KOALA Kojenecký bavlněný overal Koala Robin kočička tyrkysový - Kojenecký bavlněný overal Koala Robin kočička tyrkysový
234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální kojenecký overal Koala Robin. Overálek zdobí krásný velký obrázek kočičky, a je originální právě tím, že má netopýří rukávky. Zapínaní na cvočky na ramínkách a mezi nožičkami což usnadňuje oblékáni a přebalování. Overal má na ručičkách širokým pružným lemem, který netlačí.

KOALA Letní soupravička Koala Merlin modrá - Letní soupravička Koala Merlin modrá
287 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherná letní soupravička Koala Merlin. Součástí soupravičky je tričko a kraťásky. Tričko zdobí roztomilý obrázek rybičky, kraťásky jsou jednobarevné. Má krásné zářivé barvy s výrazným motivem. Tričko má okolo krčku barevný lem. Díky nápaditému designu bude děťátko v soupravičce velmi originální.

KOALA Dětská osuška s žínkou Koala Happy Zebra grey
489 Kč

Dětská osuška Koala Happy Zebra s kapucí a žínkou. Osušku zdobí krásný obrázek zebry a lem. V balení je i praktická žínka. Osuška dítě po koupání zahřeje a kapuce chrání mokrou hlavičku dítěte před chladem. Rozměry: osuška: cca 90×90 cm. Složení: 85% bavlna, 15% polyester.

KOALA Dětská osuška s žínkou Koala Jungle tyrkysová
489 Kč

Dětská osuška Koala Jungle s kapucí a žínkou. Osušku zdobí krásný obrázek opičky a lem se vzorem. V balení je i praktická žínka. Osuška dítě po koupání zahřeje a kapuce chrání mokrou hlavičku dítěte před chladem. Rozměry: osuška: cca 90×90 cm. Složení: 85% bavlna, 15% polyester.