KISS Luxusní umělé řasy Lash Couture 1 pár (Varianta Little Black Dress)

KISS Luxusní umělé řasy Lash Couture 1 pár

215 Kč

Umělé řasy pro přirozený vzhled Lash Couture – kdo by tušil, že změnit váš vzhled by mohlo být tak snadné a rychlé. Nečekejte – připravte se na umělé řasy a užijte si jejich změnu tak, aby vyhovovala každé vaší náladě a každému okamžiku! .

Partner: Vivantis
KISS Umělé řasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár (Varianta Brassiere)
1x

KISS Umělé řasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár

278 Kč

Umělé řasy Lash Couture Triple Push-Up Collection poskytnou vašim řasám výrazné zvednutí. Výsledkem je dramatický 3D efekt. Definovaný bohatý vzhled. Více elegantních stylů řas, na které je aplikovaná technologie s více tloušťkami a které budou smíchány s přirozenými řasami.

Partner: Vivantis
KISS Umělé řasy kvetoucí se zářícím vzhledem Blooming Lash 1 pár (Varianta Lily)

KISS Umělé řasy kvetoucí se zářícím vzhledem Blooming Lash 1 pár

224 Kč

Umělé řasy kvetoucí se zářícím vzhledem Blooming Lash s Multi-Angle technologií přináší řasám plnější objem. Mísí se dobře s vlastním řasami – výsledkem jsou husté řasy a svůdný pohled! Kdo by tušil, že změnit váš vzhled by mohlo být tak snadné a rychlé.

Partner: Vivantis
KISS Magnetické řasy Magnetic Lash 1 pár (Varianta 01)
7x

KISS Magnetické řasy Magnetic Lash 1 pár

309 Kč

Magnetické řasy Magnetic Lash dodají vašim očím intenzivní a svůdný pohled. S jejich pomocí vytvoříte okouzlující výraz, navíc je jejich aplikace velmi snadná a zvládne ji opravdu každý! .

Partner: Vivantis
KISS Sada na umělé nehty Salon Dip

KISS Sada na umělé nehty Salon Dip

597 Kč

Revoluční systém k vytvoření bezchybné manikúry, která dlouho vydrží a aplikace je navíc velice snadná. Stačí přilepit nehet a namočit ho do pigmentového prášku Salon Dip. Nepotřebujete lampu ani dlouhé minuty na zaschnutí. .

Partner: Vivantis

Společnost KISS je globální lídr v oblasti profesionálních kosmetických produktů. Posláním společnosti KISS je umožnit ženám přinést si svůj salón domů a to díky kvalitním kosmetickým produktům, které si můžou aplikovat sami bez jakýchkoliv obtíží, a které šetří čas, úsilí a peníze. Buďte připraveni na ohromující zážitek z akrylových nebo gelových fashion nehtů, které si během okamžiku přilepíte nebo jen přitlačíte a na umělé řasy s novými inovativními technologiemi. Nyní je domácí krása snadno dosažitelná a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti!