L.O.L. Surprise! Box plný překvapení-17%
3 919 Kč 3 249 Kč

Akce

Tolik L.O.L. překvapení v jednom boxu jsi ještě nenašla! Rozbalování si budeš užívat nejméně 1,5 hod. Získáš 14 exkluzivních postaviček, včetně dvou O.M.G. Velkých séger, nové oblečky a doplňky. Celkem můžeš objevit více než 70 překvapení!

L.O.L. Surprise! Winter Disco Obleček na každý den
1 499 Kč 669 Kč

Kolekce Winter Disco přináší holčičkám překvapení pro tajemné L.O.L. Surprise panenky. Najdi spoustu nových a stylových doplňků s touto kolekcí. Otevírej postupně okénka a zjistíš, jaké překvapení na tebe čeká.

L.O.L. Surprise! Hairvibes Česatice, série A-15%
529 Kč 449 Kč

Akce

Navrhni vlastní účesy pro #HAIRVIBES Česatici! Rozbal více než 15 překvapení včetně 7 kombinovatelných paruk, se kterými vytvoříš nekonečně mnoho účesů. Nejméně 3 paruky mají opravdické česatelné vlásky. Paruky jdou snadno sundat a znovu nasadit, takže můžeš měnit účes svojí panence, jak se ti zlíbí.

L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáček - Makeover série 1-23%
389 Kč 299 Kč

Akce

7 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci! Omyj chlupatou vrstvu ze svého zvířátka a objevíš, jaké zvířátko se pod ní skrývá. Nebo chloupky pouze uprav a navrhni si svoje vlastní zvířátko. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami a sestřičkami L.O.L.

L.O.L. Surprise! Továrna na třpytky-33%
1 349 Kč 899 Kč

Akce

L.O.L. Surprise! Továrna na třpytky je jediná sada na hraní, která umožňuje vylepšení vzhledu vaší panenky. Máte jednu panenku dvakrát? Žádný problém! Nyní můžete vytvářet nové postavičky znovu a znovu díky třpytkám a chloupkům, které tato sada obsahuje.

L.O.L. Surprise! Biggie Velká zvířátka pejsek-25%
1 199 Kč 899 Kč

Akce

Velké zvířátko v kabelce, ve které se skrývá spousta překvapení! Zvířátko je zároveň batůžkem nebo kasičkou (dle druhu) pro uchovávání různých pokladů.

L.O.L. Surprise! Dům s novou rodinou
6 209 Kč 5 599 Kč

Akce

L.O.L. Surprise! Dům je luxusní bydlení pro všechny panenky a zvířátka L.O.L. Surprise! Dům je tak obrovský, má 3 patra, navíc se do Domu vejdou i Velké ségry. Dům je vyroben ze dřeva. V balení najdeš novou exkluzivní rodinu.

L.O.L. Surprise! Fashion Show Kufřík na cesty, světle růžový
899 Kč

Praktický pomocník pro sběratelky panenek a zvířátek L.O.L. Surprise! Do přenosného kufříku můžeš uložit svoje L.O.L. panenky a vzít si je kamkoliv s sebou a tam si s nimi hrát. Kufřík je možné použít jako výstavu nebo pověsit na stěnu.

L.O.L. Surprise! Bublající překvapení - růžové
959 Kč 839 Kč

Rozbal ještě více překvapení s L.O.L. Bubbly Surprise! Obsahuje exkluzivní L.O.L. Surprise! panenku a zvířátko s vodním překvapením, které jsou uschovány v šumivém srdíčku. Dalších šest překvapení odhal otevřením bublin a vyhrabáním z písku. Třpytivé balení můžeš také použít jako kabelku nebo jako sadu na hraní.

L.O.L. Surprise! Bublající překvapení - oranžové-20%
959 Kč 759 Kč

Akce

Rozbal ještě více překvapení s L.O.L. Bubbly Surprise! Obsahuje exkluzivní L.O.L. Surprise! panenku a zvířátko s vodním překvapením, které jsou uschovány v šumivém srdíčku. Dalších šest překvapení odhal otevřením bublin a vyhrabáním z písku. Třpytivé balení můžeš také použít jako kabelku nebo jako sadu na hraní.

L.O.L. Surprise! Dobrodružná společenská hra
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Panenky L.O.L. Surprise! přicházejí za tebou a tvými kamarádkami s novou hrou. Vžij se do jedné z oblíbených L.O.L. panenek Merbaby, Queen Bee, Rocker nebo Divy. V průběhu hraní této L.O.L. dobrodružné společenské hry si užiješ spoustu napětí i legrace! Projdi jako první hracím polem, posbírej všech 7 L.O.L. žetonů s překvapením a vyhraj!

L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka
219 Kč 199 Kč

Akce

5 vrstev překvapení s L.O.L. Surprise! Lils! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL Bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej malou panenku v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Posbírej všechny a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáček - Makeover série 2-23%
389 Kč 299 Kč

Akce

7 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci! Omyj chlupatou vrstvu ze svého zvířátka a objevíš, jaké zvířátko se pod ní skrývá. Nebo chloupky pouze uprav a navrhni si svoje vlastní zvířátko. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami a sestřičkami L.O.L.

L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Chundeláček-18%
429 Kč 349 Kč

Akce

L.O.L. Surprise! Chundeláček! Nová chundelatá zvířátka mají dlouhé a načechrané chloupky. Po odstranění chundeláčkova účesu objevíš, jaké zvířátko se pod nimi skrývá – to je úžasné překvapení! Některé chloupky můžeš mezi zvířátky měnit nebo je přidělat L.O.L. panenkám. Posbírej všech 18 sběratelských postaviček a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka - Makeover série 2
219 Kč 199 Kč

Akce

5 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Lils se všemi novými překvapeními uvnitř! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej a objevuj jejich vodní překvapení. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami.

L.O.L. Surprise! Biggie Velká zvířátka křeček
1 199 Kč 999 Kč

Velké zvířátko v kabelce, ve které se skrývá spousta překvapení! Zvířátko je zároveň batůžkem nebo kasičkou (dle druhu) pro uchovávání různých pokladů.

L.O.L. Surprise! Hra s vodními šiframi
699 Kč 599 Kč

Panenky L.O.L. Surprise! přicházejí za tebou a tvými kamarádkami s novou hrou s vodními šiframi. Hraj za jednu z oblíbených L.O.L. panenek – Splash Queen, Kitty Queen, Neon Q.T. nebo Ms. Punk. V průběhu hraní této L.O.L. společenské hry si užiješ spoustu legrace!

L.O.L. Surprise! Glamper karavan 2v1
3 099 Kč 2 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

L.O.L. Surprise! Karavan 2v1 je první auto pro tvoje L.O.L. panenky. Rozbal více než 55 překvapení, více než 10 různých hracích ploch a jednu exkluzivní panenku. Vydej se s panenkou na výlet, naber cestou kamarádky a užijte si pořádnou porci zábavy!

L.O.L. Surprise! #HairGoals Panenka série 2
439 Kč 379 Kč

15 překvapení v L.O.L. Surprise! Vlasatice! Panenky s opravdovými vlasy! Nakrm nebo vykoupej panenku a nech se překvapit jejími novými vlastnostmi s vodním překvapením! Sesbírej všech 12 postaviček s česatelnými vlásky a inspiruj se jejich účesy.

L.O.L. Surprise! Neonová třpytková panenka
399 Kč

Novinka

Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Každá vrstva může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky. Po nasvícení speciálním světlem navíc odhalíš její speciální neonové barvičky!

L.O.L. Surprise! Jarní série - panenka
319 Kč 279 Kč

Akce

Co se skrývá ve speciální velikonoční kouli za tajemství? Najdeš v ní exkluzivní Velikonoční panenku! Každá koule obsahuje také 7 překvapení! Pociť jaro a objev, co speciální koule ukrývá.

L.O.L. Surprise! Třpytková panenka
459 Kč

L.O.L. Surprise! Třpytková koule s několika vrstvami překvapení a zcela novým vzhledem tvojí panenky a doplňků. Vrstvy odhalí náznak toho, jaká třpytková panenka bude uvnitř. Vykoupej ji nebo ji nakrm a objev její vodní překvapení. Posbírej všechny a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

L.O.L. Surprise! Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem
969 Kč

Novinka

V Luxusním autě ve futuristickém designu s metalickým povrchem můžou jezdit všechny L.O.L. panenky a O.M.G. Velké ségry. Zadní část auta můžete rozložit na taneční parket a bazén. Auto má fungující přední světla, která odhalí neonové barvy na panenkách ze série Lights.

L.O.L. Surprise! Nafukovací křesílko
499 Kč

Novinka

Na útulném a rozkošném nafukovacím křesílku si krásně odpočine každá malá princezna. Růžové křesílko s obrázky L.O.L. Surprise! panenek nafouknete během pár minut a stejně rychle ho i vypustíte. Křesílko se stane oblíbeným doplňkem v každém holčičím pokojíčku.

L.O.L. Surprise! Zmrzlinový stánek & Bon Bon
499 Kč

Novinka

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům novým, ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu oblíbenou panenku a doplňky. Nábytek můžeš umístit do kterékoliv části domu. Budeš vyrábět společně s panenkou Bon Bon zmrzlinu? V balení najdeš víc než 10 překvapení!

L.O.L. Surprise! Jarní série – zvířátko-15%
319 Kč 269 Kč

Akce

Co se skrývá ve speciální velikonoční kouli za tajemství? Najdeš v ní exkluzivní Velikonoční zvířátko! Každá koule obsahuje také 7 překvapení! Pociť jaro a objev, co speciální koule ukrývá.

L.O.L. Surprise! Kluk

L.O.L. Surprise! Kluk

Hodnocení: 4,2
549 Kč

L.O.L Surprise! BOYS! Do rodiny L.O.L. přicházejí Kluci. Rozbal všech 7 překvapení a zjisti, který Kluk se v modré kouli skrývá. Dej Klukovi napít nebo ho vykoupej v ledové či teplé vodě a objev jeho vodní překvapení. Posbírej všech 8 sběratelských postaviček a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterého otevřeš.

L.O.L. Surprise! Horská chata-17%
7 559 Kč 6 199 Kč

Akce

V útulné dřevěné chatě najdeš exkluzivní rodinu (panenku, sestřičku a zvířátko), můžeš rozsvítit vánoční osvětlení a před chatou vyrobit skutečný led na bruslení. Vejdou se do ní L.O.L. panenky všech velikostí. Užij si zimní prázdniny ve velkém stylu!

L.O.L. Surprise! Winter Disco Glitter Globe
449 Kč

L.O.L. Surprise! Sváteční třpytivá panenka! Každá vrstva odhalí nápovědu, jaká třpytivá panenka se skrývá uvnitř! Dej panence napít nebo ji vykoupej v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Posbírej všech 12 nových panenek a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

L.O.L. Surprise! Plyšová kabelka pro panenky
467 Kč 399 Kč

Akce

Úchvatná plyšová kabelka pro všechny fanynky figurek LOL Suprise. Kabelka v růžovém provedení má zip po celém obvodu. Uvnitř jsou umístěny kapsičky, do kterých holčičky mohou uložit své panenky. Součástí balení je i sada nálepek.

L.O.L. Surprise! Ooh La La Baby Surprise - Lil D.J.
1 599 Kč

L.O.L. Surprise! Ohh La La Baby! Velká sestřička je větší než všichni ostatní L.O.L. sourozenci. Spolu s miminkem najdeš v kouli nové oblečky, doplňky a třpytivá zdravíčka nebo rtěnku pro sebe.

L.O.L. Surprise! Neonové zvířátko
429 Kč 399 Kč

Akce

Jaké Neonové zvířátko se stylovým účesem skrývá pod extra dlouhými chloupky? Každá vrstva balení může napovědět, jaké zvířátko najdeš uvnitř. Posbírej všech 12 Neonových zvířátek. Po nasvícení speciálním světlem navíc odhalíš její speciální neonové barvičky!

L.O.L. Surprise! Cozy Coupe & M.C. Swag
459 Kč 389 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

L.O.L. Surprise! Kadeřnický salón a Diva
459 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

L.O.L. Surprise! Výstavka-20%

L.O.L. Surprise! Výstavka

Hodnocení: 4,5
1 249 Kč 999 Kč

Akce

Praktický pomocník pro sběratelky panenek L.O.L. Surprise. Skvělá výbava pro vystavení, hraní a přenášení panenek L.O.L. Surprise.

L.O.L. Surprise! Divadelní sada & Independent Queen-16%
479 Kč 399 Kč

Akce

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům novým, ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu oblíbenou panenku a doplňky. Nábytek můžeš umístit do kterékoliv části domu. Budeš vybírat ten nejlepší make-up pro dnešní den společně s panenkou Independent Queen? V balení najdeš víc než 10 překvapení!

L.O.L. Surprise! Ložnice & Neon Q.T.
499 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

L.O.L. Surprise! Velká ségra OMG Royal Bee česací hlava-18%
1 099 Kč 899 Kč

Akce

Objev Česací hlavu od L.O.L. surprise! a rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Svět úžasné módy a stylu čeká právě na tebe.

L.O.L. Surprise! Cestovní sada & Can Do Baby
499 Kč

Novinka

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům novým, ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu oblíbenou panenku a doplňky. Nábytek můžeš umístit do kterékoliv části domu. Budeš závodit v modrém Cozy Coupe společně s panenkou Can Do Baby? V balení najdeš víc než 10 překvapení!

L.O.L. Surprise! Kluk série 2
319 Kč

Novinka

Do rodiny L.O.L. přicházejí Kluci. Rozbal všech 7 překvapení a zjisti, který Kluk se v modré kouli skrývá. Dej Klukovi napít nebo ho vykoupej v ledové či teplé vodě a objev jeho vodní překvapení. Posbírej všech 8 sběratelských postaviček a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterého najdeš.

L.O.L. Surprise! Kufřík s doplňky - As if Baby-19%
619 Kč 499 Kč

Akce

Obleč panenku do jednoho z nových outfitů, ať už se jí to líbí nebo ne. Bude chtít celý den zůstat v pyžamu? To je překvapení! A její nálada se neustále mění.

L.O.L. Surprise! Šatník & Queen Bee
549 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

L.O.L. Surprise! Supreme BFFs Ženich
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Co se skrývá ve speciální černé kouli za tajemství? Je to exkluzivní postavička – okouzlující ženich. Uspořádej panenkám L.O.L. surprise svatbu! Každá koule obsahuje také 7 překvapení! Vykoupej postavičku v ledové vodě a objev, jak se změní.

L.O.L. Surprise! Polštářek plný tajemství
999 Kč

Zapisuj si své dobrodružství a tajemství tam, kde na ně nikdo nepřijde! Do krásného sešítku, který je skrytý v polštářku s motivy panenek L.O.L. Surprise! Polštářek obsahuje reproduktor pro tichý poslech hudby a zámeček s klíčkem, aby ti tajemství nikdo nemohl ukrást!

L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dílků v kouli-16%
239 Kč 199 Kč

Akce

Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 60 dílků a po složení dají obrázek jedné panenky. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě barevný plakátek a originální samolepky, kterými je možné puzzle dozdobit.

L.O.L. Surprise! Mini panenky Tiny Toys
189 Kč

Novinka

Zaslouží si tvoje oblíbená L.O.L. panenka vlastní hračku? Rozhodně! Rozbal Mini panenku společně s kouskem mini karavanu. Sesbírej všechny jeho kousky a postav tak autíčko pro panenky své úžasné L.O.L.ky.

L.O.L. Surprise! Puzzle překvapení se 48 dílky-16%
239 Kč 199 Kč

Akce

Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků a po složení dají obrázek o rozměrech 38,1 × 28,5 cm. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě jedno překvapení v podobě doplňku, kterým je možné puzzle dozdobit.

<p>L.O.L. Surprise! vás vtáhnou do světa malých rebelek, kde neexistuje nuda. Objevte rošťácké panenky, zvířátka a další překvapení.
<p>L.O.L. Surprise! vás vtáhnou do světa malých rebelek, kde neexistuje nuda. Objevte rošťácké panenky, zvířátka a další překvapení.