KIWI WALKER Cestovní láhev 2in1, růžová/modrá
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní lahev můžete z jedné strany naplnit jídlem a z druhé vodou. Má objem 500 a 750 ml. Její součástí je kovová karabina, která umožňuje připnutí k batohu či pásku. KIWI WALKER Cestovní láhev 2in1, růžová/modrá je nepropustná.

KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny modrá, 20 cm
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chobotnice je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny modrá, 20 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Cestovní láhev 2in1, oranžová/zelená
329 Kč

Novinka

Cestovní lahev můžete z jedné strany naplnit jídlem a z druhé vodou. Má objem 500 a 750 ml. Její součástí je kovová karabina, která umožňuje připnutí k batohu či pásku. KIWI WALKER Cestovní láhev 2in1, oranžová/zelená je nepropustná.

KIWI WALKER Cheese miska, modrá, 750 ml
549 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z plastu ABS. Vnitřní nerezová miska je vyjímatelná a můžete ji mýt v myčce. Součástí jsou protiskluzové patky. KIWI WALKER Cheese miska, modrá, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Cheese miska, oranžová, 750 ml
549 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z plastu ABS. Vnitřní nerezová miska je vyjímatelná a můžete ji mýt v myčce. Součástí jsou protiskluzové patky. KIWI WALKER Cheese miska, oranžová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Cheese miska, růžová, 750 ml
549 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z plastu ABS. Vnitřní nerezová miska je vyjímatelná a můžete ji mýt v myčce. Součástí jsou protiskluzové patky. KIWI WALKER Cheese miska, růžová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Cheese miska, zelená, 750 ml
549 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z plastu ABS. Vnitřní nerezová miska je vyjímatelná a můžete ji mýt v myčce. Součástí jsou protiskluzové patky. KIWI WALKER Cheese miska, zelená, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny modrá, 18 cm
229 Kč

Novinka

Kruh je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny modrá, 18 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny oranžová, 18 cm
229 Kč

Novinka

Kruh je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny oranžová, 18 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny růžová, 18 cm
229 Kč

Novinka

Kruh je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Házecí a plovací kruh z TPR pěny růžová, 18 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, hnědá
186 Kč

Novinka

Zásobník na pamlsky disponuje magnetickým uzávěrem, díky kterému předejdete vysypání. Lze ho velmi snadno připnout na opasek. KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, hnědá je vyrobena ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, modrá
186 Kč

Novinka

Zásobník na pamlsky disponuje magnetickým uzávěrem, díky kterému předejdete vysypání. Lze ho velmi snadno připnout na opasek. KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, modrá je vyrobena ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, růžová
186 Kč

Novinka

Zásobník na pamlsky disponuje magnetickým uzávěrem, díky kterému předejdete vysypání. Lze ho velmi snadno připnout na opasek. KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, růžová je vyrobena ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, zelená
186 Kč

Novinka

Zásobník na pamlsky disponuje magnetickým uzávěrem, díky kterému předejdete vysypání. Lze ho velmi snadno připnout na opasek. KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, zelená je vyrobena ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, žlutá
186 Kč

Novinka

Zásobník na pamlsky disponuje magnetickým uzávěrem, díky kterému předejdete vysypání. Lze ho velmi snadno připnout na opasek. KIWI WALKER Kapsa na pamlsky, žlutá je vyrobena ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny modrá, 22 cm
269 Kč

Novinka

Frisbee je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny modrá, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny oranžová, 22 cm
269 Kč

Novinka

Frisbee je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny oranžová, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny růžová, 22 cm
269 Kč

Novinka

Frisbee je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny růžová, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny zelená, 22 cm
269 Kč

Novinka

Frisbee je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Létací a plovací frisbee z TPR pěny zelená, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Mrazem sušená hruška 50 g
119 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z hrušek a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušená hruška 50 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušená jahoda 25 g
99 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z jahod a neobsahuje umělé přísady, chemikálie a barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušená jahoda 25 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušená kuřecí játra 105 g
179 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z kuřecích jater a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušená kuřecí játra 105 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušené jablko 45 g
109 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z jablek a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené jablko 45 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušené kiwi 30 g
89 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100% kiwi a neobsahuje umělé přísady, chemikálie a barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené kiwi 30 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušené krevety 50 g
119 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z krevet a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené krevety 50 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušené kuře 70 g
149 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z kuřecího masa a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené kuře 70 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušené rybí maso 60 g
129 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z rybího masa a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené rybí maso 60 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušený banán 70 g
149 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z banánů a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušený banán 70 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Mrazem sušený tuňák 85 g
169 Kč

Novinka

Pamlsek je ze 100 % z tuňáka a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušený tuňák 85 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, hnědý
149 Kč

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, hnědý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, modrý
149 Kč

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, modrý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, růžový
149 Kč

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, růžový je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, zelený
149 Kč

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, zelený je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, žlutý
149 Kč

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, žlutý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny oranžová, 20 cm
269 Kč

Novinka

Chobotnice je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny oranžová, 20 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny růžová, 20 cm
269 Kč

Novinka

Chobotnice je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny růžová, 20 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny zelená, 20 cm
269 Kč

Novinka

Chobotnice je ideální aportovací hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací chobotnice z TPR pěny zelená, 20 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací míček z TPR pěny modrá, 9 cm
159 Kč

Novinka

Míček je ideální hračkou pro psy. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací míček z TPR pěny modrá, 9 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny modrá, 22 cm
269 Kč

Novinka

Hračka je ideální na přetahování se psem. Je vyrobena z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny modrá, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny oranžová, 22 cm
269 Kč

Novinka

Hračka je ideální na přetahování se psem. Je vyrobena z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny oranžová, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny růžová, 22 cm
269 Kč

Novinka

Hračka je ideální na přetahování se psem. Je vyrobena z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny růžová, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny zelená, 22 cm
269 Kč

Novinka

Hračka je ideální na přetahování se psem. Je vyrobena z lehkého a odolného materiálu TPR, který jen tak nezničí. Lze použít i ve vodě, jelikož plave na hladině. KIWI WALKER Plovací Zeppelin z TPR pěny zelená, 22 cm má výraznou barvu, která usnadní hledání například v trávě.

KIWI WALKER UFO miska, modrá, 750 ml
499 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z vulkanizovaného kaučuku a plastu ABS. Součástí jsou protiskluzové nožičky, které zmenšují úhel hrudníku při pití či jídle. KIWI WALKER UFO miska, modrá, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER UFO miska, oranžová, 750 ml
499 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z vulkanizovaného kaučuku a plastu ABS. Součástí jsou protiskluzové nožičky, které zmenšují úhel hrudníku při pití či jídle. KIWI WALKER UFO miska, oranžová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER UFO miska, růžová, 750 ml
499 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z vulkanizovaného kaučuku a plastu ABS. Součástí jsou protiskluzové nožičky, které zmenšují úhel hrudníku při pití či jídle. KIWI WALKER UFO miska, růžová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER UFO miska, zelená, 750 ml
499 Kč

Novinka

Miska pro psy o objemu 0,75 ml je vyrobena z vulkanizovaného kaučuku a plastu ABS. Součástí jsou protiskluzové nožičky, které zmenšují úhel hrudníku při pití či jídle. KIWI WALKER UFO miska, zelená, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Deka Sweet Home červená Racing
549 Kč

Novinka

Oboustranná přikrývka pro domácí mazlíčky je velmi příjemná díky materiálu, kterým je kvalitní polyesterové rouno. Lze jí přehodit židli, postel či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home červená Racing najde využití v každé domácnosti, kde doplní interiér.

KIWI WALKER Deka Sweet Home modrá Sailor
549 Kč

Novinka

Oboustranná přikrývka pro domácí mazlíčky je velmi příjemná díky materiálu, kterým je kvalitní polyesterové rouno. Lze jí přehodit židli, postel či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home modrá Sailor najde využití v každé domácnosti, kde doplní interiér.

Kiwi Walker přináší hravost a kreativitu na trh s chovatelskými potřebami pro vaše domácí mazlíčky. Proč Kiwi Walker?

Kiwi je exotický nelétavý pták z Nového Zélandu, který je mezi ostatními tak trochu jiný. Je však skvělým běžcem, je s ním legrace, a svou jedinečností upoutává všechny okolo. Stal se proto naším ambasadorem, který nás inspiruje a rozvíjí naši představivost při vytváření originálních produktů pro vaše mazlíčky. Naši zákazníci a jejich čtyřnozí přátelé milují Kiwi Walker produkty pro jejich unikátní designové zpracování, barevnou pestrost, smysl pro humor i detail a také důraz, který klademe na kvalitu, zdravotně nezávadné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí.

Základem našich pelíšků je ortopedická paměťová pěna, která se přirozeně přizpůsobí každému tělu, a naše mrazem sušené pamlsky obsahují pouze 100% přírodní ingredience. Vítáme vás v Kiwi Walker, světě plném barev, rozmanitých tvarů a neustálého dobrodružství.

Kiwi Walker přináší hravost a kreativitu na trh s chovatelskými potřebami pro vaše domácí mazlíčky. Proč Kiwi Walker?

Kiwi je exotický nelétavý pták z Nového Zélandu, který je mezi ostatními tak trochu jiný. Je však skvělým běžcem, je s ním legrace, a svou jedinečností upoutává všechny okolo. Stal se proto naším ambasadorem, který nás inspiruje a rozvíjí naši představivost při vytváření originálních produktů pro vaše mazlíčky. Naši zákazníci a jejich čtyřnozí přátelé milují Kiwi Walker produkty pro jejich unikátní designové zpracování, barevnou pestrost, smysl pro humor i detail a také důraz, který klademe na kvalitu, zdravotně nezávadné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí.

Základem našich pelíšků je ortopedická paměťová pěna, která se přirozeně přizpůsobí každému tělu, a naše mrazem sušené pamlsky obsahují pouze 100% přírodní ingredience. Vítáme vás v Kiwi Walker, světě plném barev, rozmanitých tvarů a neustálého dobrodružství.