Regenerační tělové mléko s mléčnými proteiny Lactourea (Objem 400 ml)
9x

Lactovit Regenerační tělové mléko s mléčnými proteiny Lactourea

129 Kč
125 Kč

Tělové mléko s obsahem 10 % Lactourey hydratuje a obnovuje pokožku. Kyselina mléčná je přirozený hydratační faktor, pomáhá jí udržovat ochranný kyselý kožní plášť, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Čistá urea je pokožce vlastní látka, která se nachází ve svrchních vrstvách.

Partner: Vivantis
-15%
Regenerační sprchový gel s mléčnými proteiny Lactourea (Objem 500 ml)
10x

Lactovit Regenerační sprchový gel s mléčnými proteiny Lactourea

95 Kč
80 Kč

Sprchový gel Lactovit využívá blahodárných účinků mléka na lidskou pokožku a dodává jí bílkoviny a živiny. Řada Lactourea je vhodná zejména k péči o suchou a velmi suchou pokožku. Obsažené mléčné proteiny eliminují nepříjemné projevy suché pokožky, jako jsou svědění, šupinatění a pnutí.

Partner: Vivantis
Lactovit Revitalizující sprchový gel pro muže Men Active 300 ml

Lactovit Revitalizující sprchový gel pro muže Men Active 300 ml

59 Kč
54 Kč

Sprchový gel využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajišťuje pokožce správnou péči. Intenzivně pokožku vyživuje a hydratuje. Díky obsahu unikátních mléčných mikrokapslí Lactosomas účinkuje přesně tam, kde to pokožka nejvíce potřebuje.

Partner: Vivantis
Vyživující sprchový gel Original (Objem 500 ml)
2x

Lactovit Vyživující sprchový gel Original

89 Kč
80 Kč

Sprchový gel využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajišťuje pokožce správnou péči. Díky obsaženým účinným látkám vyživuje a hloubkově regeneruje pokožku. Vitamíny dodávají pokožce hebkost a zabraňují jejímu vysušování. Sprchový gel zanechá pokožku krásně hebkou a jemnou.

Partner: Vivantis
Vyživující tělové mléko Original W Objem: 400 ml

Lactovit Vyživující tělové mléko Original W Objem: 400 ml

149 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tělové mléko intenzivně vyživuje a obnovuje hebkost i nejsušší pleti a udržuje ji krásnou po celý den. Mléko je dostupné v praktickém balení s pumpičkou.

typ pleti:pleť normální;typ pleti:pleť suchá;typ produktu:tělová mléka;typ produktu:mléka – auto mg;objem:250 ml;

Zpevňující tělové mléko 400 ml

Lactovit Zpevňující tělové mléko 400 ml

130 Kč

Zpevňující tělové mléko s obsahem kofeinu účinně působí na pokožku. Již po první aplikaci bude pokožka pevnější, pružnější a zářivější. Mléčné mikrokapsle Lactosomas účinkují přesně tam, kde to pokožka nejvíce potřebuje. Zanechává pokožku hebkou, jemnou a zpevněnou.

Partner: Vivantis

Kořeny značky Lactovit sahají do Španělska. Vyniká ve využití mléka, v jehož kvalitu věřili už staří Egypaťané. Jejich cílem je vyrábět takové produkty, které mají vynikající hydratační schopnosti a i citlivou pokožku chrání, například díky kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey. Vyzkoušejte kvality, které nabízí značka Lactovit. Nyní i v Mall.cz!