchycení pytle. Jednoduchý a moderní design se bude hodit i do vaší domácnosti.


Kis Chic Bin L American Flag 50 l
899 Kč

659 Kč

Koš na odpadky s motivem americké vlajky od značky Kisnášlapným mechanismem pojme až 50 l nepořádku a díky dobře přilnavému víku udrží vše schované. Je opatřen rámečkem pro pevné uchycení pytle. Jednoduchý a moderní design se bude hodit i do vaší domácnosti.


Kis Chic Bin M American Flag 35 l
649 Kč

478 Kč

Odpadkový koš s motivem americké vlajky a pedálovým mechanismem pojme až 35 l nepořádku a díky dobře přilnavému víku udrží vše schované. Je opatřen rámečkem pro pevné uchycení pytle. Moderní design se bude hodit do pracovny i studentského pokoje.


KIS je je produktová značka výrobce a.b.m. Italia SpA který navrhuje, vyrábí a prodává produkty pro jednoduché skladování a uspořádání v domácnosti. Vyznačuje se svěžím designem, promyšlenou koncepcí a vysoce kvalitním zpracováním. Při výrobě je také dáván velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí.

KIS je je produktová značka výrobce a.b.m. Italia SpA který navrhuje, vyrábí a prodává produkty pro jednoduché skladování a uspořádání v domácnosti. Vyznačuje se svěžím designem, promyšlenou koncepcí a vysoce kvalitním zpracováním. Při výrobě je také dáván velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí.