La Sportiva Hyper GTX black 43,5 EU

La Sportiva Hyper GTX black 36 EU

3 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Technická obuv od firmy La Sportiva s vysoce přilnavou podešví a prodlouženým šněrováním do špičky, na které se můžete při chůzi v kamenitém terénu (via Ferrata, nástup pod lezecké stěny) spolehnout. Kožený svršek Vám zaručí vysokou odolnost proti oděru či mechanickému poškození.

La Sportiva TX Pants Evo Men clay/kiwi M

La Sportiva TX Pants Evo Men clay/kiwi L

2 649 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pánské kalhoty vhodné na turistiku, hiking a horolezectví. Sportovní střih padne na tělo a nohavice zbytečně nepřekážejí. Vnitřní elastická vložka v oblasti pasu příjemně obepíná a poskytuje komfort po celou dobu nošení, obvod pasu si můžete upravit pomocí šňůrky.

La Sportiva Tarantulace kiwi/grey 40 EU

La Sportiva Tarantulace black/poppy 40 EU

1 890 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční lezečka, která se hodí také na umělé stěny. Asymetrický tvar je velmi vhodný pro začátečníky. Jednoduché šněrování na se adaptuje na mnoho typů a tvarů chodidel. Nepodšitý vrch boty zabraňuje vlhnutí a zaručuje opravdu komfortní nošení klidně po celý den.

La Sportiva TX Pants Evo Women clay/hibiscus M

La Sportiva TX Pants Evo Women clay/hibiscus L

2 649 Kč

Dámské kalhoty vhodné na turistiku, hiking a horolezectví. Sportovní střih padne na tělo a nohavice zbytečně nepřekážejí. Vnitřní elastická vložka v oblasti pasu příjemně obepíná a poskytuje komfort po celou dobu nošení, obvod pasu si můžete upravit pomocí šňůrky.

La Sportiva Boulder X grey/yellow 45 EU

La Sportiva Boulder X carbon/opal 40,5 EU

3 390 Kč

Skvělé boty od firmy La Sportiva, které se díky jejich podrážce s výbornou trakcí hodí predevším do technického terénu a na via ferratu. Boty mají patentované šněrování, které je inspirované projektem Mythos.

La Sportiva Bushido II. Black/Yellow 45 EU

La Sportiva Bushido II. Black/Goji 40,5 EU

3 501 Kč

Inovovaný model bot Bushido II. To je lehká prodyšná běžecká obuv do každého terénu. Boty poskytují výbornou stabilitu a extra přilnavost při běhu na nerovném povrchu, jako je například les nebo skály. Dvojitá podrážka FriXion® Red má členitý povrch zaručující maximální záběr.

La Sportiva Daka Short Women hibiscus/neptune L

La Sportiva Daka Short Women hibiscus/neptune L

2 049 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské kraťasy z odolného materiálu a vnitřním elastickým pasem pro maximální komfort. Oblasti kolen jsou vyztužené pevným a odolným materiálem Cordura®, oblast stehen je z prodyšného a strečového materiálu pro vyšší pohodlí. Obvod pasu lze přizpůsobit pomocí šňůrky.

La Sportiva Futura (20R) blue/yellow 42,5-EU

La Sportiva Futura (20R) blue/yellow 37-EU

3 231 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká sportovní lezečka. Špička s technologií NoEdge, bez hrany umožňuje vysokou citlivost na prstech a výbornou přilnavost i na velice oblých a oklouzaných stupech. Pata se systémem P3, který zajišťuje dokonalé přitažení paty v botě a udržuje prohnutí lezeček.

La Sportiva Miura (20J) lime 36 EU

La Sportiva Miura (20J) lime 35,5 EU

2 745 Kč

Lezečka Miura je oblíbená především pro svou všestrannost. Podešev silná 4 mm z ní dělá tvrdší lezečku, ale s velmi citlivou špičkou. Bota si poradí s lezením na tření, ale bude dobrá i na lištách nebo dírkách.

La Sportiva Tarantula kiwi/grey 40 EU

La Sportiva Tarantula black/poppy 40 EU

1 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční lezečka, která se hodí také na umělé stěny. Asymetrický tvar je velmi vhodný pro začátečníky. Rychlé velcro zapínání se adaptuje na mnoho typů a tvarů chodidel. Nepodšitý vrch boty zabraňuje vlhnutí a zaručuje opravdu komfortní nošení klidně po celý den.

La Sportiva Tarantulace Woman grey/hibiscus 39,5 EU

La Sportiva Tarantulace Woman grey/hibiscus 36 EU

1 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční lezečka, která se hodí také na umělé stěny. Asymetrický tvar je vhodný pro začátečníky. Šněrovací systém se perfektně přizpůsobuje tvaru chodidla. Nepodšitý vrch boty zabraňuje vlhnutí a zaručuje opravdu komfortní nošení klidně po celý en.

La Sportiva Testarossa (20U) red/black 36-EU

La Sportiva Testarossa (20U) red/black 36,5-EU

3 051 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Testarossa (20U) je nová verze legendární Testarossy. Přepracování se dočkala patní část lezečky. Nový koncept paty má za úkol lépe rozkládat tlak při patování. Na patě je zároveň použita nová, přilnavá směs gumy.