La Prairie 125ml foam cleanser, čisticí pěna

La Prairie 125ml foam cleanser, čisticí pěna

3 564 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Typ pleti: všechny typy pleti. Pleť dle problému: linky a vrásky. Čistící pěna La Prairie Foam Cleanser Zklidňuje a jemně a důkladně čistí pleť Pleť okamžitě osvěžuje a zanechává ji hladkou a zvlhčenou Přípravek může být použit i jako pěna na.

Partner: KRAFTIKA
La Prairie 1ks complexion loose powder brush, štětec

La Prairie 1ks complexion loose powder brush, štětec

3 315 Kč

Pověstnou tečku za dokonalým makeupem udělá dobře vybraný pudr A také kosmetický štětec, jímž ho nanesete Vyberte si s plnou důvěrou La Prairie Loose Powder Brush! Produkty luxusní švýcarské značky La Prairie jsou žádané i mezi nejvyššími.

Partner: KRAFTIKA
La Prairie 1ks complexion powder foundation brush, štětec

La Prairie 1ks complexion powder foundation brush, štětec

3 346 Kč

Chcete si z každodenního nanášení pudrového makeupu udělat zážitek? Vsaďte na elegantní a velmi šikovný štětec La Prairie Powder Foundation Brush! Díky preciznímu nalíčení, které vám zajistí, se budete vždy cítit přitažlivě a sebejistě Čím vás.

Partner: KRAFTIKA
-35%
Čisticí pěna (Foam Cleanser) 125 ml
1x

La Prairie Čisticí pěna (Foam Cleanser) 125 ml

2 280 Kč
1 466 Kč

Luxusní čisticí přípravek ve formě krémové pěny. Zklidňuje a čistí pleť, jemně a důkladně odstraňuje líčení, povrchové nečistoty a znečištění způsobené vlivem okolního prostředí. Pleť okamžitě osvěžuje a zanechává ji hladkou a zvlhčenou. Přípravek může být použit i jako pěna na holení.

Partner: Vivantis
1ks complexion liquid foundation brush, štětec

La Prairie 1ks complexion liquid foundation brush, štětec

3 315 Kč

Pozvedněte úroveň vašeho líčení tím, že si opatříte kosmetický štětec na make-up La Prairie Liquid Foundation Brush Tento vyspělý nástroj nejenže zajistí 100% kontrolu nad celým procesem, ale také krásně vypadá, čímž se řadí k maličkostem, které.

Partner: KRAFTIKA
-26%
Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml

La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml

4 229 Kč
3 119 Kč
Akce

Balzám na čištění pleti od La Prairie účinně čistí pleť a připravuje ji na noční odpočinek. Je vhodný pro každodenní použití. Tento balzám vám pomůže zbavit se každodenního stresu, odstranit z pleti make-up a ostatní líčidla a nechat pokožku dokonale čistou. .

Partner: Vivantis

Tato značka byla spjata s klinikou Montreux ve Švýcarsku, kde lékař Dr. Paul Niehans pracoval na výzkumu živých buněk. Zkoumal jaké mají buňky účinek na lidský organismus. Dnes je základem kosmetických přípravků značky La Prairie exkluzivní buněčný komplex Exclusive Cellular Complex. Každá žena touží po luxusu a dokonalé péči, proto pokud budete používat produkty La Prairie dostanete se do exkluzivní společnosti zákazníků jako je Sienna Miller, Kate Hudson, Sheryl Crow, Jessica Alba, Madonna, Roger Federer, Angelina Jolie, Catherine Zeta-Jones, Karl Lagerfeld, Karolína Kurková, Helena Vondráčková a Alena Šeredová. Žádné přípravky značky La Prairie nejsou testovány na zvířatech.